Odpowiedz

Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

W dniu wczorajszym wpłatomat w Cieszynie na ulicy Menniczej zatrzymał mi kwotę 4 tysięcy złotych bez żadnego potwierdzenia. Sprawa została zgłoszona na infolinii numer sprawy 008832/032020. Jednak termin rozpatrzenia został określony do dnia 29.03.2020. Pieniądze miały być przeznaczone na opłaty, które muszę wykonać jak najlepiej. Czy jest możliwość przyspieszenia sprawy. Ponad dwa tygodnie rozpatrywanie sprawy to stanowczo zbyt długi termin na to aby móc odzyskać swoje własne pieniądze. Proszę o pomoc i przyspieszenie sprawy.
Odpowiedz
0 Lajków
karolina90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
11-03-2020
Wiadomość 1 z 13 (5 036 wyświetleń)

Re: Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

Przekazałam wiadomość do naszych specjalistów z prośbą o przyspieszenie Twojej sprawy. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 13 (5 024 wyświetleń)

Re: Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

Proszę, sprawdź w wiadomościach Moim ING czy otrzymałaś jakieś nowe informacje w swojej sprawie. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 3 z 13 (5 005 wyświetleń)

Re: Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

Tak otrzymałam wiadomość. Dziękuje bardzo za przyspieszenie sprawy.
Odpowiedz
0 Lajków
karolina90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
11-03-2020
Wiadomość 4 z 13 (4 980 wyświetleń)

Re: Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

[ Edytowane ]

czy odzyskała Pani pieniądze ? pytam ponieważ mam taka samą sytuację tylko że w łodzi, wpłaciłem 2100 zł i wpłatomat mi nie zaksięgował zgłosiłem na infolinię reklamację i 2-tyg. na rozparzenie to jest jakiś absurd. W zeszłym roku jesienią miałem podobną sytuacje ale pieniądze odzyskałem praktycznie od razu. 

Odpowiedz
0 Lajków
jacek1981
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-03-2020
Wiadomość 5 z 13 (4 732 wyświetleń)

Re: Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

Dwa tygodnie to czas maksymalny, zazwyczaj w przypadku błędu wpłatomatu dość szybko rozpatrują reklamacje
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 13 (4 725 wyświetleń)

Re: Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

Mnie również pożarło 2520 złotych. Pieniądze przeznaczone są na opłaty. Zgłosiłam sprawę i czekam... Sprawa ma być zamknięta do 2 lipca 2020. Jeżeli uda mi się odzyskać moje pieniądze; będzie to cud nad Wisłokiem. Nie wierzę w przypadkowość takich sytuacji; mamy 21 wiek i super systemy informatyczne. Od tego momentu już zawsze będę dokonywała wpłat i wypłat w OKIENKU
Odpowiedz
0 Lajków
Moran
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-06-2020
Wiadomość 7 z 13 (3 947 wyświetleń)

Re: Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

Moran Podaj nam numer Twojego zgłoszenia. Przekażemy sprawę do odpowiedniego działu. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 8 z 13 (3 934 wyświetleń)

Re: Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

Witam ! Ja dzisiaj to jest o godzinie 18.04 dnia 14.06.2020 wplacilem we wplatomacie w Bydgoszczy kwota 520 zl dostałem potwierdzenie Ale ani nie ma pieniedzy na koncie ani nawet w historii ..w jaki sposób to zgłosić?bo na infolinię próbuje od godziny ale wątpię że mi się uda..pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Simon86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
14-06-2020
Wiadomość 9 z 13 (3 917 wyświetleń)

Re: Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

Simon86 Możemy nie zaksięgować pieniędzy w przypadku, gdy na koncie jest zajęcie egzekucyjne. Wtedy udostępnimy je dopiero w poniedziałek.
Jeśli nie masz zajęcia na swoim koncie, to proszę, zadzwoń do nas pod numer 32 357 00 12. Przyjmiemy zgłoszenie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 10 z 13 (3 914 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy