04-12-2020 12:52
jak w życiu ktoś musi ciężko pracować, żeby reszta miała wolne, ja mam od wczoraj np
04-12-2020 12:58
Zaraz 13:00 czekamy na kolejną wiadomość od was. Może napiszecie już coś o rekompensatach? Np zwrot 50% prowizji z całego roku? Jeśli stać was tylko na "przepraszam" to za dużo klientów wam nie zostanie.
04-12-2020 12:58
2 minuty - 120 s. już za chwilę.
04-12-2020 12:58
Co za porażka, ja się pytała wczoraj jak składać reklamacje to Pani nie wiedziała ! To nie jest wina klienta jak odoradca nie wie !
04-12-2020 12:59
Za chwilę dowiemy się o kolejnym ambitnym planie ![]()
04-12-2020 13:00
BUM - 13.00
04-12-2020 13:00
Działa komuś?
04-12-2020 13:01
Cóż za niespodzianka...
04-12-2020 13:01
04-12-2020 13:01
MI dalej nie działa. Jest po 13.
Kolejny raz będę pytał o powiadomienia: czy w aplikacji banku dbającego, podobno, o bezpieczeństwo, nie można uzupełnić powiadomień o szczegóły transakcji? Mam kilka kart na koncie: swoje, dziecka i n
... 09-06-2026Tutaj nie widzimy Twojej bankowości. Prosimy, skontaktuj się z naszą infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy to.
08-06-2026Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
08-06-2026