Odpowiedz

Re.: Problemy z działaniem maklera

Póki co nie mam odpowiedzi na poprzednią reklamację wynikająca z awarii Maklera, a niestety na chwilą obecną straty wnikające z braku dostępu i jednocześnie braku możliwości reakcji na zachowanie rynku są już większe niż przez kilka dni poprzedniej awarii. Chciałem poczekać na decyzję związaną ze zmianą Biura Maklerskiego do decyzji dotyczącej reklamacji, ale nie wiem czy jest na co czekać.
Odpowiedz
0 Lajków
Ciachito
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
14
21
03-12-2020
Wiadomość 11 z 14 (960 wyświetleń)

Witam. Przerwa w działaniu Maklera trwała około godziny, później wróciła pełna funkcjonalność. Chciałbym, żeby ktoś z Banku wypowiedział się na temat tej usterki - czy jednorazowa, czy wyeliminowana, a przede wszystkim potwierdził, że faktycznie taki problem występował i mają jego świadomość. Bez tego Makler nie będzie działał lepiej nigdy w przyszłości. Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Ciachito
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
14
21
03-12-2020
Wiadomość 12 z 14 (869 wyświetleń)

@Ciachito

reklamacje: Do rozpatrzenia pozostaje nam ich coraz mniej, codziennie odpowiadamy na kolejne. Twoja też nie pozostanie bez odpowiedzi. Kiedy to się stanie nie wiem, ale na pewno się stanie.

awaria: Mamy świadomość, że nie zawsze nasze systemy działają prawidłowo. Na ten moment już wszystko działa prawidłowo. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
104
29
30-10-2015
Wiadomość 13 z 14 (807 wyświetleń)

Może jest to domeną korporacji jak Wasz bank, a może znak postępującej bylejakości naszych czasów, ale sama wiedza o tym, że co jakiś czas coś nie działa, wcale nie przybliża Was do doprowadzenia do sytuacji, że w przyszłości wszystko będzie działać dobrze. Raczej brzmi to jak - "co jakiś czas coś musi nie działać i proszę się nie dziwić". A dla mnie osobiście akurat brak dostępu do reagowania na dynamicznym rynku nawet przez godzinę w miesiącu to jest coś co nie powinno się wydarzyć, a z całą pewności powinno prowadzić do sytuacji w której znajdą się rozwiązania na ograniczenie problemu w przyszłości. Dziwię się, że nie zostało napisane "Nasz zespół specjalistów każdą taką awarie szczegółowo analizuje i podejmuje działania korygujące, by sprostać pracy systemu z tak dynamicznie przyrastającą liczbą klientów".
Co do reklamacji to nigdy nie poddałem w wątpliwość, że nie otrzymam na nią odpowiedzi. Wręcz przeciwnie - oczywistym jest, że ona przyjdzie, bo przecież w przeciwnym wypadku każda musiała by być uznana w całości. Emotikon: Szczęśliwy
Nie ma we mnie złości i nie hejtuję, piszę po prostu co myślę i zdaję sobie jednak sprawę z jakiej pozycji Pan pisze. 
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz
0 Lajków
Ciachito
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
14
21
03-12-2020
Wiadomość 14 z 14 (777 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
wykreślenie hipoteki wniosek

Dzien dobry,

przed uruchomieniem II transzy kredytu muszę złożyć  wniosek do sądu o wykreślenie hipoteki i tutaj pojawia się moje pytanie jako że nigdy tego nie robiłam, skąd mogę pobrać taki wniosek.

...

06-05-2021
Zamówiłem raport Bik przez aplikację mobilną

Witam

Zamówiłem raport Bik przez aplikację mobilną ing niestety nie dostałem sms z hasłem do raportu gdy na infolinii dowiedziałem się że nie ma możliwości wysłania tego hasła to będzie reklamacja bo t...

06-05-2021
Re: Zajęcie egzekucyjne

Konto z zajęciem egzekucyjnym możesz zamknąć w dowolnym oddziale naszego banku. Zajęcie egzekucyjne nie musi być wtedy w całości spłacone, jednak jeśli my naliczyliśmy jakieś opłaty (np. za konto czy

...

06-05-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy