Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa okres pracy i dokumenty

Witam mam mianowicie kilka pytań odnośnie pożyczki gotówkowej a mianowicie jeśli chodzi o zaświadczenie o dochodach wystarczy skan przy składaniu wniosku online, czy będę również poproszony o oryginał w wersji papierowej podczas podpisywania umowy kiedy wniosek zostałby rozpatrzony pozytywynie. Kwota pożyczki jaka została mi zaproponowana przy wypełnianiu wniosku to 30 000zł na okres 60miesiecy.
Oraz moje kolejne pytanie dotyczy zdolności kredytowej na tą kwote czy jest możliwe otrzymanie pozytywnej decyzji w wniosku w wieku 20lat przy zarobkach podstawa 2642zł na reke + jakieś premiw i nadgodziny, mieszkam z rodzicami, nie posiadam zobowiązań kredytowych, pożyczek rat oraz zadłużeń a cała wyplata jest do mojej dyspozycji. Z dniem 1 grudnia będę miał umowę na czas nieokreślony i będą to 3 miesiące przepracowane w moim zakładzie pracy.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
KacperJ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 766 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa okres pracy i dokumenty

Jeśli chodzi o kwestię zaświadczenia o dochodach, to online we wniosku możesz dołączyć skan, jednak zawsze możemy dodatkowo poporosić o wizytę w naszym oddziale i dostarczenie oryginału dokumentu. Zdolność kredytową sprawdzamy dopiero podczas rozpatrywania wniosku. Wpływają na nią różne czynniki. Jeśli chcesz sprawdzić czy możemy przyznać Ci dany kredyt- złóż wniosek.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 656 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy