15-03-2017 01:20
15-03-2017 08:01
15-03-2017 08:03
Gdy chcę aktywować mastercard w telefonie, kółeczko kręci się bez efektu, w kółko (nie ważne czy robię na pc czy na telefonie).
Ktoś wie może jak rozwiązać ten problem?
15-03-2017 08:08
15-03-2017 08:09
15-03-2017 08:09
@Tymcio Prosimy skontaktuj się z nami:
- przez telefon: 32 357 00 69,
- przez bankowość internetową: Wiadomości -> Napisz wiadomość.
Sprawdzimy co jest powodem kłopotu.
15-03-2017 08:10
@Tymcio a to jest widok z Twojego telefonu czy desktopu?
15-03-2017 08:12
15-03-2017 08:38
@Tymcio ok, kartę można aktywować tylko na telefonie. Ale jeśli to samo dzieje się na telefonie to musisz się z nami skontaktować, abyśmy mogli sprawdzić co się dzieje.
15-03-2017 08:39
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |