Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa okres pracy i dokumenty

Witam mam mianowicie kilka pytań odnośnie pożyczki gotówkowej a mianowicie jeśli chodzi o zaświadczenie o dochodach wystarczy skan przy składaniu wniosku online, czy będę również poproszony o oryginał w wersji papierowej podczas podpisywania umowy kiedy wniosek zostałby rozpatrzony pozytywynie. Kwota pożyczki jaka została mi zaproponowana przy wypełnianiu wniosku to 30 000zł na okres 60miesiecy.
Oraz moje kolejne pytanie dotyczy zdolności kredytowej na tą kwote czy jest możliwe otrzymanie pozytywnej decyzji w wniosku w wieku 20lat przy zarobkach podstawa 2642zł na reke + jakieś premiw i nadgodziny, mieszkam z rodzicami, nie posiadam zobowiązań kredytowych, pożyczek rat oraz zadłużeń a cała wyplata jest do mojej dyspozycji. Z dniem 1 grudnia będę miał umowę na czas nieokreślony i będą to 3 miesiące przepracowane w moim zakładzie pracy.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
KacperJ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 745 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa okres pracy i dokumenty

Jeśli chodzi o kwestię zaświadczenia o dochodach, to online we wniosku możesz dołączyć skan, jednak zawsze możemy dodatkowo poporosić o wizytę w naszym oddziale i dostarczenie oryginału dokumentu. Zdolność kredytową sprawdzamy dopiero podczas rozpatrywania wniosku. Wpływają na nią różne czynniki. Jeśli chcesz sprawdzić czy możemy przyznać Ci dany kredyt- złóż wniosek.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 635 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Skontaktuj się proszę z naszymi doradcami hipotecznymi przez kanały szyfrowane w tej sprawie - czat w Moje ING lub nasza infolinia, pod numerem 32 357 00 57

12-04-2024
Re: Pensja na już

Odsetki podwyższone wynoszą 22,5%

12-04-2024
Brak informacji co poszło nie tak, choć jest opis w response

Próbowałem opłacić dzisiaj przez pośrednika (Autopay) US/ZUS i zderzyłem się z nic nie mówiącym błedem. Byłoby to okej, gdyby nie fakt, że serwer zwraca bardzo ładny przetłumaczony błąd o limicie środ

...

12-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy