O MateuszF

103 Polubień
173 Rozwiązań
431 Postów
Re: Re.: Weryfikacja dwuetapowa podczas logowania do banku - OATH-HOTP / Challenge Response / OTP

Dziękuję za Twoją opinię w tej sprawie. Przekazałem ją do zespołu, który zajmuje się u nas bezpieczeństwem.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Czy w kosztorysie na budowę domu muszę zaznaczyć garaż ?

Podejmujemy decyzje indywidualnie i wszystko zależy od przedstawionych dokumentów. Jeśli oświadczysz, że wybudujesz garaż z własnych środków w terminie późniejszym, to nie będziemy wymagać rozliczenia budowy garażu. Ale również tej budowy nie wliczymy do wkładu własnego. Jeśli masz pytania skontaktuj się najlepiej z doradcą hipotecznym na naszej infolinii 32 357 00 65 lub osobiście w oddziale. Będ

...
0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Ing księgowość

Przejście do ING Księgowość działa już prawidłowo. Przepraszamy Cię za kłopoty z dostępem do usługi.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: ING Księgowość vs. spam sms vs. zgody

Przepraszamy Was za kłopoty, które występowały z dostępem do ING Księgowość. Mamy potwierdzenie, że specjaliści rozwiązali kłopot i wszystko działa już prawidłowo.

1
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Kilka słów o standardach ING

Cieszę się, że sprawa zakończyła się pozytywnie. Dodatkowe informacje w sprawie swojego zgłoszenia powinieneś otrzymać w odpowiedzi na złożone odwołanie. Taką odpowiedź wysyłamy zawsze sposobem wybranym przez klienta np. przez wiadomość w Moim ING lub korespondencyjnie. Jeśli nie miałeś możliwości zapoznać się z jej treścią, to zapraszam Cię do kontaktu z nami na numer +48 32 357 00 69. Infolinia

...
0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Nowe konto

Tak, możesz otworzyć w Moim ING do pięciu kont osobistych w każdej z dostępnych u nas walut. Dodatkowe konto otworzysz po zalogowaniu się do swojej bankowości internetowej> Oferta ING> Konta osobiste. Nowe konto będzie miało nowy numer rachunku niepowiązany z obecnym kontem. Nowe konto będzie widoczne pod tym samym loginem.

2
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Podział drugiej transzy - kredyt hipoteczny

Nie dopuszczamy możliwości podzielenia drugiej transzy. Będziemy mogli udostępnić Ci tylko pełną kwotę ustaloną w umowie.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Kredyt hipoteczny a zgłoszenie zmiany miejsca pracy

W tej sytuacji taką informację, możesz nam dostarczyć przez szczegóły swojego kredytu hipotecznego. W menu wybierz „Wnioski” a w kolejnym kroku "Warunki do umowy o kredyt".

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Źródła dochodu a kredyt hipoteczny

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą kredytową. W Twojej sytuacji będziemy mogli przyjąć jedynie dochody z posiadanej umowy o pracę. Nie akceptujemy wynagrodzenia uzyskiwanego z powołania na członka zarządu. Zachęcam Cię do złożenia u nas wniosku Emotikon: Szczęśliwy

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Jak poprawić płynność finansową w firmie?

@Achim Odpowiedziałem na Twój identyczny wpis tutaj: https://spolecznosc.ing.pl/-/Konta-osobiste-i-firmowe/ING-olewa-swoich-klient%C3%B3w/m-p/36265#M2909 Proszę Cię, kontynuuj z nami rozmowę w jednym miejscu.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: ING olewa swoich klientów

@Achim Specjaliści chcą bliżej przyglądnąć się Twojej sprawie, ale w tym przypadku potrzebujemy NIP firmy lub numer Twojej umowy leasingowej.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Zawieszanie się aplikacji ING

@wieslaw_malek_ Przepraszam Cię za kłopot związany ze zleceniem przelewu w aplikacji mobilnej. Specjaliści już sprawdzają tę sytuację. Proszę, zgłoś nam to dodatkowo przez czat w Moim ING lub pod numerem +48 32 357 00 69. Infolinia jest całodobowa. Przez kontakt na forum niestety nie możemy sprawdzić informacji w systemie bankowym.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Kod blik

@Nitka Chciałbym Ci pomóc i to wyjaśnić, natomiast tutaj nie mamy dostępu do danych w systemie bankowym. Proszę Cię o kontakt z nami przez telefon na numer +48 32 357 00 69 lub przez czat w Moim ING. Infolinia jest całodobowa. Specjaliści sprawdzą dla Ciebie blik w naszych systemach i będą mogli udzielić Ci szczegółowych wyjaśnień.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Działka Księga wieczysta

Jeżeli warunki zabudowy są wydane dla obu działek i są one obok siebie (stanowią funkcjonalną całość) to w tym wypadku można złożyć wniosek, w sytuacji gdy mamy dodatkowo zabudowę zagrodową. Oczywiście decyzją będzie wydana po analizie wszystkich dokumentów oraz wycenie wykonanej przez rzeczoznawcę majątkowego.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Wymagane zdjecie/skan dowodu osobistego

Jest to Ustawa z 1 marca 2018 r. (data wejścia w życie 13 lipca 2018 roku) o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, w art. 34., paragraf 4. Na tej podstawie jako bank tworzymy kopię dokumentu tożsamości.

1
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Brak uprawnień do obciążania rachunku

@dagmaraziaja92 Przykro mi, natomiast przez to forum nie możemy sprawdzić w systemie bankowym, z jakiego powodu Twoje konto jest zablokowane do obciążenia. Proszę, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING lub zadzwoń do nas na numer +48 32 357 00 69. Infolinia jest całodobowa. Wyjaśnimy to dla Ciebie.

2
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Nowy ład

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość - udzielamy kredytu na budowę domu bez pozwoleniaEmotikon: Szczęśliwy Skontaktuj się z naszymi doradcami hipotecznymi, żebyśmy mogli przygotować dla Ciebie ofertę. Zadzwoń na numer 32 357 00 65. Doradcy są dostępni od 8:00 do 20:00 w dni robocze i od 8:00 do 16:00 w soboty.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: ile mogą wyniesc mnie maksymalnie raty za kredyt hipoteczny

@Katarzyna871 Na dzisiaj maksymalne oprocentowanie kredytu nie może być większe niż 11,5%, tak jak pisał @kuciu Emotikon: Szczęśliwy

Zgodnie z kodeksem cywilnym i ustawą o kredycie konsumenckim, odsetki maksymalne nie mogą wynieść więcej niż dwukrotność odsetek ustawowych, a te są równe sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 3,5 proc.

6
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Opłata z tytułu ubezp. agenc.

Proszę skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 57 lub napisz do nas na czacie w Moim ING. Sprawdzimy szczegóły tej opłaty. Niestety bez sprawdzenia tego w systemie nie będziemy mogli ustalić czego dotyczy ta opłata.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Dane adresowe podczas płacenia BLIK na telefon.

Przy przelewie na telefon BLIK nie widać adresu nadawcy. W polu nazwa i adres płatnika wyświetla się jedynie imię i nazwisko bez adresu. W szczegółach pojawia się jeszcze numer konta, z którego był zrobiony przelew.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Kredyt hipoteczny a ryczałt

Od 01 stycznia 2022 roku będziemy akceptowali do udzielenia kredytu hipotecznego tylko dochód z działalności gospodarczej prowadzonej min. 24 miesiące i rozliczającej się na KPIR lub pełnej księgowości. Nie będziemy akceptowali ryczałtu ani karty podatkowej. W sprawie dodatkowych informacji o kredycie hipotecznym zapraszamy Cię do kontaktu z naszymi specjalistami na numer 32 357 00 65 (koszt połąc

...
3
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Status wniosku

Informacje widniejące w Moim ING i w systemie udostępnionym pośrednikowi oraz na status trackerze na naszej stronie tutaj powinny być jednolite. Jeśli tak nie jest, to opiekun wniosku (pośrednik) powinien skontaktować się w tej sprawie z nami. Być może to jakiś błąd techniczny.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Bankomat wciągnął moje pieniadze

@freitag23 Przekazałem wiadomość z prośbą o przyśpieszenie do odpowiedniego zespołu 👍

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Bankomat wciągnął moje pieniadze

@freitag23 Przykro mi, że z powodu awarii wpłatomatu nie zaksięgowaliśmy Ci pieniądze na koncie od razu. Podaj nam numer swojego zgłoszenia. Postaramy się przyśpieszyć Twoją sprawę.

2
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Zlecenie stałe a brak kwoty na koncie

@piotr-zuralski Godzina 14:00 jest to ustalenie wewnętrzne banku. Zgodnie z regulaminem klient powinien zapewnić środki wcześniej  - jeden dzień roboczy przed dniem realizacji stałego zlecenia. Przekazałem Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu.

0
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎12-04-2017 16:52
Data ostatnich odwiedzin ‎15-03-2022 16:22
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 431
Łączna liczba otrzymanych Lajków 103
Posty, które lubię