Odpowiedz

Makler ING nie działa

Po raz drugi w ciągu miesiąca zniknął mi z konta Makler ING.

Nie mam możliwości wejścia na konto maklerskie, a w biurze maklerskim nikt nie odbiera.

Co się dzieje?

Odpowiedz
0 Lajków
Holden
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
6
08-05-2020
Wiadomość 1 z 12 (14 000 wyświetleń)

Re.: Makler ING nie działa

Problem rozwiazany ok. 15:55.

Tak swoja droga: przydalyby sie jakies powiadomienia w aplikacji na ten temat albo jakas strona, ktora dokumentuje tego rodzaju problemy.
Odpowiedz
0 Lajków
Holden
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
6
08-05-2020
Wiadomość 2 z 12 (13 957 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

Faktycznie mieliśmy chwilowy kłopot z dostępem do Maklera. Usługa już działa. O planowanych przerwach jesteśmy w stanie pisać z wyprzedzeniem w aktualnościach na naszej stronie.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 12 (13 949 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

Witam,

u mnie problem niestety nadal występuje, zniknął panel konta Maklerskiego, nie mam do niego dostępu już od godziny 11 - co robić ??

Odpowiedz
0 Lajków
Makszl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
08-05-2020
Wiadomość 4 z 12 (13 925 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

Sprawdź proszę czy nadal ten kłopot u Ciebie występuje. Mamy informację, że makler działa już poprawnie Emotikon: Szczęśliwy

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 5 z 12 (13 900 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

sprawdziłam teraz , niestety nadal nie pojawia się u mnie na panelu konta konto Maklerskie...tak jakby go nie było. W czym może być problem? Co mogę zrobić?

Odpowiedz
0 Lajków
Makszl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
08-05-2020
Wiadomość 6 z 12 (13 856 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

@Makszl  Zgodnie z komunikatem na stronie internetowej dzisiaj prowadzimy prace serwisowe z maklerem od 8:00 - 16:00. Proszę Cię o trochę cierpliwości. Pełny komunikat znajdziesz tutaj i poniżej:

"W sobotę 9 maja planujemy przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych. 

W godzinach 8.00 – 16.00 niedostępne będą:

*moduł Makler w systemie bankowości internetowej,
*aplikacja ING Makler Mobile."

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 7 z 12 (13 846 wyświetleń)

Re.: Makler ING nie działa

Cześć,

U mnie było to samo już 3 raz. Na infolinii dostajesz informacje, że wiedza lub nie wiedzą o problemie i dają zgłoszenie do działu technicznego. Blokada całkowita, nie wiesz co się dzieje i nie możesz nic zrobić w trakcie notowań. Narażanie klienta na straty. Dzisiaj Makler miał być nieczynny od 08:00 do 16:00. O godzinie 16:20 logujesz się na konto i nadal nie ma maklera, próbujesz dowiedzieć co się dzieje, dostajesz informacje, że dział techniczny informuje o tym, że już działa i wszystko jest okej. Wchodzisz o 17:00 na "działającego maklera", a tam widzisz kompletnie inny stan konta i kompletnie inne kursy notowań akcji. Dostajesz pomoc - jak sytuacja się nie poprawi to proszę dzwonić w poniedziałek, bo dzisiaj makler nie pracuje. Współpraca z bankiem i zaufanie.
Odpowiedz
0 Lajków
Xejqum19
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
09-05-2020
Wiadomość 8 z 12 (13 815 wyświetleń)

Re.: Makler ING nie działa

no właśnie miałem pisać,  dostęp już w końcu jest ale złe wartości pokazuje... masakra.. takie prace tylko w weekendy powinny być przeprowadzane a nie w czasie notowań..! No nic czyli na poprawne wartości na koncie należy czekać do poniedziałku oby konto zaczęło znów sprawnie funkcjonować.

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Makszl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
08-05-2020
Wiadomość 9 z 12 (13 818 wyświetleń)

Re: Re.: Makler ING nie działa

Sprawdziliśmy to - wszystko działa już prawidłowo. Mamy nadzieję, że u Was też

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 10 z 12 (13 700 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy