Odpowiedz

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie istotne, już nie mam jak tego zrobić...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1291 z 1 332 (21 637 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Po 130 stronach wypowiedzi różnych użytkowników można wywnioskować, że nowy system bankowości jest nie trafionym bublem którym rzadko komu przypadł do gustu. Czy w związku z tym bank ma zamiar podjąć jakieś kroki naprawcze czy nadal będzie upierał się przy swojej polityce?
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 1292 z 1 332 (21 461 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Chyba za dużo pracowników banku musiałoby pożegnać się ze swoimi kierowniczymi stanowiskami ( włącznie z prezesem którego podpis musi widnieć pod wdrożeniem tego bubla ) ... Nie mówiąc o WYWALONEJ kasie . Tak więc sam sobie odpowiedz na swoje pytanie .
Trzeba więc brnąć w tą głoopotę aż ostatni klient da nogę z ing , co oczywiście się nie stanie . Więc wszyscy ci w/w będą udawać że wszystko jest ok .

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 1293 z 1 332 (21 415 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie tylko jest OK. Jest tak wspaniale, że wypłacą sobie za tego bubla stosowne premie.

Odpowiedz
0 Lajków
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 1294 z 1 332 (21 355 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Wszyscy wiemy jak bank reaguje na wypowiedzi na tym forum. To jest coś w stylu może coś zrobię, ale przecież nie muszę...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1295 z 1 332 (21 344 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy ja sie doczekam kiedyś opcji podkategorii do kategorii płatności?

Nadal nie jestem w stanie określić ile na co wydaje. Wydatki codziennie to zakupy do lodówki, chemia, jedzenie dla zwierząt.  Już kilka podkategorii.  Zdrowie i uroda - fryzjer damski (np kobieta), kosmetyki, lekarstwa, wizyty u lekarza, dentysta itd. Znowu kilka podkategorii.

I tak można przykladów pisać wiele.

A dzisiaj nadal nie wiem na co i ile wydaje. W sumie jak nie ma tych podkategorii to nawet z tego nie ma sensu korzystać, ponieważ nie jest adekwatne.

 

Poza tym - skoro płacę np w sieci Żabce i przypisuje mnie pod kategorię np DOM. Jeśli zmienię na inną to dlaczego kolejne w Żabce nadal przypisuje mi do DOM??

To codzienne mam wchodzić, patrzeć w historię i zmieniać  kategorie? Przecież to nie trzyma się kupy.

 

Pomysł był dobry ale jak dla mnie jest niedopracowany i nie ma sensu z tego korzystać. Więc - kiedy przewidujecie jakieś zmiany w tym zakresie i żeby pomysł nie tylko był dobry ale i jego wykonanie??

Dla przykładu zobaczcie sobie jak to działa w Mbanku. Tam macie przykład pomysłu i dobrego wykonania.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1296 z 1 332 (20 751 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Zgadzam się, kategorie w obecnym kształcie są zbyt ogólne... A gdyby była możliwość wyboru, że samemu można to sobie wpisać w kilku słowach na co się wydało to już byłaby bajka Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 1297 z 1 332 (20 707 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Planujemy wdrożyć zapamiętywanie kategorii. Niestety nie możemy jeszcze podać konkretnej daty.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 1298 z 1 332 (20 646 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej


Dzień dobry,

korzysta Pan z usługi Serwis SMS, w której informujemy Pana np. o przelewach na konto. Wprowadzamy zmiany w tej usłudze – prosimy, aby zapoznał się Pan z poniższą informacją.

Co się zmienia

30 czerwca wyłączamy starą wersję bankowości internetowej. Do tego dnia może Pan zmieniać w niej ustawienia SMS-ów. Od 1 lipca będzie mógł Pan to zrobić tylko w oddziale naszego banku.



Czy kogoś w ING zdrowo *pomyziało*? Ten nowoczesny i INTERNETOWY bank każe mi pomykać do oddziału jak będe chciał coś zmienić w usłudze?! Puk puk w człóko... młotkiem?

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1299 z 1 332 (20 174 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Tak, 30 czerwca zamykamy poprzednią wersję bankowości ING BankOnLine. To wiąże się z przeniesieniem niektórych usług do obsługi w inny sposób, np. właśnie w oddziale. Zamiast wiadomości SMS możesz korzystać z powiadomień Push w Aplikacji Moje ING (Android, iOS). Są one bezpłatne i dowolnie możesz je ustawiać np. do jakich kont chcesz takie powiadomienia. Zachęcamy Cię do skorzystania także z tej formy powiadomień. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 1300 z 1 332 (20 169 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy