Odpowiedz

Re: Re.: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dzien dobry, minela juz ponad doba od mojej wplaty, czy cos juz wiadomo?? srodkow nadal brak i odpowiedzi tez
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
05-05-2022
Wiadomość 61 z 65 (632 wyświetleń)

Czy cos juz wiadomo? zero odpowiedzi na stronie banku, caly czas czekam, co sie dzieje z moimi pieniedzmi?
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 62 z 65 (619 wyświetleń)

Przekazaliśmy Twoją prośbę o szybkie rozpatrzenie zgłoszenia do odpowiedniego działu w naszym banku. Niestety tutaj nie mamy dostępu do danych w systemie i nie możemy sprawdzić Twojego zgłoszenia. 

Każdą reklamacją analizujemy indywidualnie, odpowiedź przekażemy Ci jak najszybciej. Proszę, poczekaj jeszcze. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
136
34
23-04-2018
Wiadomość 63 z 65 (600 wyświetleń)

Weekend mija, Pani na czacie zapewniała mnie ze osoby działają w weekend, zero odpowiedzi, zero informacji. Mam swoje zobowiązania, tragedia.. to ostatni raz kiedy korzystam z usług ING.
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 64 z 65 (526 wyświetleń)

kolejny dzien cisza..
Odpowiedz
0 Lajków
kamilkamil
Doradca z ambicjami I
8
0
05-05-2022
Wiadomość 65 z 65 (462 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe a karencja

Witam,
Jak wakacje kredytowe wyglądają w przypadku karencji w spłacie.
Kredyt został zaciągnięty w listopadzie 2021 roku i z uwagi na budowę mieszkania jest karencja w spłacie. Wszystkie transze dla dew...

02-07-2022
Rezygnacja z transzy, a spłata

Czy z praktycznego punktu widzenia jest różnica między poniższymi dwoma wariantami?
1. Rezygnuję z transzy kredytu i wpłacam kwotę w tej wysokości bezpośrednio na rachunek dewelopera.
2. Uruchamiam tran...

02-07-2022
Re.: Rata, a zmiana oprocentowania w tym samym dniu

Pobiorą Ci jeszcze według starego oprocentowania, a po nowym odsetki będą narastały dopiero od dnia zmiany oprocentowania, czyli pierwsza płatność wg tego zaktualizowanego będzie 05.08. 

02-07-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy