08-07-2022 08:44
Sugeruję dodać do historii transakcji dokładne timestampy w formacie hh:mm:ss.
Ponieważ zwykłej daty przelewu/transakcji czasmi nie starcza, żeby przypomnieć, o której porze dnie ona transakcja się wydarzyła.
Myślę, że implementacja takiego feature'a ułatwie niektórym użytkownikom doświadczenie z bankowością internetową i aplikacją.
Jeżeli chodzi o implementację po stronie developerów, to to tylko kwestia Front-Endu, bo pewnie feature "time" i tak jest włączony.
09-07-2022 10:34
Dziękuję serdecznie za Twoją sugestię. Przekieruję ją do działu, który zajmuje się rozwijaniem naszej bankowości Moje ING. Obecnie jeśli potrzebujesz sprawdzić datę i godzinę wykonania transakcji czy przelewu, to możemy to sprawdzić na czacie w bankowości lub na infolinii 32 357 00 69.
W fakturowaniu przy pobranych z KSeF fakturach znajduję się przycisk Opcje KSeF należy kliknąć generuj wizualizację faktury, a następnie kliknąć raz jeszcze w Opcje KSeF i kliknąć pobierz wizualizację
... 29-05-2026Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Jednak każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie. Podany czas odpowiedzi w reklamacji to maksymalny jaki jesteśmy zobowiązani podać. Staramy się zgło
... 29-05-2026