Odpowiedz

Awaria ING - co z maklerem?

Witam!
Czy kolejna awaria z którą mamy obecnie do czynienia, oznacza, że po raz kolejny w ciągu kilku miesięcy nie mamy dostępu do Maklera? Udostępniono obecnie możliwość sprawdzenia stanu konta i zrobienia przelewu, "bardzo dziękujemy". Ciekawe jaki tym razem "zewnętrzny dostawca usług" nawalił...

Odpowiedz
0 Lajków
Ciachito
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
21
03-12-2020
Wiadomość 1 z 4 (761 wyświetleń)

Re: Awaria ING - co z maklerem?

Przepraszamy za utrudnienia Emotikon: Smutny Pracujemy nad tym, aby wszystko jak najszybciej wróciło do normy. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
262
55
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (720 wyświetleń)

Re.: Awaria ING - co z maklerem?

Do modułu Makler - zaloguj się przez przeglądarkę internetową i wybierz zakładkę Makler w lewym górnym rogu ekranu. Możesz także korzystać z aplikacji na smartfony Makler Mobile lub złożyć zlecenie telefonicznie (z prowizją internetową).

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
155
59
30-10-2015
Wiadomość 3 z 4 (658 wyświetleń)

Re.: Awaria ING - co z maklerem?

[ Edytowane ]

Sorry, ale to nie dziala, w module makler nie odswieza sie lista zlecen na pulpicie, dopiero przelogowanie działa, czyli składam zlecenie, klikam zatwierdź, moja lista zleceń jest pusta... czy złożyłem zlecenie? czy nie? wylogowanie i zalogowanie ponownie dopiero pokazuje zlecenie 🤦‍♂️

Więc może zalogować się da, ale niewiele więcej.

Aaa i telefon? powiem tak: dodzwonienie się działa tak samo jak makler. 

Więc nie udajmy, że wszystko jest ok panie DarekN...

EDIT:

I padło całkiem znów... 

spieszmy się kochać maklera...

Odpowiedz
0 Lajków
jmq
jmq
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
0
01-06-2021
Wiadomość 4 z 4 (628 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Wpis hipoteki

Kredyt uruchomimy po 10 dni roboczych, od daty złożenia dyspozycji pisemnej o jego uruchomieniu oraz dostarczeniu dokumentów, które są potrzebne na tym etapie Emotikon: Szczęśliwy Informację o niezbędnych dokumentach otr

...

23-09-2021
Re.: Blade pasword

??

23-09-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy