Odpowiedz

Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Witam

 

Czy w nowym serwisie jest możliwość zarządzania (tzn. dowawania, usuwania, edytowania) przelewami wzorcowymi oraz zdefiniowanymi odbiorcami? Jeżeli tak to gdzie? Jeżeli nie to czy zostanie to dodane?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
marek1991
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-01-2016
Wiadomość 1 z 22 (41 531 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Aktualnie w Moim ING nie ma takiej funkcjonalności. Wzorce przelewów zapisanych w poprzednim systemie, możesz znaleźć przez wyszukiwarkę na drugim kroku funkcji: „Wykonaj przelew”.

Możliwość podglądu, edycji, usuwania  wzorców wdrożymy na kolejnym etapie prac.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 22 (41 467 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Witam. Czy mogę wiedzieć dlaczego w nowym systemie we wzorcach przelewów nie ma zapisanych ich tytułów? Czy trzeba je teraz wszystkie od nowa wklepać czy też zostaną przepisane przy kolejnych modernizacjach? I czy w ogóle jest możliwość zapamiętania tytułów przelewów na stałe? A tak przy okazji to strasznie męczące jest to wybieranie konta z którego chce się wykonać przelew.

ani99
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
01-04-2016
Wiadomość 3 z 22 (40 397 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy


ani99 pisze:A tak przy okazji to strasznie męczące jest to wybieranie konta z którego chce się wykonać przelew.

Przyzwyczajaj się, bo tego nie zmienią - bank obstaje przy wybieraniu rachunku do przelewu.

Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 4 z 22 (40 384 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Podczas wykonywania przelewu, kiedy wybierzesz danego odbiorcę z listy, to system pokaże Ci ostatnie przelewy zrobionego do tego odbiorcy. Zaprezentuje się wtedy również tytuł przelewu oraz kwota.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 5 z 22 (40 351 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

I co z tego że jest ostatni jak mnie interesuje żeby te wartości były zapisane we wzorcu ? co mam wchodzić w ostatni przelew i kopiować coś co było można zapisać ?  Tak podchodzicie do potrzeb klientów? Normalnie usability pierwsza klasa.

Matejkos
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
3
15-04-2016
Wiadomość 6 z 22 (40 048 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

@Matejkos Nie musisz kopiować danych ostatniego przelewu. Jak wejdziesz w zakładkę Odbiorcy -> wybierzesz danego odbiorcę, to pojawią się ostatnie przelewy. Po kliknięciu Ponów przelew zaciągną się wszystkie dane z tej transakcji. Możesz ponownie wysłać ten sam przelew. Dodatkowo zapisałam Twoje uwagi na temat obecnych odbiorców.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 7 z 22 (39 990 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy


MonikaC pisze:

@Matejkos Nie musisz kopiować danych ostatniego przelewu. Jak wejdziesz w zakładkę Odbiorcy -> wybierzesz danego odbiorcę, to pojawią się ostatnie przelewy. Po kliknięciu Ponów przelew zaciągną się wszystkie dane z tej transakcji. Możesz ponownie wysłać ten sam przelew. Dodatkowo zapisałam Twoje uwagi na temat obecnych odbiorców.


Czytając odpowiedzi z banku, można odnieść wrażenie, żę jego pracownicy żyja w jakimś radosnym "matriksie"... który jest jeszcze bardziej radośnie oderwany od rzeczywistowści Emotikon: Bardzo szczęśliwy

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 8 z 22 (39 972 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Witam

czy jest już możliwość zarządzania listą zapisanych odbiorców?

Jeśli tak to gdzie?

Prosze o odpowiedź.

Pozdrawiam,

M.

Odpowiedz
0 Lajków
mi
mi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-12-2016
Wiadomość 9 z 22 (35 600 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzornowe i zdefiniowani odbiorcy

Po zalogowaniu się do Moje ING na samej górze znajdziesz opcję Odbiorcy. System wyświetli listę wcześniej zapisanych odbiorców oraz możliwość wykonania przelewu / edycji / usunięcia.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 10 z 22 (35 431 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy