Odpowiedz

Re: Re.: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dzien dobry, minela juz ponad doba od mojej wplaty, czy cos juz wiadomo?? srodkow nadal brak i odpowiedzi tez
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
05-05-2022
Wiadomość 61 z 65 (928 wyświetleń)

Czy cos juz wiadomo? zero odpowiedzi na stronie banku, caly czas czekam, co sie dzieje z moimi pieniedzmi?
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 62 z 65 (915 wyświetleń)

Przekazaliśmy Twoją prośbę o szybkie rozpatrzenie zgłoszenia do odpowiedniego działu w naszym banku. Niestety tutaj nie mamy dostępu do danych w systemie i nie możemy sprawdzić Twojego zgłoszenia. 

Każdą reklamacją analizujemy indywidualnie, odpowiedź przekażemy Ci jak najszybciej. Proszę, poczekaj jeszcze. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
143
34
23-04-2018
Wiadomość 63 z 65 (896 wyświetleń)

Weekend mija, Pani na czacie zapewniała mnie ze osoby działają w weekend, zero odpowiedzi, zero informacji. Mam swoje zobowiązania, tragedia.. to ostatni raz kiedy korzystam z usług ING.
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 64 z 65 (822 wyświetleń)

kolejny dzien cisza..
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 65 z 65 (758 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wakacje kredytowe harmonogram

W Moje dokumenty powinien znalezc sie wniosek zawierajacy informacje o tym, jak ING zinterpretowalo dane wprowadzone w kreatorze skladania wniosku o "wakacje".

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Najprosciej bedzie zignorowac techniczna "niemoznosc" i zlozyc wniosek z pominieciem formularza w aplikacji. Sensownej odpowiedzi na pytanie o powod raczej tu nie bedzie.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Na jakiej podstawie blokowana jest możliwość złożenia kolejnego wniosku na raty, które podlegają „wakacjom kredytowym”? Złożyłam wniosek na 6 rat (2 w 2022 i 4 w 2023). Zgodnie z ustawa mam jeszcze mo...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy