Odpowiedz

Re.: Problemy z działaniem maklera

Póki co nie mam odpowiedzi na poprzednią reklamację wynikająca z awarii Maklera, a niestety na chwilą obecną straty wnikające z braku dostępu i jednocześnie braku możliwości reakcji na zachowanie rynku są już większe niż przez kilka dni poprzedniej awarii. Chciałem poczekać na decyzję związaną ze zmianą Biura Maklerskiego do decyzji dotyczącej reklamacji, ale nie wiem czy jest na co czekać.
Odpowiedz
0 Lajków
Ciachito
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
21
03-12-2020
Wiadomość 11 z 27 (8 377 wyświetleń)

Re.: Problemy z działaniem maklera

Witam. Przerwa w działaniu Maklera trwała około godziny, później wróciła pełna funkcjonalność. Chciałbym, żeby ktoś z Banku wypowiedział się na temat tej usterki - czy jednorazowa, czy wyeliminowana, a przede wszystkim potwierdził, że faktycznie taki problem występował i mają jego świadomość. Bez tego Makler nie będzie działał lepiej nigdy w przyszłości. Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Ciachito
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
21
03-12-2020
Wiadomość 12 z 27 (8 286 wyświetleń)

Re.: Problemy z działaniem maklera

@Ciachito

reklamacje: Do rozpatrzenia pozostaje nam ich coraz mniej, codziennie odpowiadamy na kolejne. Twoja też nie pozostanie bez odpowiedzi. Kiedy to się stanie nie wiem, ale na pewno się stanie.

 

awaria: Mamy świadomość, że nie zawsze nasze systemy działają prawidłowo. Na ten moment już wszystko działa prawidłowo. 

 

 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 13 z 27 (8 226 wyświetleń)

Re.: Problemy z działaniem maklera

Może jest to domeną korporacji jak Wasz bank, a może znak postępującej bylejakości naszych czasów, ale sama wiedza o tym, że co jakiś czas coś nie działa, wcale nie przybliża Was do doprowadzenia do sytuacji, że w przyszłości wszystko będzie działać dobrze. Raczej brzmi to jak - "co jakiś czas coś musi nie działać i proszę się nie dziwić". A dla mnie osobiście akurat brak dostępu do reagowania na dynamicznym rynku nawet przez godzinę w miesiącu to jest coś co nie powinno się wydarzyć, a z całą pewności powinno prowadzić do sytuacji w której znajdą się rozwiązania na ograniczenie problemu w przyszłości. Dziwię się, że nie zostało napisane "Nasz zespół specjalistów każdą taką awarie szczegółowo analizuje i podejmuje działania korygujące, by sprostać pracy systemu z tak dynamicznie przyrastającą liczbą klientów".
Co do reklamacji to nigdy nie poddałem w wątpliwość, że nie otrzymam na nią odpowiedzi. Wręcz przeciwnie - oczywistym jest, że ona przyjdzie, bo przecież w przeciwnym wypadku każda musiała by być uznana w całości. Emotikon: Szczęśliwy
Nie ma we mnie złości i nie hejtuję, piszę po prostu co myślę i zdaję sobie jednak sprawę z jakiej pozycji Pan pisze. 
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz
0 Lajków
Ciachito
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
21
03-12-2020
Wiadomość 14 z 27 (8 196 wyświetleń)

Re.: Problemy z działaniem maklera

Powtórka z rozrywki.

Nie działa kompletnie dostęp do konta.

Brawo ING.

drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 15 z 27 (7 165 wyświetleń)

Re.: Problemy z działaniem maklera

znowu będą wracać za miesięczne prowizje ?

przecież w takich warunkach nie można mieć u nich konta, podstawą jest stabilność i działanie usługi

decyzje inwestycyjne są po stronie klienta

jak tu można inwestować / grać na szybko skoro odłączają cię od koryta

to jak gra w znaczone karty

 

kto mi zwróci straty jakie dziś poniosłem ?

albo zyski odda które mogłem sobie wypracować ?

a wstałem i miałem kilka pomysłów i co ?

i ing

 

skwitować to można tylko tak

 

jprdle

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 16 z 27 (7 146 wyświetleń)

Re.: Problemy z działaniem maklera

To standard w ING kiedy coś dzieje się na rynkach. Mam tak samo nie działa. Tak jest za każdym razem.
Odpowiedz
0 Lajków
zaraza13
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-03-2021
Wiadomość 17 z 27 (7 143 wyświetleń)

Re: Re.: Problemy z działaniem maklera

@drobniak Faktycznie- mamy awarię. Pilnie pracujemy już nad usunięciem usterki. Przepraszamy za niedogodności. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 18 z 27 (7 142 wyświetleń)

Re.: Problemy z działaniem maklera

Już działa logowanie ale makler nadal nie, a ja musze kilka transakcji zamknąć. SKANDAL!

Odpowiedz
0 Lajków
Makrel123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
4
03-12-2020
Wiadomość 19 z 27 (7 136 wyświetleń)

Re.: Problemy z działaniem maklera

Spróbuj teraz, powinieneś móc się zalogować do MojegoING, na górnym pasku będziesz miał przejście do Maklera. 

 

 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 20 z 27 (7 133 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy