Odpowiedz

Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Witam

 

Czy w nowym serwisie jest możliwość zarządzania (tzn. dowawania, usuwania, edytowania) przelewami wzorcowymi oraz zdefiniowanymi odbiorcami? Jeżeli tak to gdzie? Jeżeli nie to czy zostanie to dodane?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
marek1991
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-01-2016
Wiadomość 1 z 22 (41 688 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Aktualnie w Moim ING nie ma takiej funkcjonalności. Wzorce przelewów zapisanych w poprzednim systemie, możesz znaleźć przez wyszukiwarkę na drugim kroku funkcji: „Wykonaj przelew”.

Możliwość podglądu, edycji, usuwania  wzorców wdrożymy na kolejnym etapie prac.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 22 (41 624 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Witam. Czy mogę wiedzieć dlaczego w nowym systemie we wzorcach przelewów nie ma zapisanych ich tytułów? Czy trzeba je teraz wszystkie od nowa wklepać czy też zostaną przepisane przy kolejnych modernizacjach? I czy w ogóle jest możliwość zapamiętania tytułów przelewów na stałe? A tak przy okazji to strasznie męczące jest to wybieranie konta z którego chce się wykonać przelew.

ani99
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
01-04-2016
Wiadomość 3 z 22 (40 554 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy


ani99 pisze:A tak przy okazji to strasznie męczące jest to wybieranie konta z którego chce się wykonać przelew.

Przyzwyczajaj się, bo tego nie zmienią - bank obstaje przy wybieraniu rachunku do przelewu.

Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 4 z 22 (40 541 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Podczas wykonywania przelewu, kiedy wybierzesz danego odbiorcę z listy, to system pokaże Ci ostatnie przelewy zrobionego do tego odbiorcy. Zaprezentuje się wtedy również tytuł przelewu oraz kwota.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 5 z 22 (40 508 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

I co z tego że jest ostatni jak mnie interesuje żeby te wartości były zapisane we wzorcu ? co mam wchodzić w ostatni przelew i kopiować coś co było można zapisać ?  Tak podchodzicie do potrzeb klientów? Normalnie usability pierwsza klasa.

Matejkos
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
3
15-04-2016
Wiadomość 6 z 22 (40 205 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

@Matejkos Nie musisz kopiować danych ostatniego przelewu. Jak wejdziesz w zakładkę Odbiorcy -> wybierzesz danego odbiorcę, to pojawią się ostatnie przelewy. Po kliknięciu Ponów przelew zaciągną się wszystkie dane z tej transakcji. Możesz ponownie wysłać ten sam przelew. Dodatkowo zapisałam Twoje uwagi na temat obecnych odbiorców.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 7 z 22 (40 147 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy


MonikaC pisze:

@Matejkos Nie musisz kopiować danych ostatniego przelewu. Jak wejdziesz w zakładkę Odbiorcy -> wybierzesz danego odbiorcę, to pojawią się ostatnie przelewy. Po kliknięciu Ponów przelew zaciągną się wszystkie dane z tej transakcji. Możesz ponownie wysłać ten sam przelew. Dodatkowo zapisałam Twoje uwagi na temat obecnych odbiorców.


Czytając odpowiedzi z banku, można odnieść wrażenie, żę jego pracownicy żyja w jakimś radosnym "matriksie"... który jest jeszcze bardziej radośnie oderwany od rzeczywistowści Emotikon: Bardzo szczęśliwy

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 8 z 22 (40 129 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Witam

czy jest już możliwość zarządzania listą zapisanych odbiorców?

Jeśli tak to gdzie?

Prosze o odpowiedź.

Pozdrawiam,

M.

Odpowiedz
0 Lajków
mi
mi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-12-2016
Wiadomość 9 z 22 (35 757 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Po zalogowaniu się do Moje ING na samej górze znajdziesz opcję Odbiorcy. System wyświetli listę wcześniej zapisanych odbiorców oraz możliwość wykonania przelewu / edycji / usunięcia.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 10 z 22 (35 588 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy