Odpowiedz

Re.: Nie działa makler

Abstrahując od niepoważnej awarii - to dobry sposób na komunikację z klientami w sprawie problemów.

Nie ma to jak zmusić kilkadziesiąt tysięcy osób do hamerowania przycisku odśwież w przeglądarce żeby się dowiedzieć na jakim etapie starania się jest ING.

 

Po co wysyłać sms'a...Po co rzucić powiadomieniem push z aplikacji mobilnej. Niech się klient zaangażuje i śledzi, a przy okazji będzie można pochwalić się ruchem na stronie Emotikon: Mrugający

Ciekawe ile osób jeszcze zyje nadzieją, bo nie mają możliwości śledzić na stronie lub forum przekazu ING. Za płonne nadzieję też będzie rekompensata? Emotikon: Szczęśliwy

masa90
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
6
03-12-2020
Wiadomość 341 z 597 (5 779 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Czy Moderator może potwierdzić, że ilość akcji i gotówki na naszych kontach jest zachowana?

Odpowiedz
0 Lajków
ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 342 z 597 (5 757 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Uwaga!

 

Dla tych, którzy wczoraj składali reklamacje: sprawdźcie czy w Centrum Powiadomień macie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. U mnie nie było i po rozmowie z konsultantem na czacie okazało się, że żadnej mojej reklamacji oni nie widzą (mimo, że mam ją w wysłanych w Centrum i nawet zrobiłem jej zapis do PDF). Czyli faktycznie dla ING wyglądało, że żadnej reklamacji nie złożyłem! Ponowiłem na czacie zgłoszenie i Konsultant zapewnił mnie, że dopisano, że dotyczy to sytuacji z 3 grudnia. Dopiero teraz dostałem potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, ale nie wczorajszego tylko dzisiejszego.

 

Sprawdźcie lepiej jak to u Was wygląda.

Odpowiedz
0 Lajków
Kobalt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
04-12-2020
Wiadomość 343 z 597 (5 606 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Możliwe, że wywołam tym burze...

 

Często się loguję na różnych komputerach, praca, dom, aplikacja... Na komputerze w pracy i na aplikacji nie mogłem wejść, a w domu się nie wylogowałem,

teraz wchodzę i są czerwone paski, że utraciłem połączenie ale w tle mrugają ikony...i mam dostęp do kursów, tylko na stan konta nie może wejść, jakiś chochlik?

Odpowiedz
0 Lajków
poczatkujacy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
03-12-2020
Wiadomość 344 z 597 (5 574 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Ciekawe, a na kompie przy logowaniu przez przeglądarkę to nie masz ograniczenia czasowego sesji (chyba 10min) po którym zamyka sesje?

Nie wiem jak na apce jest to zrobione.

Odpowiedz
0 Lajków
forman1022
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
15
03-12-2020
Wiadomość 345 z 597 (5 463 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Nowa informacja, która rozwiewa przynajmniej te najgorsze obawy:

 

"Zapewniamy, że Państwa pieniądze, papiery wartościowe i dane są bezpieczne. Naprawa awarii trwa tak długo, bo chcemy mieć pewność, że po udostępnieniu Maklera wszystko będzie się zgadzać i działać prawidłowo. "

Odpowiedz
0 Lajków
Kobalt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
04-12-2020
Wiadomość 346 z 597 (5 429 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

No właśnie zawsze byłem wylogowany teraz też kliknąłem z przeświadczeniem, że jestem wylogowany, a tu zaskoczenie ale nie mam stanu konta ani żadnej innej informacji...

Odpowiedz
0 Lajków
poczatkujacy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
03-12-2020
Wiadomość 347 z 597 (5 427 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Tylko patrzę jak akcje które chciałem kupić odlatują - miesiące obserwacji czekania na odpowiednie wejście przechodzą mi bokiem , kto zwróci mi za te miesiące kasę - kto zrekompensuje mi to że nie zarobiłem a mogłem
Odpowiedz
0 Lajków
Schamann
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
3
31-10-2018
Wiadomość 348 z 597 (5 394 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

błagam.. to nie mogli od razu wydać takiego oświadczenia, ale i tak jakoś nie czuję się spokojniejszy. jak to było : "nie wierzcie bankierom" czy cuś takiego

Odpowiedz
0 Lajków
smok
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
04-12-2020
Wiadomość 349 z 597 (5 382 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]

W środę wydali oświadczenie, że w czwartek o 8 będzie działać. Także do tych oświadczeń podchodziłbym ostrożnie.

kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 350 z 597 (5 340 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy