Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Aneks do nadpłaty w sprawie skrócenia okresu kredytowania.

Na forum czytam, że taki aneks musi być przygotowany przez oddział banku i osobiście trzeba go podpisać.

Mam takie pytanie:

Dlaczego biorąc kredyt np. gotówkowy przez aplikację nie trzeba już takowej umowy podpisywać osobiście.

Cała procedura jest potwierdzana i akceptowalna przez aplikacje mobilną.

Czy w tym przypadku nie można by było zgłosić tego przez infolinie lub czat i zatwierdzić taki aneks drogą elektroniczną.

W dobie cyfryzacji pewnie dlatego zamknięto u mnie oddział banku i żeby podpisać taki aneks muszą jechać 100 km do następnej placówki.

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Kroxen
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
27-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 287 wyświetleń)

Re: Aneks do nadpłaty w sprawie skrócenia okresu kredytowania.

Pracujemy już nad takim rozwiązaniem, nie jesteśmy jednak w stanie podać przybliżonego terminu. W przypadku pożyczki gotówkowej - nie jest podpisywany aneks. Ten produkt jest inaczej skonstruowany i spłata zawsze powoduje skróceniu okresu spłaty.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 226 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy