O OlaM

9 Polubień
11 Rozwiązań
55 Postów
Re: Zwrot podwyzonej marży do czasu wpisu hipoteki do KW

Nie musisz składać żadnego pisma w tej sprawie. Wykonamy automatyczny zwrot poniesionego kosztu zabezpieczenia tymczasowego. 

Obejmiemy nim kredyty oczekujące na wpis hipoteki, a także te których hipoteka wpisana zostanie w dniu lub po 17 września 2022 r.
Zwrot wykonamy na rachunek służący do obsługi kredytu.

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Płatność za wypłatę euro z bankomatu w Niemczech

Jeśli masz konto osobiste i kartę Visa wielowalutową, to za taką wypłatę pobierzemy 5 zł. Gdybyś dokował wypłaty w innej walucie lub w euro ale poza krajami SEPA, to wtedy za wypłatę pobralibyśmy prowizję 3%. 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: super Bank

Dziękuję za Twoją wiadomość. Faktycznie takie odblokowanie jest możliwe w przypadku czasowej blokady karty. Jeśli karta zostanie zastrzeżona, to nie ma możliwości odwołania jej zastrzeżenia. Dodam tylko, że jeśli inne osoby były w posiadaniu Twojej karty, to z kwestii bezpieczeństwa powinieneś ją jednak zastrzec i zamówić nową. Ktoś mógł spisać dane tej karty i spróbować w przyszłości np. płacić n

...
0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Zablokowanie konta ponieważ nie zaktualizowany został dowod

Obecnie dowód możesz dodać w swojej bankowości internetowej- bez dołączania skanu dokumentu. Możesz również dodać jego dane dzwoniąc na naszą infolinię pod numerem 32 357 00 69 albo poprosić o taką aktualizację w naszym oddziale. 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Wakacje kredytowe +nadpłata...

W przypadku nadpłaty kredytu hipotecznego automatycznie zmniejszamy wysokość raty - okres kredytowania zostaje taki sam.
Jeśli nadpłacisz kredyt, to do 3 miesięcy od ostatniej nadpłaty, możesz zlecić bezpłatny aneks w naszej placówce bankowej. Dzięki niemu ratę możemy podnieść do najwyższej, jaką zapłaciłeś przy swoim kredycie, a skrócimy okres spłaty.

Dopiero, jeśli minie okres 3 miesięcy od ostat

...
0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Nadpłata a stałe oprocentowanie a skrócenie okresu kredytu

Tak jest za darmo, zgłoszony do 3 miesięcy po ostatniej nadpłacie.

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Wymagany okres prowadzenia działalności

Na tę chwilę akceptujemy dochód z działalności gospodarczej wyłącznie od przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie zmienili formy opodatkowania. 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Czy się wyrobie z kredytem ?

Czy wniosek złożyłaś w naszej placówce bankowej, u pośrednika czy zdalnie na infolinii? To ważne, ponieważ co do zasady wniosek prowadzi jeden specjalista i to on opiekuje temat i kontaktuje się na każdym etapie procesowania wniosków. Czas oczekiwania na kredyt to aktualnie około 4-6 tygodni. Jeśli specjalista  nie odbiera, to skontaktuj się z naszą infolinią hipoteczną pod numerem 32 357 00 57. P

...
0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Kredyt hipoteczny na budowę domu

Faktura musi być opłacona, czyli jeśli na fakturze jest napisane „do zapłaty przelewem", to do faktury trzeba załączyć potwierdzenie przelewu. Jeśli jest napisane „opłacono  gotówką”, to wystarczy tylko faktura.

4
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Konto mobi 13-18 i 18-26

W tej sytuacji proponuję, żebyś skontaktował się z nami przez czat, po zalogowaniu do Mojego ING albo żebyś zadzwonił na infolinię pod numer 32 357 00 69. Prześlemy wniosek o zmianę typu Twojego konta na konto Mobi 18-26. 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Ustawa o zwrocie ubezpieczenia pomostowego

Na tę chwilę analizujemy treść zmian do ustawy o kredycie hipotecznym. 

6
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Zwrot na karte kredytowa zamknieta 2 lata temu

Ciężko mi jednoznacznie odpoiwedzieć na Twoje pytanie, ponieważ to zależy od tego, w jaki sposób nadawca zleci zwrot. Może być tak, że pieniądze się odbiją i wrócą do nadawcy, albo mogą zostać zaksięgowane na koncie technicznym u nas w banku. 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Fundusz wsparcia kredytobiorców

Chcielibyśmy móc odpowiedzieć na Twoje pytanie już teraz. Ustawa jednak nie weszła w życie i nie znamy wszystkich jej szczegółów.

Jeśli wejdzie w życie, dostosujemy się do niej, a wszystkie informacje udostępnimy na naszej stronie. 

 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Okres budowlany

Jeśli łączny czas okresu budowlanego nie przekroczy 36 miesięcy, możesz to wykonać samodzielnie przez Moje ING. 

Wejdź w szczegóły Twojego kredytu hipotecznego, wybierz Wydłuż terminy warunków, a następnie wybierz warunek, wskaż nowe daty i zatwierdź dyspozycję. Nie będziemy potrzebować dodatkowych dokumentów Emotikon: Szczęśliwy 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

Skontaktuj się proszę w tej sprawie z doradcą, który przyjmował od Ciebie wniosek. Będzie mógł zweryfikować Twoją sytuację. Każdy taki wniosek to indywidualna ocena.

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: BLIK a bankomaty

Zgłosiliśmy już Twoje sugestie do odpowiedniego zespołu. Na tę chwilę, jeśli ilość darmowych wypłat w miesiącu z bankomatów obcych nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, mogę zaproponować Ci również zapoznanie się z naszą ofertą konta Komfort https://www.ing.pl/indywidualni/konta-osobiste/konto-wspolne-komfort. Przy tym koncie oferujemy naszym klientom darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. Moż

...
1
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Pożyczka gotówkowa

Przy podpisywaniu umowy o pożyczkę gotówkową nie sprawdzamy ponownie zdolności kredytowej. 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: 2 Bugi w usłudze autostrady

Dzięki za zgłoszenie nam tego. Czy mogłabym Cię prosić o zgłoszenie tej sytuacji przez czat, po zalogowaniu do Mojego ING lub przez wysłanie zrzutu i opisu w zakładce "Wiadomości"? Dzięki temu będziemy mogli przesłać zgłoszenie do działu IT i sprawdzić to dokładnie na przykładzie Twojej sytuacji. 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Wypłata pierwszej transzy

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty kredytu hipotecznego. Możesz zlecić wypłatę mniejszej kwoty jednak warunkiem rezygnacji z wypłaty kolejnej transzy jest:

  • zakończenie inwestycji (potwierdzone dokumentami – spełniony warunek umowy) albo
  • posiadanie środków własnych pozwalających na zakończenie inwestycji - w tym przypadku również inwestycja musi zostać rozliczona

Taką dyspozycję zlecisz

...
0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Xiaomi Mi Band 6 NFC

Na tę chwilę nie mamy w planach wprowadzenia takiego rozwiązania. Jeśli to się zmieni, na pewno poinformujemy o tym. 

2
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Zwiększenie limitu na koncie , problem z dokumentami

Jeśli wymagamy od Ciebie dokumentów to powinieneś je dołączyć do wniosku w czwartym punkcie. Jeśli taka opcja się nie pojawia, a my odrzucamy Twój wniosek z informacją o braku dokumentów potwierdzających dochody, to skontaktuj się z nami przez czat, po zalogowaniu do Mojego ING albo zadzwoń na infolinię pod numerem 32 357 00 69. Sprawdzimy to. 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Kredyt hipoteczny a inne zabudowania na działce

Proszę, skontaktuj się z naszą infolinią hipoteczną: 32 357 00 65. Specjaliści są dla Ciebie dostępni w dni robocze w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Przygotuj informacje na temat tej działki. Będziemy potrzebować jej powierzchni oraz informacji o Księdze Wieczystej. Sprawdzimy to.

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Konto oszczędnościowe vs. WIBOR.

Trudno nam to krótko opisać, ale spróbujemy.

Warto zacząć od tego, jak działa oprocentowanie kredytów hipotecznych. Na to składa się nie tylko przychód banku, ale też koszty związane z ryzykiem udzielenia tego kredytu (np. na wypadek jeśli ktoś nie spłaci kredytu z różnych przyczyn). Przy kontach oszczędnościowych tych kosztów po stronie banków nie ma. Wzrost stóp wpływa na oprocentowanie kredytów

...
0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Oszustwo blik

Rozumiem, że sytuacja jest dla Ciebie trudna. Nie mamy w ofercie usługi informowania naszych klientów o transakcjach za pomocą wiadomości SMS. Jeśli korzystasz z naszej aplikacji mobilnej, możesz włączyć powiadomienia push w swojej aplikacji mobilnej- wtedy jeśli masz dostęp do internetu, to będziemy wysyłać Ci powiadomienia push o transakcjach. 

2
OlaM
Moderator
Moderator icon
Re: Domyślne miasta w biletach

Na chwilę obecną takie rozwiązanie faktycznie nie jest dostępne, ale dzięki, że nam to zgłaszasz. Przekażę Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu. 

0
OlaM
Moderator
Moderator icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎26-05-2021 14:02
Data ostatnich odwiedzin ‎26-08-2022 20:39
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 55
Łączna liczba otrzymanych Lajków 9
Posty, które lubię