O SylwiaG

28 Polubień
49 Rozwiązań
115 Postów
Re: Re.: Dziwna płatność kartą

Numer konta który podajesz, jest naszym wewnętrznym numerem. Służy on do rozliczeń, dlatego często się powtarza. Jeśli zauważysz nieuprawnioną transakcję kartą, w pierwszej kolejności zastrzeż ją. Zrobisz to w Moim ING lub na całodobowej infolinii pod numerem 32 357 00 12. Następnie zgłoś nam reklamację. Do zgłoszenia przygotuj informacje o transakcji i jeśli masz, zgłoszenie z policji. Każde taki

...
0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Blokada konta oszczednościowego

Tak, rodzic może wycofać zgodę na samodzielne dysponowanie rachunkiem. Wtedy Ty przelewu nie wyślesz. Zgodę taką może rodzic wycofać/ wyrazić po zalogowaniu do swojej bankowości internetowej lub w naszej placówce. 

W tym celu, po zalogowaniu do Mojego ING należy wybrać z dostępnych produktów konto dziecka. Następnie na dole widoku wybierz Ustaw w Panelu rodzica/opiekuna prawnego.

 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Huawey bez googla

Nie mamy jeszcze decyzji o udostępnieniu aplikacji w AppGallery. Cały czas analizujemy ten temat. Prosimy o cierpliwość

1
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Upływ terminu ważności karty z własnym wizerunkiem

Dwa miesiące przed upływem daty ważności Twojej karty rozpoczyna się proces jej odnowienia. Od momentu rozpoczęcia tego procesu nie będziesz mógł zmienić wizerunku na Twojej karcie. W pozostałym czasie, wizerunek karty możesz zmienić w Moim ING:
- w zakładce Moje Finanse wybierz kartę Visa Zbliżeniowa
- po prawej stronie kliknij Zmień wizerunek karty
- zaprojektuj kartę samodzielnie lub wybierz wz

...
0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Analityk prosi o dokumenty bez logiki...gra na czas, a stopy procentowe:)

Dziękujemy za sugestię. Przekazaliśmy ją do odpowiedniego zespołu. 

 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Księgowość ING - kolejne usprawnienia - podgląd oraz wprowadzana korekta

Dziękujemy za sugestię. Przekazaliśmy ją do odpowiedniego działu. 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Blik a wybor konta w trakcie trasakcji.

BLIK ma przypisane konto domyślne. Aby zmienić konto przypisane do płatności BLIK, zaloguj się do aplikacji i wybierz: Karty i płatności telefonem - BLIK - Zmień konto BLIK. 

 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: PSD 2 - brak możliwości skorzystania z dostępu do historii transakcji

Limity pobierania danych w zakresie usług PSD2 są określone w regulacjach Dyrektywy. Nasza implementacja w tym zakresie jest opisana na devportal.ing.pl

 

Jeśli jesteś klientem innej firmy, prosimy złóż reklamację po stronie usługodawcy. On przeanalizuje temat i jeśli stwierdzi że temat jest po stronie API to prześle nam zgłoszenie przed odpowiedni formularz.
Jeśli natomiast jesteś pracownikiem 

...
2
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Awaria wpłatomatu i problem z odzyskaniem pieniedzy

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny  Dobrze, że zgłosiłeś u nas reklamację. Na jej podstawie postaramy się jak najszybciej sprawdzić dany wpłatomat. Rozumiemy, że jest to stresująca sytuacja i brak dostępu do swoich pieniędzy jest sporym utrudnieniem, dlatego zawsze staramy się  reklamację rozpatrzeć jak najszybciej. Jeżeli możesz, podaj numer swojej reklamacji. Przekażę prośbę o jej przysp

...
8
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Znów problem profil zaufany - ważne !

Prosimy, sprawdź po zalogowaniu do Mojego ING (zakładka Usługi- Sprawy Urzędowe- Profil zaufany) czy Twój profil jest aktywny. Jeśli możesz, spróbuj podpisać dokument korzystając z innej przeglądarki internetowej. 

Jeśli Profil Zaufany jest aktywny i zmiana przeglądarki nie rozwiązała kłopotu, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING. Sprawdzimy to. 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Spłata komornika

Tak, jeśli na koncie będzie wystarczająca kwota na spłatę całego zajęcia egzekucyjnego i spłatę zajęcia nam zlecisz, to konto automatycznie odblokujemy.

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: 55 dni i brak decyzji wstępnej

Z tego, co piszesz, rzeczywiście nie wygląda to dobrze. Chciałabym, żebyś jak najszybciej otrzymała decyzję w swojej sprawie, ale tutaj niczego nie możemy sprawdzić. Proszę, żebyś była w kontakcie ze swoim specjalistą. 
 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Nadpłata odsetek - kredyt hipoteczny w transzach

W okresie karencji spłacasz tylko ratę odsetkową, bez części kapitałowej.

Po nadpłacie kapitału przeliczymy automatycznie kredyt i będziesz płacił niższą ratę odsetkową - bo kapitał będzie mniejszy. Wysokość odsetek nalicza się zgodnie z aktualną stopą procentową. Po nadpłacie po prostu będziesz miał mniejsze odsetki. Jednak nie uchroni Cię to przed wzrostami oprocentowania.

11
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@Slydago Prosimy Cię o niezwłoczne dostarczenie nam aneksu umowy z deweloperem, ponieważ na jego podstawie zostaną wprowadzone kwoty i terminy uruchamianych transz.

Aneks musi być doręczony przed wydaniem decyzji. Prześlij umowę z aneksem do swojego opiekuna i najlepiej u niego dopytaj o szczegóły.
 

4
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: kredyt hipoteczny a współwłaściciel

W sytuacji dodania współwłaściciela do Księgi Wieczystej musisz nam dostarczyć dokument, na którego podstawie nastąpiła zmiana właścicieli np. akt darowizny.
Jak dostaniemy dokumenty, to będziemy się kontaktować z nowym właścicielem. Jest to konieczne w celu podpisania zgody na obciążenie hipoteki i dokumentów cesji ubezpieczenia nieruchomości.
Jeśli kredytobiorca zostanie tylko jeden — opłata jes

...
0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Rezygnacja z trzech ostatnich transz

Masz możliwość zrezygnowania z wypłacenia kolejnych transz lub kwoty, która pozostała do uruchomienia. Rezygnacja z wypłaty transzy oznacza, że będziesz płacić ratę kapitałowo-odsetkową jedynie od kwoty, która została już uruchomiona.
Rezygnacja nie oznacza również zwrotu prowizji za część nieuruchomionego kapitału.
Warunkiem rezygnacji z wypłaty kolejnej transzy jest:
•    zakończenie inwestycji

...
0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Sposób rozliczania konkretnych pozycji z kosztorysu

Nie jesteśmy Ci teraz jednoznacznie napisać, jak będzie to wyglądało w przypadku Twojej inwestycji. Zbadamy obecny postęp prac na podstawie zdjęć z budowy i zdjęć z dziennika budowy. Jeżeli masz wątpliwości w sposobie rozliczenia np. schodów, możesz przedstawić faktury za zakupione materiały.

 

1
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Nadpłata kredytu w okresie karencji - skrocenie okresu kredytowania

Masz możliwość zrezygnowania z wypłacenia kolejnej transzy lub kwoty, która pozostała do uruchomienia. Rezygnacja z wypłaty transzy oznacza, że będziesz płacić ratę kapitałowo-odsetkową jedynie od kwoty, która została już uruchomiona. Po uruchomieniu całości, na naszej infolinii możesz podpisać bezpłatny aneks o skrócenie czasu spłaty.

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Operat szacunkowy

Zgadza się, nasz operat szacunkowy opieramy na  powierzchni użytkowej, do której nie zaliczmy garażu, ale również piwnicy, jeżeli nie jest wykorzystywana do celów rekreacyjnych (np. siłownia, kino, sala klubowa, sauna, basen). 

6
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Naprawcie bezpieczeństwo bankowości

Analizujemy możliwość wprowadzenia dodatkowych zabezpieczeń. Damy znać, gdy już będą dostępne. Na tę chwilę jednak nie możemy podać więcej  szczegółowych informacji Emotikon: Smutny

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Bilety komunikacji miejskiej, oplaty komunikacyjne

Jeszcze nie Emotikon: Smutny Jak tylko uda nam się udostępnić taką funkcję, będziemy informować

4
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Paczki przelewów ze split payment

Niestety nie jesteśmy jeszcze w stanie podać więcej informacji Emotikon: Smutny Pracujemy nad udostępnieniem w Moim ING paczek przelewów z wykorzystaniem mechanizmu Split payment. Jak tylko uda nam się udostępnić taką funkcję, będziemy informować.

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Wspólne konto bankowe

Tak, pełnomocnictwo wygasa wraz ze śmiercią właściciela konta. Wtedy pieniądze z konta wypłacą spadkobiercy po zakończonym postępowaniu spadkowym.

W oddziale banku właściciel konta może również zrobić zapis na wypadek śmierci. Koszt takiej dyspozycji to 15 zł. 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Zwiększenie kredytu hipotecznego

Niestety w przypadku stałego oprocentowania faktycznie nie możemy zmienić warunków. W takiej sytuacji możesz złożyć nowy wniosek o kredyt hipoteczny na wykończenie i remont domu.

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Zamknięcie konta spółki z powodu podejrzenia popełniła przestępstwa.

@danxdan Prawdopodobnie nie dostarczyliście nam wymaganych danych zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Przykro mi, natomiast bez sprawdzenia tych danych w systemie tego nie potwierdzimy. O powodzie wypowiedzenia umowy możemy poinformować jednego z reprezentantów po weryfikacji danych w Business Centre pod numerem +48 32 357 00 24.

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎23-04-2018 14:49
Data ostatnich odwiedzin ‎27-11-2021 22:24
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 115
Łączna liczba otrzymanych Lajków 28
Posty, które lubię