O SylwiaG

36 Polubień
68 Rozwiązań
161 Postów
Re: Kredyt hipoteczny na jedną osobę a współwłasność działki

Takie rozwiązanie jest jak najbardziej możliwe. W pierwszej kolejności jednak, pozwolenie na budowę musi być wypisane na tę osobę, która ma zostać kredytobiorcą. Więc w tej sytuacji - na Twoją partnerkę. 

Z naszej strony, w momencie podpisywania umowy będziemy potrzebować dokumentu - oświadczenia, na którym wyrażasz zgodę na zabezpieczenie na działce, która jest wspólna. Taki dokument przekażemy k

...
0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Karta wirtualna nieaktywna

Prosimy, skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub telefonicznie pod numerem 32 357 00 12. Dzięki temu będziemy mieli wgląd do danych w systemie i sprawdzimy Twoją kartę 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Rozliczenie transzy na wykończenie mieszkania

Do rozliczenia transzy za wykończenie mieszkania wystarczą nam zdjęcia wykonanych prac. Muszą być one zgodne z kosztorysem, który dołączyłeś do wniosku kredytowego.

Jeśli będziemy potrzebować dodatkowych dokumentów na podstawie zdjęć, skontaktujemy się z Tobą indywidualnie Emotikon: Szczęśliwy

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Kredyt na udział w nieruchomości

Miło nam, że interesujesz się kredytem w naszym banku Emotikon: Szczęśliwy 
Możesz nabyć udziały w nieruchomości i otrzymać na nią kredyt. Bank jednak zabezpieczy się na całości nieruchomości, w tym celu będziemy potrzebować zgody wszystkich właściciel.

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Nie da sie wykonać zżutu ekranu w telefonie ?

Witaj. Faktycznie, w ostatnim czasie wprowadziliśmy zmianę. Nie można w ustawieniach włączyć tej opcji

 

8
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Oprocentowanie kredytów hipotecznych - wątpliwy WIBOR 6M

Tak, stawka WIBOR 6M oznacza oprocentowanie dla kredytów wzajemnie udzielanych sobie przez poszczególne banki na okres półroczny, tj. 6 miesięcy. Natomiast zasady ustalania tego wskaźnika są zgodne z definicją samego WIBORU.

 

4
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Baselinker

Przyglądamy się możliwości integracji z Baselinker, jednak na ten moment nie możemy podać jeszcze szczegółowych informacji 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: kartoteka kontrahentów i przelewy wzorcowe

Przykro nam, że rozważasz zamknięcie konta Emotikon: Smutny Przekazaliśmy Twoją sugestie w temacie działania bankowości internetowej do odpowiedniego zespołu. 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Przełamany pasek mag.

Jeśli karta jest uszkodzona, bankomat może ją zatrzymać. Zachęcam do wymiany karty a gotówkę wypłacić za pomocą kodu BLIK. 

 

 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Zwrot podwyzonej marży do czasu wpisu hipoteki do KW

Zwrot podwyższonej marży za brak wpisu do hipoteki dokonywany jest zgodnie z Ustawą do 60 dni od daty wpisu. Proces dotyczy klientów, którzy mają wpis do hipoteki z datą od 17.09. Ustawa nie działa wstecz. Zwroty dokonywane są od dnia uruchomienia kredytu. 
Ustawa nie przewiduje zwrotów dla klientów z ustanowioną hipoteką do 16.09. Zwrot nastąpi na rachunek służący do spłaty kredytu.


 

2
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Ciągła zmiana ilości pozostałych rat

Trudno jest nam się tutaj odnieść do tej sytuacji. Jeśli nadpłacasz kredyt, zmienia się oprocentowanie Twojego kredytu czy zawiesiłeś raty, te informacje mogą się zmieniać w harmonogramie spłat. 

Proszę skontaktuj się z naszymi doradcami hipotecznymi na czacie w Moje ING lub z naszą infolinią hipoteczną (32 357 00 57) i postaramy się sprawdzić więcej szczegółów. 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Pytanie w sprawie pożyczki gotówkowej w Polsce, pracując za granicą na umowie zagranicznej

Akceptujemy dochody z pracy w krajach Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii i Wielkiej Brytanii.  Zatrudnienie powinno być od minimum 6 miesięcy. Jeśli wynagrodzenie wpływa na konto w naszym banku, wniosek o udzielenie pożyczki możesz złożyć po zalogowaniu do Mojego ING w zakładce Oferta ING. 

Możemy Cię poprosić o zaświadczenie o zatrudnieniu wypełnione przez pracodawcę lub umowę o pracę (dokum

...
0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Wakacje kredytowe - zawieszenie raty w dniu płatności

Możesz złożyć wniosek o wakacje kredytowe nawet w dniu płatności raty. W takiej sytuacji kwot blokady powinna automatycznie wrócić na Twoje konto wieczorem. Jeśli tak się nie stało i spłata raty się zaksięgowała, skontaktuj się z czatem hipotecznym w Moim ING (dostępny po zalogowaniu) lub z infolinią: 32 357 00 57. Sprawdzimy to. Specjaliści są dla Ciebie dostępni w dni robocze od 8:00 do 20:00 or

...
0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Aktywacja karty VISA i nadanie pinu.

Opcji aktywuj kartę  w Moim ING może nie być w kilku sytuacjach, na przykład:

- karta wydana jest na inną osobę niż użytkownik bankowości internetowej 

- jest to karta odnowiona lub wymieniona. Wtedy aktywacja jest przez użycie karty z podaniem kodu PIN ze starej karty

- aktywowałeś już kartę do płatności telefonem. Wówczas kod PIN nadawałeś po zamówieniu karty a aktywacja jest przez pierwszą tran

...
0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Notarialne pełnomocnictwo do podpisania aneksu dot. skrócenia okresu kredytowania po nadpłacie

Każde pełnomocnictwo w formie aktu notarialnego jest indywidualnie opiniowane przez naszych radców prawnych. Jeżeli radca prawny po analizie aktu stwierdzi konieczność uzupełnienia treści dokumentu o dodatkowe zapisy, to możemy zaakceptować takie pełnomocnictwo, dopiero gdy dokument zostanie skorygowany zgodnie ze wskazówkami radcy prawnego.

Co ważne, po dostarczeniu zmodyfikowanego pełnomocnictwa

...
5
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Częściowa spłata kredytu hipotecznego

Nadpłata kredytu zawsze zmniejsza pozostały kapitał do spłaty. Po nadpłacie, zmniejszymy Ci wysokość raty, okres spłaty zostanie taki sam. 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Zajęcie egzekucyjne a zablokowane środki

Spłatę zajęcia egzekucyjnego możesz zlecić na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub telefonicznie pod numerem 32 357 00 69.

 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Kredyt gotowkowy bez zgody wspolmalzonka

Wnioskując o pożyczkę gotówkową nie wymagamy zgody współmałżonka. Pożyczka może być udzielona do 200 000 zł.

 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Wakacje kredytowe ustawowe

Zgadza się - każdy kredyt hipoteczny, w tym również konsolidacyjny, jeśli jego celem było zaspokojenie własnych celów mieszkaniowych, może zostać objęty takim wsparciem. 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Wspaniała nieużyteczna obsługa klijęta

Wypłata gotówki powinna być możliwa w każdej chwili. Jednak na początku roku w związku z sytuacją geopolityczną były wzmożone wypłaty. Wtedy faktycznie mógł być chwilowy brak gotówki, ale na bieżąco ją uzupełnialiśmy. 

Przy wszystkich kontach gotówkę wypłacisz bezpłatnie BLIKIEM z bankomatów ING oraz Planet Cash. Bankomaty BLIK sprawdzisz i wyszukasz na stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=bankomat&filter=blik

...
0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Karta czasowo zablokowana - jak odblokować?

Kartę mogłeś zablokować ze względów bezpieczeństwa. Opcja ta jest dostępna, by zabezpieczyć kartę szybko i wygodnie, gdy karta się zgubi. Natomiast kartę odblokuje tylko osoba, na którą jest ona wydana. 

 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Iphone iOS 16 beta

Aktualna wersja iOS jest do 15.5 i na niej nasza aplikacja działa 

 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Zwrot na zastrzeżona kartę

Tak, po zastrzeżeniu karty pieniądze powinny trafić na konto do którego była ona wydana

 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Nadużycia prawne przez ING. Blokady środków.

Przez Forum nie mamy wglądu do danych w systemie, tu nie możemy zweryfikować blokad na Twoim koncie. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszą infolinią +48 32 357 00 69 lub napisz na czacie po zalogowaniu do Mojego ING 

0
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Re: Przelew do USA

Prosimy, skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy dlaczego był wskazany bank pośredniczący. Jeśli specjalista nie będzie mógł tego zweryfikować w trakcie rozmowy przyjmie odpowiednie zgłoszenie. Dodam, że nie mamy wpływu na wysokość opłaty banku pośredniczącego

3
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎23-04-2018 14:49
Data ostatnich odwiedzin ‎21-03-2023 19:08
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 161
Łączna liczba otrzymanych Lajków 36
Posty, które lubię