Odpowiedz

Re: [iOS] Powiadomienia push

Sprawdź (tak jak mi polecono) listę urządzeń zaufanych, usuń i dodaj ponownie... Nie jest to optymalne rozwiązanie, ale może zadziała?

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 21 z 66 (32 617 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Potwierdzam również. Konieczna ponowna autoryzacja urządzenia.

Potem wszystko wraca do normy.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 22 z 66 (32 571 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

U mnie powiadomienia PUSH wydają się działać poprawnie - przynajmniej teraz. Dzisiaj otrzymałem powiadomienie o przelewie, bez żadnych opóźnień. Używam iOS 11 (iPhone 7, iOS 11.0.3, angielska wersja językowa), wersja Moje ING to 2.5.1; nie dokonywałem ostatnio ponownej autoryzacji urządzenia, ani zmian w ustawieniach PUSH, Moje ING było zainstalowane jeszcze przed updatem do iOS 11.

Problem została albo naprawiony, albo nie występuje na wszystkich urządzeniach.

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
31
27-12-2015
Wiadomość 23 z 66 (32 535 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

U mnie też było zainstalowane przed iOS 11 i po aktualizacji systemu było wszystko ok. Dopiero po tej potężnej awarii i następnie po aktualizacji samej aplikacji Moje ING powiadomienia się wysypały.

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 24 z 66 (32 563 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Nie wnikam już w temat ale mam wszystko włączone, autoryzacja sprzętu ponowiona, ale powiadomienia nie działają.

Dostałem SMS o operacjach (trzy darmowe), a powiadomienia żadnego. Odkładam temat do jakiś kolejnej aktualizacji.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 25 z 66 (32 420 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Odinstalowanie aplikacji to jeden z kroków. Proponuję jednak wykonać to następująco: odinstalować aplikację, zalogować się do Mojego ING w danych i ustawieniach usunąć z listy urządzeń zaufanych wszystkie urządzenia mobilne. Dopiero wtedy ponownie zainstalować aplikację i dokonać autoryzacji urządzenia. To powinno rozwiązać problem

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 26 z 66 (32 417 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Zrobiłem ponownie wg wytycznych @Konto usunięte 

Działa.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 27 z 66 (32 351 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

[ Edytowane ]

Dodam od siebie ze dla iOS 11,1 przy iPhone 5s, powiadomienia działają poprawnie.

Wersja aplikacji (2.5.1)

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 28 z 66 (32 303 wyświetleń)

Re.: Prywatne powiadomienia push iOS

[ Edytowane ]

W iOS 11 problem już nie istnieje, ponieważ można ukrywać podgląd powiadomień dla poszczególnych aplikacji.

Odpowiedz
0 Lajków
jonaszmclaren
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-06-2017
Wiadomość 29 z 66 (30 675 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Cześć,

 

od czasu ostatnich prac serwisowych (bodajże 7/8 stycznia) nie działają powiadomienia dotyczące transakcji kartą kredytową. Brak jakichkolwiek powiadomień. Powiadomienia dotyczące na przykład przelewów czy obciążeń (składki ubezpieczeniowe) działają bez zarzutu.

 

Sprawa zgłaszana poprzez Moje ING i niestety dalej nie rozwiązana...

 

Kiedy można liczyć na jakieś rozwiązanie?

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 30 z 66 (29 877 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Czy mógłby Pan polecić bank, który ma ciekawą ofertę w zakresie personalizacji wydatków?

23-10-2024
Udziały w działce jako wkład własny

Z żoną mamy działkę kupioną wspólnie z rodzicami 50/50. Nie ma ustalonego podziału, z mapką przygotowaną przez geodete, tylko słownie "pół na pół".
Chcemy się z żoną budować i zastanawiamy sie czy koni...

23-10-2024
Re.: regularna nadpłata kredytu hipotecznego - jaki dzień nadpłaty?

Dzięki wielkie za odpowiedź Zobaczę jak piszesz bo ja robiłam albo to albo to dlatego nic sensownego mi nie wychodziło .A ratę zwiększasz wtedy tak minimalnie bo chyba z tego co pamiętam to tak trzeba...

23-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy