Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Opłaty za wybieranie gotówki z bankomatu.

Czy to jest prawda, że od 1 września ING Bank Śląski wprowadza opłaty za wybieranie gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash?? I że ma być pobierana w wysokości 15zł?? Bo nowej tabeli opłat i prowizji nie ma.
Odpowiedz
0 Lajków
kmacon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
7
06-05-2021
Wiadomość 1 z 4 (991 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wybieranie gotówki z bankomatu.

Podwyżki kiedyś będą na pewno, bo dawno nie było. Pomimo że zarabiają ostatnio mld.
Natomiast jeśli już, to raczej będziemy płacić więcej za obce Emotikon: Mrugający Obym się nie zdziwił, że jeszcze "własne" pod jakimiś warunkami będą płatne.....
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
291
47
03-02-2016
Wiadomość 2 z 4 (979 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wybieranie gotówki z bankomatu.

Za własne też będą opłaty.
Odpowiedz
0 Lajków
kmacon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
7
06-05-2021
Wiadomość 3 z 4 (971 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wybieranie gotówki z bankomatu.

Nie planujemy zmian. Od jutra wypłata z bankomatów ING oraz Planet Cash dalej jest za 0 zł.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
179
41
23-04-2018
Wiadomość 4 z 4 (964 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy