Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa okres pracy i dokumenty

Witam mam mianowicie kilka pytań odnośnie pożyczki gotówkowej a mianowicie jeśli chodzi o zaświadczenie o dochodach wystarczy skan przy składaniu wniosku online, czy będę również poproszony o oryginał w wersji papierowej podczas podpisywania umowy kiedy wniosek zostałby rozpatrzony pozytywynie. Kwota pożyczki jaka została mi zaproponowana przy wypełnianiu wniosku to 30 000zł na okres 60miesiecy.
Oraz moje kolejne pytanie dotyczy zdolności kredytowej na tą kwote czy jest możliwe otrzymanie pozytywnej decyzji w wniosku w wieku 20lat przy zarobkach podstawa 2642zł na reke + jakieś premiw i nadgodziny, mieszkam z rodzicami, nie posiadam zobowiązań kredytowych, pożyczek rat oraz zadłużeń a cała wyplata jest do mojej dyspozycji. Z dniem 1 grudnia będę miał umowę na czas nieokreślony i będą to 3 miesiące przepracowane w moim zakładzie pracy.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
KacperJ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 773 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa okres pracy i dokumenty

Jeśli chodzi o kwestię zaświadczenia o dochodach, to online we wniosku możesz dołączyć skan, jednak zawsze możemy dodatkowo poporosić o wizytę w naszym oddziale i dostarczenie oryginału dokumentu. Zdolność kredytową sprawdzamy dopiero podczas rozpatrywania wniosku. Wpływają na nią różne czynniki. Jeśli chcesz sprawdzić czy możemy przyznać Ci dany kredyt- złóż wniosek.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 663 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy