Odpowiedz

Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Super 😊👍

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MirosławP
Moderator
Moderator icon
325
100
25-03-2016
Wiadomość 11 z 16 (1 279 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Ja wierzę w uczciwość banku i jeśli bankomat faktycznie "zabrał" pieniądze to je po prostu kiedyś dostaniecie. Gorzej jeśli sytuacja jest niejasna. Ja miałam taki przypadek, że zabrałam kartę i będąc porządnie rozkojarzona (ciężki dzień) nie zabrałam pieniędzy, poszłam na sklep, zorientowałam się dopiero przy kasie. Oczywiście dany sklep nie miał kamer w tym miejscu !!!!!!!! jak dla mnie skandal. Myślałam, że dostane zawału. Wiecie co jest najgorsze, że rozglądając się po sklepie jestem prawie pewna kto je zabrał (ale może to już mój mózg tak zadziałał), ale na razie reklamacja w toku. W razie czego będą zdjęcia z bankomatu. Ale muszę przyznać, że uznanie warunkowe było dla mnie ogromnym zaskoczeniem na plus, nie spodziałam się tego. Mam tylko nadzieję, że jeśli faktycznie ktoś je zabrał to policja go znajdzie.
Odpowiedz
0 Lajków
Sabina
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
14
6
10-02-2018
Wiadomość 12 z 16 (1 251 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Rozumiemy, że każdy może mieć gorszy dzień i może się zamyślić. Każdą reklamację analizujemy indywidualnie i sprawdzamy dane urządzenie. Najczęściej bankomaty mają opcję automatycznego wciągnięcia pieniędzy do około 30 sekund, jeżeli ich nie odbierzesz. Cieszę się, że mogłaś skorzystać z uznania warunkowego. Mam nadzieję, że pieniądze wróciły do bankomatu i cała sprawa zakończy się pozytywnie Emotikon: Szczęśliwy

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
498
97
04-09-2015
Wiadomość 13 z 16 (1 228 wyświetleń)

My też dostaliśmy warunkowo czekamy na dalsze rozwinięcie sprawy ale jak nam w ciągła pieniędze myślałem. Ze moja żona mi zejdzie w tym banku przy bankomacie
Odpowiedz
0 Lajków
Maciqs
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
6
0
18-08-2019
Wiadomość 14 z 16 (1 201 wyświetleń)

Reklamacja pozytywną dziekuje za pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
Maciqs
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
6
0
18-08-2019
Wiadomość 15 z 16 (1 159 wyświetleń)
Highlighted

@Maciqs Cieszymy się, że sprawa się wyjaśniła 😊 Dziękuję, że dałaś nam znać Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
154
33
12-04-2017
Wiadomość 16 z 16 (1 157 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy