Odpowiedz

Re: Re.: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dzien dobry, minela juz ponad doba od mojej wplaty, czy cos juz wiadomo?? srodkow nadal brak i odpowiedzi tez
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
05-05-2022
Wiadomość 61 z 65 (927 wyświetleń)

Czy cos juz wiadomo? zero odpowiedzi na stronie banku, caly czas czekam, co sie dzieje z moimi pieniedzmi?
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 62 z 65 (914 wyświetleń)

Przekazaliśmy Twoją prośbę o szybkie rozpatrzenie zgłoszenia do odpowiedniego działu w naszym banku. Niestety tutaj nie mamy dostępu do danych w systemie i nie możemy sprawdzić Twojego zgłoszenia. 

Każdą reklamacją analizujemy indywidualnie, odpowiedź przekażemy Ci jak najszybciej. Proszę, poczekaj jeszcze. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
143
34
23-04-2018
Wiadomość 63 z 65 (895 wyświetleń)

Weekend mija, Pani na czacie zapewniała mnie ze osoby działają w weekend, zero odpowiedzi, zero informacji. Mam swoje zobowiązania, tragedia.. to ostatni raz kiedy korzystam z usług ING.
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 64 z 65 (821 wyświetleń)

kolejny dzien cisza..
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 65 z 65 (757 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wakacje kredytowe harmonogram

Ta sama sytuacja jest u mnie. Rata wrześniowa jest w harmonogramie w sekcji "Zaplanowane". Dodatkowo w momencie składania wniosku przy zatwierdzeniu wniosku wywalił mi "błąd w pobraniu danych" czy coś...

17-08-2022
Harmonogram spłaty kredytu - po wakacjach kredytowych

Dzień Dobry,

W dniu wczorajszym minął termin spłaty zawieszonej raty - harmonogram został przeliczony okres kredytowania wydłużony, naliczone odsetki wyzerowane.

Jednak w harmonogramie spłaty stosunek

...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy