Odpowiedz
Highlighted

Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

W dniu wczorajszym wpłatomat w Cieszynie na ulicy Menniczej zatrzymał mi kwotę 4 tysięcy złotych bez żadnego potwierdzenia. Sprawa została zgłoszona na infolinii numer sprawy 008832/032020. Jednak termin rozpatrzenia został określony do dnia 29.03.2020. Pieniądze miały być przeznaczone na opłaty, które muszę wykonać jak najlepiej. Czy jest możliwość przyspieszenia sprawy. Ponad dwa tygodnie rozpatrywanie sprawy to stanowczo zbyt długi termin na to aby móc odzyskać swoje własne pieniądze. Proszę o pomoc i przyspieszenie sprawy.
Odpowiedz
0 Lajków
karolina90
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
11-03-2020
Wiadomość 1 z 6 (1 035 wyświetleń)

Re: Zatrzymane pieniądze w wpłatomacie

Przekazałam wiadomość do naszych specjalistów z prośbą o przyspieszenie Twojej sprawy. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
207
63
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (1 023 wyświetleń)
Highlighted

Proszę, sprawdź w wiadomościach Moim ING czy otrzymałaś jakieś nowe informacje w swojej sprawie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
181
39
12-04-2017
Wiadomość 3 z 6 (1 004 wyświetleń)
Highlighted

Tak otrzymałam wiadomość. Dziękuje bardzo za przyspieszenie sprawy.
Odpowiedz
0 Lajków
karolina90
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
11-03-2020
Wiadomość 4 z 6 (979 wyświetleń)
Highlighted

[ Edytowane ]

czy odzyskała Pani pieniądze ? pytam ponieważ mam taka samą sytuację tylko że w łodzi, wpłaciłem 2100 zł i wpłatomat mi nie zaksięgował zgłosiłem na infolinię reklamację i 2-tyg. na rozparzenie to jest jakiś absurd. W zeszłym roku jesienią miałem podobną sytuacje ale pieniądze odzyskałem praktycznie od razu. 

Odpowiedz
0 Lajków
jacek1981
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
23-03-2020
Wiadomość 5 z 6 (731 wyświetleń)
Highlighted

Dwa tygodnie to czas maksymalny, zazwyczaj w przypadku błędu wpłatomatu dość szybko rozpatrują reklamacje
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 6 (724 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja wstępna - Rzeczoznawca

Zupełnie się nie zgadzam. Rzeczoznawca zlecony przez ING, sam do mnie zadzwonił aby się umówić na wycenę kupowanej nieruchomości, proponował abym uczestniczył w wycenie. Stały kontakt telefoniczny, od

...

04-06-2020
Alerty BIK w ING

Witam, jakiś czas temu wyczytałem, że banki mają wprowadzić usługę Alerty BIK, które informowały by użytkowników o próbie wyłudzenia kredytu. Czy ING wprowadzi taką funkcję? Mam też wrażenie, że parę

...

04-06-2020
POWIADOMIENIA

Po zrobieniu reinstalacji i ustawień telefonu /huawei p8/ nadal nie otrzymuję push - co jeszcze mam zrobić - zgody w telefonie full ??

04-06-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy