O Zespół_ING

Zespół_ING
336 Polubień
0 Rozwiązań
456 Postów
„Dla Was nie ma rzeczy nie do pomyślenia” - czyli czym zaskakują Zetki. Infografika

LongpostLong.png

LongpostShort.png

Edukacja domowa? Raczej odpada, bo z przyjaciółmi lepiej. Studia? Fajne, ale niekonieczne. Sprawdź infografikę!

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Startup, który do sukcesu podchodzi na zimno

Rozmowa z Pavelem Panasjukiem, prezesem firmy DAC – zwycięzcą pierwszej edycji Programu Grantowego ING.

 

Czy wiecie, że do połowy XXI wieku będziemy zużywać na świecie więcej energii na chłodzenie niż na ogrzewanie? Rozwiązaniem tego poważnego problemu może okazać się innowacyjne urządzenie marki DAC (Dynamic Air Cooling). Zapraszamy na rozmowę z prezesem firmy, Pavelem Panasjukiem.

 

Zacznijmy

...

Rozmowa z Pavelem Panasjukiem, prezesem firmy DAC – zwycięzcą pierwszej edycji Programu Grantowego ING. Czy wiecie, że do połowy XXI wieku będziemy zużywać na świecie więcej energii na chłodzenie niż na ogrzewanie? Rozwiązaniem tego poważnego problemu może okazać się innowacyjne urządzenie marki DAC (Dynamic Air Cooling). Zapraszamy na rozmowę z prezesem firmy, Pavelem Panasjukiem. Zacznijmy od Waszego - zakończonego wielkim sukcesem, bo zdobyciem pierwszej nagrody! - udziału w Programie Grantowym ING. Jakie to było dla Was doświadczenie? Co Was zaskoczyło? Co Wam się podobało? Czy nawiązaliście jakieś ciekawe relacje? Pomysł którego z finalistów szczególnie przypadł Wam do gustu? I najważniejsze chyba: Czy wiecie już, na co dokładnie przeznaczycie grant w wysokości 400 000 złotych?

Lapland, Finland.jpg

 

 

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
„Dla Was nie ma rzeczy nie do pomyślenia” - czyli czym zaskakują Zetki

Edukacja domowa? Raczej odpada, bo z przyjaciółmi lepiej. Studia? Fajne, ale niekonieczne. Kasa na podróżowanie? Przyda się, choć i bez niej może być ciekawie. Tego wszystkiego i znacznie więcej dowiedzieliśmy się dzięki pierwszej odsłonie naszej kampanii „Dla Was nie ma rzeczy nie do pomyślenia” – kampanii, w której przedstawiciele pokolenia Z (czyli osoby urodzone po 1995 roku) sami odmalowali o

...

Edukacja domowa? Raczej odpada, bo z przyjaciółmi lepiej. Studia? Fajne, ale niekonieczne. Kasa na podróżowanie? Przyda się, choć i bez niej może być ciekawie. Tego wszystkiego i znacznie więcej dowiedzieliśmy się dzięki pierwszej odsłonie naszej kampanii „Dla Was nie ma rzeczy nie do pomyślenia” – kampanii, w której przedstawiciele pokolenia Z (czyli osoby urodzone po 1995 roku) sami odmalowali obraz swojej generacji.

Side view of young woman standing in traditional clothing.jpg

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Start-up, w którym wszystko się uzupełnia. Wywiad z Szymonem Barabaszem, twórcą marki Swapp

W każdej łazience znajdziemy mnóstwo plastikowych buteleczek z żelami do kąpieli, szamponami czy balsamami. Zazwyczaj, kiedy ich zawartość się wyczerpie, po prostu wyrzucamy je do śmieci i nabywamy nowe. A gdyby tak nieco zmienić swoje nawyki i z zakupionych opakowań korzystać wielokrotnie? Zobaczcie, jaki pomysł na ograniczenie produkcji plastiku ma polski start-up Swapp. Opowiedział nam o tym je

...

W każdej łazience znajdziemy mnóstwo plastikowych buteleczek z żelami do kąpieli, szamponami czy balsamami. Zazwyczaj, kiedy ich zawartość się wyczerpie, po prostu wyrzucamy je do śmieci i nabywamy nowe. A gdyby tak nieco zmienić swoje nawyki i z zakupionych opakowań korzystać wielokrotnie? Zobaczcie, jaki pomysł na ograniczenie produkcji plastiku ma polski start-up Swapp. Opowiedział nam o tym jego założyciel Szymon Barabasz.

 

Person holding insulated water bottle in front of greenery. .jpg

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Regulamin konkursu #FESTekologiczni

Regulamin konkursu „FESTekologiczni”

Obowiązuje od 20 lipca 2022 r.


§1 Wprowadzenie

  1. Organizatorem Konkursu (zwanego dalej „Konkursem”) jest ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach, przy ul. Sokolskiej 34, 40-086 Katowice, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy pod numerem KRS 0000005459, o kapitale zakładowym
...
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Jak osłodzić życie… pszczołom? Wywiad z twórcami marki Pasieki Rodziny Sadowskich

 

Czy wiecie, że pszczoły zapylają aż 70% gatunków roślin, które zapewniają nam 90% pożywienia! Współcześnie jednak - prawdopodobnie głównie w następstwie działalności człowieka - nasi mali, pracowici przyjaciele narażeni są na wiele niebezpieczeństw. Dlaczego trzeba chronić pszczoły? Jak to robić? O tym opowiadają założyciele Pasieki Rodziny Sadowskich.

 

Albert Einstein podobno powiedział kiedy

...

Czy wiecie, że pszczoły zapylają aż 70% gatunków roślin, które zapewniają nam 90% pożywienia! Współcześnie jednak - prawdopodobnie głównie w następstwie działalności człowieka - nasi mali, pracowici przyjaciele narażeni są na wiele niebezpieczeństw. Dlaczego trzeba chronić pszczoły? Jak to robić? O tym opowiadają założyciele Pasieki Rodziny Sadowskich.

Young-beekeeper-working-with-bees-in-a-sunflower-field..jpg

czytaj więcej
1
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Biznes w pozytywnych barwach. Wywiad z Justyną Tylak-Nowis, twórczynią MyBasic

Proste, uniwersalne, ponadczasowe fasony i mnóstwo fantastycznych, żywych kolorów do wyboru. Oto pomysł na zaistnienie w branży odzieżowej przeświecający marce MyBasic. Zapraszamy na rozmowę z założycielką firmy, Justyną Tylak-Nowis.

 

Spójne estetycznie ubranka dla niemowląt, dzieci i dorosłych (w tym kolekcje unisex), a wszystko aż w kilkudziesięciu różnych odcieniach… Skąd ten pomysł? Czy wyni

...

096A4526_hires.jpgProste, uniwersalne, ponadczasowe fasony i mnóstwo fantastycznych, żywych kolorów do wyboru. Oto pomysł na zaistnienie w branży odzieżowej przeświecający marce MyBasic. Zapraszamy na rozmowę z założycielką firmy, Justyną Tylak-Nowis.

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Mamy a finanse i decyzje - infografika na podstawie badań

ING - infografika - Dzień matki 2022 (3).png

Czy bycie mamą może iść w parze z drogą po swoje? Zobacz infografikę na podstawie badań i sprawdź jak polskie mamy zarządzają domowym budżetem, jakie decyzje są głównie na ich głowie i jak łączą macierzyństwo z pracą zawodową?

ING - infografika - Dzień matki 2022-header (1).png

czytaj więcej
3
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Start-up z planem na lepszą przyszłość. Wywiad z Agnieszką Maciejowską, twórczynią marki Plan Be Eco

Każda aktywność człowieka zostawia za sobą ślad węglowy. Ale to od naszych decyzji zależy, jak duży ten ślad będzie –  podejmując odpowiednie działania, możemy ten ślad ograniczyć a nawet osiągnąć neutralność węglową. Zagadnienie to staje się szczególnie istotne, kiedy prowadzimy własną firmę: od dużego zakładu produkcyjnego po niewielkie biuro. Jak zmierzyć generowany przez naszą działalność ślad

...

Każda aktywność człowieka zostawia za sobą ślad węglowy. Ale to od naszych decyzji zależy, jak duży ten ślad będzie –  podejmując odpowiednie działania, możemy ten ślad ograniczyć a nawet osiągnąć neutralność węglową. Zagadnienie to staje się szczególnie istotne, kiedy prowadzimy własną firmę: od dużego zakładu produkcyjnego po niewielkie biuro. Jak zmierzyć generowany przez naszą działalność ślad węglowy i skąd wiedzieć, gdzie szukać przestrzeni do ewentualnej poprawy? Z pomocą przychodzi narzędzie Plan Be Eco, z którego pomysłodawczynią, Agnieszką Maciejowską, mamy dziś przyjemność rozmawiać.

Two young business people opening an awning on their food stall.jpg

 

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Rusza Program Grantowy ING Banku Śląskiego

Jesteś start-uperem albo młodym naukowcem w trakcie studiów lub krótko po ich ukończeniu? Ekologia wpisana jest w Twoje DNA i masz pomysł, jak zapewnić czystą i dostępną energię? W takim razie udział w Programie Grantowym ING może być dla Ciebie niepowtarzalną szansą na realizację marzeń. Pula nagród to aż 1 milion złotych!

 

Dlaczego uruchomiliśmy Program Grantowy ING?

 

Troska o środowisko natur

...

GettyImages-1333990954.jpgJesteś start-uperem albo młodym naukowcem w trakcie studiów lub krótko po ich ukończeniu? Ekologia wpisana jest w Twoje DNA i masz pomysł, jak zapewnić czystą i dostępną energię? W takim razie udział w Programie Grantowym ING może być dla Ciebie niepowtarzalną szansą na realizację marzeń. Pula nagród to aż 1 milion złotych!

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Startup, w którym nie boją się wypłynąć na szerokie wody. Wywiad z jednym z twórców Nanoseen

Woda pokrywa ponad 71% powierzchni Ziemi. Ale tylko 2,5% światowych zasobów wody to woda słodka, a mniej niż 0,01% to woda pitna. Aż około 40% ziemskich obszarów ma ograniczony dostęp do wody pitnej - zdaniem WHO do 2025 roku, niedostatek wody pitnej dotknie ponad połowy populacji! Czy polski startup może mieć pomysł na rozwiązanie tego ogromnie poważnego problemu? Zapraszamy na rozmowę z Bartosze

...

Stworzyli pierwszą na świecie technologię odsalania i oczyszczania wody bazującą na nanomembranach. W wyniku prostej filtracji - przelewania wody w sposób grawitacyjny - mogą odsolić i oczyścić wodę z mikro i nanoplastików, bakterii, wirusów, jonów metali lekkich i ciężkich. Poznaj Nanoseen - startup, w którym nie boją się wypłynąć na szerokie wody.

Nanoseen.jpg

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Zero waste aż się błyszczy! Wywiad z Anią Stefańską, założycielką marki Jewelry anew

Co robicie z biżuterią, której już nie nosicie? Czy zamiast trzymać takie drobiazgi na dnie szuflady nie lepiej byłoby je sprzedać i sprawić, aby ktoś cieszył się nimi jeszcze przez długie lata? A z drugiej strony: czy gdy chcemy podarować bliskiej osobie jakiś niezwykły prezent, ciekawsze od odwiedzin u sieciowego jubilera i (bardziej EKO) nie będzie zwrócenie się ku przedmiotem obecnym już w obi

...

Co robicie z biżuterią, której już nie nosicie? Czy zamiast trzymać takie drobiazgi na dnie szuflady nie lepiej byłoby je sprzedać i sprawić, aby ktoś cieszył się nimi jeszcze przez długie lata? A z drugiej strony: czy gdy chcemy podarować bliskiej osobie jakiś niezwykły prezent, ciekawsze od odwiedzin u sieciowego jubilera i (bardziej EKO) nie będzie zwrócenie się ku przedmiotem obecnym już w obiegu - przedmiotom z historią i charakterem. Z takich właśnie rozwiązań narodził się startup Jewelry anew, z którego twórczynią, Anią Stefańską, mamy dziś przyjemność rozmawiać.

Anna Stefanska Jewelry anew.jpg

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Jak buduje się sukces? Rozmowa z Michałem Chruścielem, założycielem firmy Hocomo

Pomysł? Z życia. Domy? Z drewna. Pierwszy klient? Z Częstochowy. Rozwój? Z wytrwałości… Przeczytajcie wywiad z Michałem Chruścielem, bohaterem naszej kampanii „Sukces zawsze bierze się z czegoś”, twórcą marki Hocomo.

 

Dlaczego akurat domy modułowe? Skąd ten pomysł? Czy wynikał z osobistej potrzeby, potrzeby kogoś bliskiego, czy może z jakiegoś trendu, z którym się utożsamiasz?

 

Pomysł narodził

...

Hocomo.jpgPomysł? Z życia. Domy? Z drewna. Pierwszy klient? Z Częstochowy. Rozwój? Z wytrwałości… Przeczytajcie wywiad z Michałem Chruścielem, bohaterem naszej kampanii „Sukces zawsze bierze się z czegoś”, twórcą marki Hocomo.

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Jak robić biznes, to tylko na 100% Rozmowa z Maciejem Basińskim - założycielem Maslove

Pomysł? Z przypadku. Masło? Z najlepszych orzechów. Pierwszy klient? Z siłowni. Rozwój? Z determinacji. Poznajcie Macieja, bohatera naszej kampanii, twórcę marki maslove.pl.

 

 

Produkujesz najwyższej jakości masło orzechowe ze 100% orzechów. Skąd ten pomysł? Czy wynikał z osobistej potrzeby, potrzeby kogoś bliskiego, czy może z jakiegoś trendu, z którym się utożsamiasz?

 

Zawsze powtarzam, że p

...

Pomysł? Z przypadku. Masło? Z najlepszych orzechów. Pierwszy klient? Z siłowni. Rozwój? Z determinacji. Poznajcie Macieja, bohatera naszej kampanii, twórcę marki maslove.pl.  

Maslove_recycling.jpg

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Kierunek: sukces w biznesie! Rozmowa z założycielami firmy North.pl

Inspiracja? Z warsztatu taty. Pierwszy klient? Z internetu. Idea? Naprawiaj, nie wyrzucaj… Zapraszamy na rozmowę z bohaterami naszej kampanii „Sukces zawsze bierze się z czegoś” - Moniką i Wojtkiem Pobrotyń, twórcami marki North.pl.

 

Dzięki Waszej stornie i przebogatej – bo liczącej aż 13 milionów części – ofercie można samodzielnie naprawić niemal każdy sprzęt AGD i RTV. Jak to się zaczęło? Skąd

...

Inspiracja? Z warsztatu taty. Pierwszy klient? Z internetu. Idea? Naprawiaj, nie wyrzucaj… Zapraszamy na rozmowę z bohaterami naszej kampanii „Sukces zawsze bierze się z czegoś” - Moniką i Wojtkiem Pobrotyń, twórcami marki North.pl.

north.jpg

 

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Problem plastikowych opakowań nie zniknie sam. Ale może w tym pomóc ZNIKA!

Każda z większych firm kurierskich w Polsce dostarcza codziennie nawet kilkaset tysięcy paczek. Większość z nich zapakowana jest w foliowe torby lub pudełka oklejone foliową taśmą. Możecie sobie wyobrazić, jak wiele odpadów powstaje w ten sposób każdego dnia? Na szczęście młodzi polscy start-uperzy postanowili coś z tym fantem zrobić! Zapraszamy na rozmowę z Mateuszem Gołębiewskim, współzałożyciel

...

Każda z większych firm kurierskich w Polsce dostarcza codziennie nawet kilkaset tysięcy paczek. Większość z nich zapakowana jest w foliowe torby lub pudełka oklejone foliową taśmą. Możecie sobie wyobrazić, jak wiele odpadów powstaje w ten sposób każdego dnia? Na szczęście młodzi polscy start-uperzy postanowili coś z tym fantem zrobić! Zapraszamy na rozmowę z Mateuszem Gołębiewskim, współzałożycielem i CEO marki ZNIKA, dostarczającej ekologiczne, roślinne opakowania.

 

i plastik ZNIKA.jpg

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
10 EKO postanowień na 2022 rok - bo co ekonomiczne, to ekologiczne!

Regularnie oszczędzać, zapisać się na siłownię, zdrowiej jeść, rzucić palenie, czytać więcej książek, częściej się uśmiechać… Nadchodzi czas, kiedy niemal wszyscy czynimy jakieś noworoczne postanowienia. Niech tym razem na naszej liście nie zabraknie także celów związanych z bardziej ekologicznym stylem życia. Zobaczcie, co dobrego dla siebie, środowiska i domowego budżetu warto zrobić w 2022 roku

...

Regularnie oszczędzać, zapisać się na siłownię, zdrowiej jeść, rzucić palenie, czytać więcej książek, częściej się uśmiechać… Nadchodzi czas, kiedy niemal wszyscy czynimy jakieś noworoczne postanowienia. Niech tym razem na naszej liście nie zabraknie także celów związanych z bardziej ekologicznym stylem życia. Zobaczcie, co dobrego dla siebie, środowiska i domowego budżetu warto zrobić w 2022 roku!

natura sie odwdzieczy.jpg

czytaj więcej
2
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Tak się kręci recykling - drugie życie śmigieł elektrowni wiatrowych

Czy wiecie, że w ciągu najbliższych 5 lat w całej Europie wycofanych z użytku będzie aż 14 tysięcy łopat turbin wiatrowych? Wykonane z termoutwardzalnych kompozytów łopaty stanowią problematyczny element elektrowni dostarczających zieloną energię - w większości przypadków lądują bowiem na wysypisku śmieci. Rozwiązaniem tego problemu zajmuje się polska firma ANMET, z przedstawicielem której mieliśm

...

Rozmowa z Marcinem Sobczykiem z firmy ANMET, dającej drugie życie śmigłom elektrowni wiatrowych. Czy wiecie, że w ciągu najbliższych 5 lat w całej Europie wycofanych z użytku będzie aż 14 tysięcy łopat turbin wiatrowych? Wykonane z termoutwardzalnych kompozytów łopaty stanowią problematyczny element elektrowni dostarczających zieloną energię - w większości przypadków lądują bowiem na wysypisku śmieci. Rozwiązaniem tego problemu zajmuje się polska firma ANMET, z przedstawicielem której mieliśmy przyjemność rozmawiać.

 

anmet - przykład rozwiązania.jpg

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Finanse, prezenty, ekologia – jak Polacy podchodzą do świąt? Wyniki badań oczami psycholożki

W miejscu zamieszkania, w gronie najbliższej rodziny, w budżecie zbliżonym do ubiegłorocznego. Takie - według wyników badań ING Consumer Survey - będzie Boże Narodzenie 2021. Statystyki, które poznaliśmy dzięki odpowiedziom ankietowanych, omawiamy wspólnie z Karoliną Tuchalską-Siermińską, popularną psycholożką, autorką instagramowego kanału odnova.psycholog.

 

 

Przed nami bardzo rodzinne Święta.

...

W miejscu zamieszkania, w gronie najbliższej rodziny, w budżecie zbliżonym do ubiegłorocznego. Takie - według wyników badań ING Consumer Survey - będzie Boże Narodzenie 2021. Statystyki, które poznaliśmy dzięki odpowiedziom ankietowanych, omawiamy wspólnie z Karoliną Tuchalską-Siermińską, popularną psycholożką, autorką instagramowego kanału odnova.psycholog ing consumer survey.jpg

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Regulamin konkursu „EKOsweter”

Regulamin konkursu „Ekosweter”

Obowiązuje od 17 grudnia 2021 r.


§1 Wprowadzenie

  1. Organizatorem Konkursu (zwanego dalej „Konkursem”) jest ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach, przy ul. Sokolskiej 34, 40-086 Katowice, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy pod numerem KRS 0000005459, o kapitale zakładowym w kwoc
...
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Świąteczne i sylwestrowe plany Polaków - infografika

Jak Polacy spędzą Święta i Sylwestra, ile wydamy na wydatki świąteczne. Zobacz infografikę na podstawie badań ING Consumer Survey

ING-infografika-Święta.png

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Najpopularniejsze energooszczędne rozwiązania. Ile kosztują i jakie mogą przynieść oszczędności?

Szczelne okna, sprzęty RTV i AGD, które zużywają mniej prądu, ocieplenie budynku, modernizacja kotła, fotowoltaika. Oto – według październikowego badania ING Consumer Survey  – 5 najpopularniejszych w Polsce sposobów na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i cieplnej w domach. Sprawdziliśmy, jak kształtują się ceny takich rozwiązań i o ile niższe rachunki możemy dzięki nim zapłacić.

 

Okna z

...

Szczelne okna, sprzęty RTV i AGD, które zużywają mniej prądu, ocieplenie budynku, modernizacja kotła, fotowoltaika. Oto – według październikowego badania ING Consumer Survey  – 5 najpopularniejszych w Polsce sposobów na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i cieplnej w domach. Sprawdziliśmy, jak kształtują się ceny takich rozwiązań i o ile niższe rachunki możemy dzięki nim zapłacić.

jak oszczędzac energie.png

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Najlepsze „zielone” blogi w Polsce

Jak być bardziej eko? Na początku najprościej wprowadzić małe zmiany. Wkrótce okaże się, że te mogą przynieść wymierne korzyści. Bo bycie eko, często pozwala zaoszczędzić pieniądze na koncie. Zobacz nasze zestawienie najciekawszych polskich blogów o ekologii, które zainspirują Cię do życia w zgodzie z naturą i pomogą postawić kilka pierwszych kroków tym kierunku.

 

Co ekonomiczne, to ekologiczne – oszczędzaj Ziemię i swoje pieniądze. Sprawdź jak>

...

Jak być bardziej eko? Na początku najprościej wprowadzić małe zmiany a wkrótce okaże się, że te mogą przynieść wymierne korzyści. Bo bycie eko, często pozwala zaoszczędzić pieniądze na koncie. Zobacz nasze zestawienie najciekawszych polskich blogów o ekologii, które zainspirują Cię do życia w zgodzie z naturą i pomogą postawić kilka pierwszych kroków tym kierunku.

rosnij-eko.jpg

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Raport: Wybory Polaków a zrównoważony rozwój - najciekawsze wnioski z badania

Aż 89% Polaków uważa, że ma wpływ na rozwiązywanie globalnych problemów społecznych i środowiskowych. Tylko co dziesiąty Polak nie wierzy w to, że jego działania, jako jednostki, mogą mieć jakikolwiek wpływ.

Jak wynika z badania „Wybory Polaków a zrównoważony rozwój” pandemia skłoniła co drugiego Polaka do refleksji na temat wpływu indywidualnych działań na środowisko.

Ponad połowa Polaków deklaru

...

Raport---Polacy-a-zrównowzony-rozwoj.jpg
Tylko co dziesiąty Polak nie wierzy w to, że jego działania, jako jednostki, mogą mieć jakikolwiek wpływ na naszą planetę. Sprawdź co o byciu EKO sądzą Polacy. Zobacz wyniki badań i pobierz raport.

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Polacy chcą być eko? Zobacz infografikę na podstawie badań

 

 

infografika-TFI-eko-wybory-polakow.jpg

 

 


Pobierz raport

pobierz raport.PNG

 

Transkrypcja:

Polacy chcą być EKO!

 

 

89% Polaków uważa, że ma wpływ na przyszłość naszej planety

 

74% Polaków uważa, że rządy powinny wspierać firmy, które stawiają na proekologiczne rozwiązania

 

70% chce, by było więcej regulacji wspierających takie inicjatywy jak:

- morskie farmy wiatrowe

- elektromobilność

- branże niskoemisyjne

 

38% zrezygnowało z kupowania prod

...

infografika-TFI-eko-header.jpg

89% Polaków uważa, że ma wpływ na przyszłość naszej planety. Prawie 40% badanych zrezygnowało z kupowania produktów firm, które nie dbają o środowisko i ponad 40% zauważyło że ich znajomi i rodzina coraz bardziej zwracają uwagę na bycie eko. Co o byciu EKO sądzą Polacy? Sprawdź infografikę na podstawie badań ING i Think Forward Initiative.

czytaj więcej
0
Zespół_ING
Administrator
Administrator icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎30-10-2015 13:16
Data ostatnich odwiedzin ‎31-08-2022 17:02
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 456
Łączna liczba otrzymanych Lajków 336
Posty, które lubię