Odpowiedz

Re: Re.: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dzien dobry, minela juz ponad doba od mojej wplaty, czy cos juz wiadomo?? srodkow nadal brak i odpowiedzi tez
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
05-05-2022
Wiadomość 61 z 65 (602 wyświetleń)

Czy cos juz wiadomo? zero odpowiedzi na stronie banku, caly czas czekam, co sie dzieje z moimi pieniedzmi?
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 62 z 65 (589 wyświetleń)

Przekazaliśmy Twoją prośbę o szybkie rozpatrzenie zgłoszenia do odpowiedniego działu w naszym banku. Niestety tutaj nie mamy dostępu do danych w systemie i nie możemy sprawdzić Twojego zgłoszenia. 

Każdą reklamacją analizujemy indywidualnie, odpowiedź przekażemy Ci jak najszybciej. Proszę, poczekaj jeszcze. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
136
34
23-04-2018
Wiadomość 63 z 65 (570 wyświetleń)

Weekend mija, Pani na czacie zapewniała mnie ze osoby działają w weekend, zero odpowiedzi, zero informacji. Mam swoje zobowiązania, tragedia.. to ostatni raz kiedy korzystam z usług ING.
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 64 z 65 (496 wyświetleń)

kolejny dzien cisza..
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 65 z 65 (432 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Okres prowadzenia działalności gospodarczej a kredyt gotówkowy

Do złożenia wniosku o kredyt gotówkowy dla osoby prywatnej przy dochodzie z działalności gospodarczej minimalnym okresem, jaki bierzemy pod uwagę przy tym wniosku to 2 lata prowadzenia działalności go

...

27-06-2022
Aneks o skrócenie okresu kredytowania

Hej,

Próbuję znaleźć informację, w jakim czasie od podpisania w oddziale aneksu skracającego okres kredytowania zobaczę faktyczną zmianę w okresie kredytowania w aplikacji. Nie dopytałam podczas wizyty...

27-06-2022
ING Księgowość a Nowy Ład 2.0

Dzień dobry,

jak będzie wyglądała możliwość odliczenia składki zdrowotnej od dochodu w systemie (w przypadku rozliczania się podatkiem liniowym)?

Co w przypadku jeśli część składki zdrowotnej (prognoz

...

27-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy