O MartynaC

62 Polubień
115 Rozwiązań
309 Postów
Re: aplikacja mobilna , dodanie zaufanego urządzenia , nie mogę zainstalować aplikacji na tel

Proszę, sprawdź w bankowości internetowej, czy przed numerem do autoryzacji jest wpisany numer kierunkowy +48. Upewnij się również, czy nie masz zablokowanych połączeń z od nieznanych nadawców. Jeśli jednak wszystko jest w porządku, proszę, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING lub zadzwoń na naszą infolinię 32 357 00 69. Sprawdzimy to. 

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Xiaomi Pay

Dziękujemy za Twoją sugestię. Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Konto OkO błędny numer konta

Chciałabym Ci pomóc, jednak niestety, tutaj nie sprawdzimy szczegółów. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING lub skontaktuj się ponownie z naszą infolinią 32 357 00 69. Przyjmiemy Twoje zgłoszenie. 

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Swatch Pay

Dziękujemy za sugestię. Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu. Obecnie udostępniamy możliwość płatności zegarkami Apple oraz Garmin Emotikon: Szczęśliwy

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Kolejna transza

Żebyśmy mogli wypłacić kolejną transzę. Ta pierwsza musi zostać rozliczona i zaakceptowana przez nas. 

Dokumenty analizujemy do 14 dni. Dopiero po tym czasie możesz złożyć wniosek o wypłatę kolejnej transzy.

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Wakacje kredytowe 2022

Na tę chwilę rząd nie podał konkretnych terminów wejścia w życie nowej ustawy. Dlatego nie posiadamy takich informacji. Zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie. 

7
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: jakieś zmiany w budżetowaniu

Na chwilę obecną nie planujemy wprowadzenia takiej możliwości. Jeśli to się zmieni to na pewno poinformujemy o tym naszych klientów.

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Fundusz Wsparcia Kredytobiorców - dopłata a zmiana wysokości raty / wakacje kredytowe

Wystarczy, że zgłosisz taką sytuację - telefonicznie (32 357 00 76) lub w naszej placówce bankowej. Następnie od razu możemy przyjąć od Ciebie nowy wniosek - podczas tego samego kontaktu.  Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dokumentów. O przyznaniu wsparcia, na zaktualizowaną kwotę poinformujemy Cię do 21 dni.

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Rankingi kont

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą i promocjami, które oferujemy 😊 Trudno nam się odnieść jednak do korzyści, które oferują strony, o których wspominasz. 

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Visa Oferty - błąd wyświetlania ofert

Chciałabym Ci pomóc, jednak niestety, przez Społeczność nie mamy wglądu w szczegóły Emotikon: Smutny Nie możemy również sprawdzić, jakie oferty sie wyświetlają na Twoim koncie. Dobrze, że złożyłeś już reklamację w tym temacie. Czekaj proszę na naszą odpowiedź. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni. 

Możesz również napisać do nas na czacie w Moim ING. Sprawdzimy, na jakim etapie jest reklamacja. 

3
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: zmiana limitu polecenia zapłaty

Dziękujemy za Twoją sugestię. Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu. 

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Fundusz inwestycyjny.

Jeśli nie masz opcji "sprzedaj" w szczegółach swojego funduszu, prawdopodobnie korzystasz z oferty IKE.  Zwrot z IKE zrealizujesz w naszej placówce bankowej.
Najlepiej jak wcześniej skontaktujesz się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 20. Infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00, w soboty do 16:00.
Sprawdzimy wtedy, z jakiej oferty korzystasz.
Podpowiemy Ci wted

...
0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Całkowita przedterminowa spłata kredytu hipotecznego

Wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem dokonujemy my Emotikon: Szczęśliwy Zamkniemy ubezpieczenie i poinformujemy wybrane towarzystwo ubezpieczeniowe - w Twojej sytuacji PZU. 

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Aplikacja Mobilna Problem

Chciałabym Ci pomóc, jednak niestety, tutaj nie sprawdzimy szczegółów. Proszę, skontaktuj się ponownie z naszą całodobową infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy, co jest przyczyną. 

7
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Oddział na Skłodowskiej Bydgoszcz

Przekazałam Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu. Możesz bezpłatnie skorzystać z pobliskich urządzeń:
• Fordońska 141 - urządzenie ma funkcję wpłaty
• Fordońska 74 - to również wpłatomat

• Kijowska 54
•Gajowa 7A
 

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: rezygnacja z ubezpieczenia


Rezygnacja z ochrony spłaty kredytu hipotecznego (ubezpieczenia na życie) jest możliwa jedynie w placówce bankowej podczas wcześniej umówionego spotkania. Spotkanie możesz  umówić za pośrednictwem czata – najlepiej po wcześniejszym zalogowaniu się do bankowości internetowej lub za pośrednictwem naszej infolinii 32 357 00 57. 
Rezygnacja odbywa się zgodnie z warunkami opisanymi w Twojej umowie kredy

...
0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Zmiana kredytu z oprocentowania zmiennego na stałe

Nasze zapisy regulacyjne są zgodne z prawem. Dajemy możliwość zmiany formy oprocentowania kredytu, możemy przy tym badać zdolność kredytową klienta. 

Jeśli będziesz w ciężkiej sytuacji ze spłatą bieżących rat, możesz skorzystać z naszej oferty restrukturyzacji swojego kredytu. Każdy taki wniosek rozpatrujemy indywidualnie.  

1
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Kredytu hipoteczny -rozliczenie

Jeśli dom zostanie oddany do użytkowania przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego, to nie będzie to dla nas żadną przeszkodą.

W przypadku zakupu od dewelopera nie weryfikujemy sami stanu wykończenia, chyba że finansowanie poza samym zakupem dotyczyło również wykończenia nieruchomości pod klucz.

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Logowanie przy pomocy adresu e-mail

Twoją sugestię przekazałam do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Oszustwo blik

Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja i rozumiem, że nie jest ona komfortowa. Dobrze, że nam to zgłosiłeś. Bezpieczeństwo finansów jest dla nas priorytetem i stale wprowadzamy nowe rozwiązania, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa. Tutaj jednak nie mamy wglądu w szczegóły sytuacji, która Cię spotkała. Jeśli jednak kliknąłeś w link, który oszust Ci wysłał oraz podałeś

...
0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Wplatomat zjadł pieniadze

Przykro mi, że taka sytuacja Cię spotkała. Chciałabym Ci pomóc, jednak w tej sprawie proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING - po zalogowaniu lub skontaktuj się z naszą całodobową infolinią: 32 357 00 69. Obecnie wielu klientów próbuje się z nami skontaktować, dlatego czas oczekiwania jest nieco dłuższy. 
Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni. 

2
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Transakcja kartą FACEBK fbmeads IE

Przykro mi, że taka sytuacja Cię spotkała Emotikon: Smutny Dobrze jednak, że zgłosiłeś nam to i zastrzegłeś już swoją kartę.  
Jeśli nie planujesz płacić kartą w internecie lub nie masz włączonych subskrypcji, to faktycznie warto mieć ustalony limit na 0 zł. Wtedy transakcje internetowe nie dojdą do skutku. Ważne jednak również jest to, aby robić zakupy tylko w bezpiecznych i zaufanych sklepach internetowych. O ty

...
0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Zbieg egzekucji zablokowane srodki

Chciałabym Ci pomóc, jednak tutaj niestety nie mamy wglądu w szczegóły. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING lub skontaktuj się z naszą infolinią 32 357 00 69. Specjaliści z zajęć egzekucyjnych dostępni są w dni robocze od 8:00 - 20:00 oraz w soboty od 8:00 - 16:00. 

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodow

Jeśli nadal pracujesz u tego samego pracodawcy, z tym samym NIP,  to w tej sytuacji powinien wpisać łączny staż Twojej pracy - od dnia zatrudnienia Emotikon: Szczęśliwy

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Re: Wpłatomat wciągnął pieniądze

Przykro mi, że taka sytuacja Cię spotkała Emotikon: Smutny Przekazałam prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego zespołu. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni. 

0
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎12-04-2017 20:29
Data ostatnich odwiedzin ‎27-06-2022 12:57
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 309
Łączna liczba otrzymanych Lajków 62
Posty, które lubię