Odpowiedz

Re.: Moje ING Mobile Android

@Szaman Stale pracujemy nad optymalizacją. W najbliższych aktualizacjach poprawimy jej wydajność.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 31 z 91 (15 392 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android


NataliaJ pisze:

cześć,

@pepto aplikacja mobilna Moje ING mobile jest aplikację dedykowaną na smartfony, a nie na tablety. Z racji tego, że jest to aplikacja hybrydowa i posiada w sobie części natywne, to nie będą one wyglądać tak dobrze na tablecie, jak wyglądają na telefonie. A o responsywności mówimy w kontekście bankowości internetowej Moje ING. Jeśli otworzysz Moje ING na tablecie to zobaczysz, że dopasuje się do Twojego urządzenia i każdego innego Emotikon: Szczęśliwy 

jeśli info o tabletach nie jest wystarczająco widoczne to postaramy się to poprawić. 

pozdrawiam,

Natalia 


Skoro to strona opakowana w kilka kontrolek systemowych to... powinna działać niemalże jak w przeglądarce, więc ktoś tu albo nie wie co mówi albo celowo uskutecznia farmazonowanie Emotikon: Język

A co do cudownej aplikacji mobilnej i jej 'optymalizacji' - to jest strona w JS (który jest kulawy i potrafi 'zabić' nawet najnowsze procesory intella) więc jakbyście nie stawali na głowie to toto nie będziem uliło mniej. Polecam w centrali zmienić najnowszy sprzęt i testować na tym co jest popularne - laptopy z marketów i inne low-end.

 

PS. Ocena aplikacji w play store spadła z 2,6 na 2,1 -- po prostu brawa i oklaski Emotikon: Bardzo szczęśliwy ciekawe czy osoba odpowiedzialna za tego potworka jest z siebie dumna (i czy ma jeszcze pracę Emotikon: Bardzo szczęśliwy)

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 32 z 91 (15 205 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Zabawne, hiszpańskie ING przeszło taką samą metamorfozę (aplikacje są chyba tożsame, a przynajmniej są mocno zbliżone - nowa też dostała strasznej choroby zwanej bąbelkizacją Emotikon: Bardzo szczęśliwy) i... użytkownicy na nową też narzekają Emotikon: Bardzo szczęśliwy ulubiony komentarz: "no fajnie, jest bardziej nowoczesna ale... nie działa" Emotikon: Bardzo szczęśliwy i to podsumowuje całość starań ing...

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 33 z 91 (15 203 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Nie no, aplikacja Moje ING z Polski działa, tylko jest wolna (co ma się poprawić zgodnie z informacjami podanymi na ostatnim spotkaniu społeczności ING) Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 34 z 91 (15 173 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Ekhm, jeżeli przekikanie się na telefonie przez Magiczne Kółeczka zajmuje kilka minut (lub więcej) i to samo można zrobić w starym systemie w kilkanaście/-dziesiąt sekund to nie, nowa aplikacja nie działa.

A co do zapewnień - ING może sobie zapewniać, ale ta aplikacja jest źle napisana od samego początku i jakby jej nie optymalizowali i jakby nie stawali na głowie to nie będzie działać chociaż w połowie taka szybko jak poprzednia wersja

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 35 z 91 (15 163 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Zainstalowałem obok jeszcze działającej starej tą nową wersję na Androida 6.0.1 , który posiadam.

Działa zdecydowanie szybciej jak jakiś czas temu ale nadal wolna. Stara przy tym to był jak gepard do żółwia.

Optymalizacja jeszcze mocno do poprawy!!!

 

Kilka uwag

1) Jaki spec wpadł na pomysł, że w nowej nie ma klawiatury tylko numerycznej? W starej była tylko numeryczna i palcami od nogi mogłem wbijać PIN.  Teraz jest cała alfanumeryczna i trzeba celować w cyferki. Komu to przeszkadzało? Zmienicie to w końcu na tylko numeryczną?

2) Kolejny durny pomysł. W starej wersji miałem ciche powiadomienie o ruchach na moich rachunkach jako wiadomości push. Wystarczyła tylko dyskretna wibracja.

Obecna brzęczy jakimś dźwiekiem. Dlaczego znowu dobry pomysł zmieniona na zły?

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 36 z 91 (14 957 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

No przecież już odpowiedzieli:
@viggen nie planujemy wprowadzenia klawiatury numerycznej.
Nie bo nie. Ponieważ tak jest lepiej bo inaczej czyli nowocześnie. Ważne są zmiany dla samych zmian, nie ważne czy na lepsze czy na gorsze. Podobnie sprawa wygląda z MS Office/Windows itd. Przykłady można wymieniać bez końca. Takie czasy nastały, że jak się czegoś nie zmienia to znaczy, że firma się nie rozwija. Tu zmienimy logo, tu obrazek, tu klawiaturkę i już jest postęp. Nie martw się, za parę lat w kolejnej odsłonie systemu ING przywróci taką klawiaturkę jako rewolucyjną nowość ułatwiającą logowanie.

atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 37 z 91 (14 838 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Aplikacja w wersji na telefon wg mnie działa obecnie bez zarzutu. Natomiast w wersji na tablet (Nexus 9) wiesza się w momencie próby wylogowania z aplikacji.

Proszę o poprawienie, ponieważ zrezygnowaliście Państwo z ING Mobile HD - pozostała mi ING Mobile dla przedsiębiorców, która wygląda na tablecie po prostu fatalnie...

Druga sprawa: w listopadzie miały być uruchomione płatności HCE, czy coś się zmieniło, czy zostaną wprowadzone zgodnie z planem?

Odpowiedz
0 Lajków
HansHawk
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
5
30-09-2016
Wiadomość 38 z 91 (14 202 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

@HansHawk Aplikacja INGMobile dla przedsiębiorców jest przystosowana na telefon. Jeżeli masz u nas konto osobiste, to na tablecie możesz korzystać z usługi Moje ING na przeglądarce internetowej.

Jeżeli chodzi o HCE, to planujemy wprowadzić na przełomie 2016/2017 roku. Na naszym blogu możesz sprawdzić jakie funkcje chcemy dodać do aplikacji Moje ING mobile.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 39 z 91 (14 064 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

[ Edytowane ]
I jak po prawie pół roku z tą optymalizacją bo jakoś dalej jest strasznym mułem.Ale pani Natalio to straszne że nie zamierza cię nic robić z dźwiękiem powiadomień a wystarczyła by mała opcja wyłącz dźwięki powiadomień
Odpowiedz
0 Lajków
lukcorp
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
48
4
23-04-2016
Wiadomość 40 z 91 (13 907 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy