04-12-2020 13:02
Tak. U prezesa i Marka Kondrata.
04-12-2020 13:02
I wielki CH...J jak szelki
zgodnie z przewidywaniami na godzinę "południe" 13:00 jest wielka D...a zaraz będzie trzymajcie duże palce u nóg itp... kupują sobie czas żeby ich nie skarżyć a przy dobrych wiatrach może ruszy w poniedziałek
04-12-2020 13:02
Mnie nie działa TYLKO makler.
04-12-2020 13:02
Halo może kolejny optymistyczny wpis - nie mogę się doczekać jego formy.
04-12-2020 13:02
04-12-2020 13:04
Nie działa bo nie trzymaliście kciuków tylko dzwoniliście na infolinię
04-12-2020 13:04
Wasza wina, za słabo trzymaliście kciuki.
04-12-2020 13:04
04-12-2020 13:04
13.00 ambitny plan.
13.04 jaki następny plan?
Walczymy o każdą minutę.
04-12-2020 13:05
@kwl racja
Wszyscy marudzą, chcą odszkodowań, zamiast trzymać kciuki. Wstyd.
Przecież oni walczą dla Was.
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
05-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy
... 05-06-2026