Odpowiedz

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie istotne, już nie mam jak tego zrobić...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1291 z 1 332 (21 753 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Po 130 stronach wypowiedzi różnych użytkowników można wywnioskować, że nowy system bankowości jest nie trafionym bublem którym rzadko komu przypadł do gustu. Czy w związku z tym bank ma zamiar podjąć jakieś kroki naprawcze czy nadal będzie upierał się przy swojej polityce?
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 1292 z 1 332 (21 577 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Chyba za dużo pracowników banku musiałoby pożegnać się ze swoimi kierowniczymi stanowiskami ( włącznie z prezesem którego podpis musi widnieć pod wdrożeniem tego bubla ) ... Nie mówiąc o WYWALONEJ kasie . Tak więc sam sobie odpowiedz na swoje pytanie .
Trzeba więc brnąć w tą głoopotę aż ostatni klient da nogę z ing , co oczywiście się nie stanie . Więc wszyscy ci w/w będą udawać że wszystko jest ok .

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 1293 z 1 332 (21 531 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie tylko jest OK. Jest tak wspaniale, że wypłacą sobie za tego bubla stosowne premie.

Odpowiedz
0 Lajków
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 1294 z 1 332 (21 471 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Wszyscy wiemy jak bank reaguje na wypowiedzi na tym forum. To jest coś w stylu może coś zrobię, ale przecież nie muszę...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1295 z 1 332 (21 460 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy ja sie doczekam kiedyś opcji podkategorii do kategorii płatności?

Nadal nie jestem w stanie określić ile na co wydaje. Wydatki codziennie to zakupy do lodówki, chemia, jedzenie dla zwierząt.  Już kilka podkategorii.  Zdrowie i uroda - fryzjer damski (np kobieta), kosmetyki, lekarstwa, wizyty u lekarza, dentysta itd. Znowu kilka podkategorii.

I tak można przykladów pisać wiele.

A dzisiaj nadal nie wiem na co i ile wydaje. W sumie jak nie ma tych podkategorii to nawet z tego nie ma sensu korzystać, ponieważ nie jest adekwatne.

 

Poza tym - skoro płacę np w sieci Żabce i przypisuje mnie pod kategorię np DOM. Jeśli zmienię na inną to dlaczego kolejne w Żabce nadal przypisuje mi do DOM??

To codzienne mam wchodzić, patrzeć w historię i zmieniać  kategorie? Przecież to nie trzyma się kupy.

 

Pomysł był dobry ale jak dla mnie jest niedopracowany i nie ma sensu z tego korzystać. Więc - kiedy przewidujecie jakieś zmiany w tym zakresie i żeby pomysł nie tylko był dobry ale i jego wykonanie??

Dla przykładu zobaczcie sobie jak to działa w Mbanku. Tam macie przykład pomysłu i dobrego wykonania.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 1296 z 1 332 (20 867 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Zgadzam się, kategorie w obecnym kształcie są zbyt ogólne... A gdyby była możliwość wyboru, że samemu można to sobie wpisać w kilku słowach na co się wydało to już byłaby bajka Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 1297 z 1 332 (20 823 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Planujemy wdrożyć zapamiętywanie kategorii. Niestety nie możemy jeszcze podać konkretnej daty.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 1298 z 1 332 (20 762 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej


Dzień dobry,

korzysta Pan z usługi Serwis SMS, w której informujemy Pana np. o przelewach na konto. Wprowadzamy zmiany w tej usłudze – prosimy, aby zapoznał się Pan z poniższą informacją.

Co się zmienia

30 czerwca wyłączamy starą wersję bankowości internetowej. Do tego dnia może Pan zmieniać w niej ustawienia SMS-ów. Od 1 lipca będzie mógł Pan to zrobić tylko w oddziale naszego banku.



Czy kogoś w ING zdrowo *pomyziało*? Ten nowoczesny i INTERNETOWY bank każe mi pomykać do oddziału jak będe chciał coś zmienić w usłudze?! Puk puk w człóko... młotkiem?

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1299 z 1 332 (20 290 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Tak, 30 czerwca zamykamy poprzednią wersję bankowości ING BankOnLine. To wiąże się z przeniesieniem niektórych usług do obsługi w inny sposób, np. właśnie w oddziale. Zamiast wiadomości SMS możesz korzystać z powiadomień Push w Aplikacji Moje ING (Android, iOS). Są one bezpłatne i dowolnie możesz je ustawiać np. do jakich kont chcesz takie powiadomienia. Zachęcamy Cię do skorzystania także z tej formy powiadomień. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 1300 z 1 332 (20 285 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy