Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa okres pracy i dokumenty

Witam mam mianowicie kilka pytań odnośnie pożyczki gotówkowej a mianowicie jeśli chodzi o zaświadczenie o dochodach wystarczy skan przy składaniu wniosku online, czy będę również poproszony o oryginał w wersji papierowej podczas podpisywania umowy kiedy wniosek zostałby rozpatrzony pozytywynie. Kwota pożyczki jaka została mi zaproponowana przy wypełnianiu wniosku to 30 000zł na okres 60miesiecy.
Oraz moje kolejne pytanie dotyczy zdolności kredytowej na tą kwote czy jest możliwe otrzymanie pozytywnej decyzji w wniosku w wieku 20lat przy zarobkach podstawa 2642zł na reke + jakieś premiw i nadgodziny, mieszkam z rodzicami, nie posiadam zobowiązań kredytowych, pożyczek rat oraz zadłużeń a cała wyplata jest do mojej dyspozycji. Z dniem 1 grudnia będę miał umowę na czas nieokreślony i będą to 3 miesiące przepracowane w moim zakładzie pracy.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
KacperJ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 865 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa okres pracy i dokumenty

Jeśli chodzi o kwestię zaświadczenia o dochodach, to online we wniosku możesz dołączyć skan, jednak zawsze możemy dodatkowo poporosić o wizytę w naszym oddziale i dostarczenie oryginału dokumentu. Zdolność kredytową sprawdzamy dopiero podczas rozpatrywania wniosku. Wpływają na nią różne czynniki. Jeśli chcesz sprawdzić czy możemy przyznać Ci dany kredyt- złóż wniosek.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 755 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Rata do dochodu a gospodarstwo domowe

Hej, mam kredyt hipoteczny i problem z obliczeniem rdD. Kredyt wziąłem wraz z narzeczoną i nie wiem czy wg banku/ustawodawcy jesteśmy jednym gospodarstwem domowym czy dwoma. Czy mam dodać nasze dochod

...

20-05-2024
Re: Rata kredytu

Tutaj nie mamy dostępu do Twojego kredytu, żeby móc to wyjaśnić. Prosimy skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane. Nasi specjaliści hipoteczni są dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:

...

20-05-2024
Decyzja a umowa przedwstepna

Witam,

Czy bank bierze pod uwage terminy zawarte w umowie przedwstepnej kupna mieszkania z rynku wtornego?

Wniosek zostal zlozony 2.05 i trafil do analizy 10.05 po czym 13.05 okazalo sie ze brakuje jedn

...

20-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy