Odpowiedz

Makler ING nie działa

Po raz drugi w ciągu miesiąca zniknął mi z konta Makler ING.

Nie mam możliwości wejścia na konto maklerskie, a w biurze maklerskim nikt nie odbiera.

Co się dzieje?

Odpowiedz
0 Lajków
Holden
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
6
08-05-2020
Wiadomość 1 z 12 (14 001 wyświetleń)

Re.: Makler ING nie działa

Problem rozwiazany ok. 15:55.

Tak swoja droga: przydalyby sie jakies powiadomienia w aplikacji na ten temat albo jakas strona, ktora dokumentuje tego rodzaju problemy.
Odpowiedz
0 Lajków
Holden
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
6
08-05-2020
Wiadomość 2 z 12 (13 958 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

Faktycznie mieliśmy chwilowy kłopot z dostępem do Maklera. Usługa już działa. O planowanych przerwach jesteśmy w stanie pisać z wyprzedzeniem w aktualnościach na naszej stronie.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 12 (13 950 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

Witam,

u mnie problem niestety nadal występuje, zniknął panel konta Maklerskiego, nie mam do niego dostępu już od godziny 11 - co robić ??

Odpowiedz
0 Lajków
Makszl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
08-05-2020
Wiadomość 4 z 12 (13 926 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

Sprawdź proszę czy nadal ten kłopot u Ciebie występuje. Mamy informację, że makler działa już poprawnie Emotikon: Szczęśliwy

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 5 z 12 (13 901 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

sprawdziłam teraz , niestety nadal nie pojawia się u mnie na panelu konta konto Maklerskie...tak jakby go nie było. W czym może być problem? Co mogę zrobić?

Odpowiedz
0 Lajków
Makszl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
08-05-2020
Wiadomość 6 z 12 (13 857 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

@Makszl  Zgodnie z komunikatem na stronie internetowej dzisiaj prowadzimy prace serwisowe z maklerem od 8:00 - 16:00. Proszę Cię o trochę cierpliwości. Pełny komunikat znajdziesz tutaj i poniżej:

"W sobotę 9 maja planujemy przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych. 

W godzinach 8.00 – 16.00 niedostępne będą:

*moduł Makler w systemie bankowości internetowej,
*aplikacja ING Makler Mobile."

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 7 z 12 (13 847 wyświetleń)

Re.: Makler ING nie działa

Cześć,

U mnie było to samo już 3 raz. Na infolinii dostajesz informacje, że wiedza lub nie wiedzą o problemie i dają zgłoszenie do działu technicznego. Blokada całkowita, nie wiesz co się dzieje i nie możesz nic zrobić w trakcie notowań. Narażanie klienta na straty. Dzisiaj Makler miał być nieczynny od 08:00 do 16:00. O godzinie 16:20 logujesz się na konto i nadal nie ma maklera, próbujesz dowiedzieć co się dzieje, dostajesz informacje, że dział techniczny informuje o tym, że już działa i wszystko jest okej. Wchodzisz o 17:00 na "działającego maklera", a tam widzisz kompletnie inny stan konta i kompletnie inne kursy notowań akcji. Dostajesz pomoc - jak sytuacja się nie poprawi to proszę dzwonić w poniedziałek, bo dzisiaj makler nie pracuje. Współpraca z bankiem i zaufanie.
Odpowiedz
0 Lajków
Xejqum19
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
09-05-2020
Wiadomość 8 z 12 (13 816 wyświetleń)

Re.: Makler ING nie działa

no właśnie miałem pisać,  dostęp już w końcu jest ale złe wartości pokazuje... masakra.. takie prace tylko w weekendy powinny być przeprowadzane a nie w czasie notowań..! No nic czyli na poprawne wartości na koncie należy czekać do poniedziałku oby konto zaczęło znów sprawnie funkcjonować.

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Makszl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
08-05-2020
Wiadomość 9 z 12 (13 819 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

Sprawdziliśmy to - wszystko działa już prawidłowo. Mamy nadzieję, że u Was też

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 10 z 12 (13 701 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy