Odpowiedz

Re: Re.: Tryb ciemny

Cały czas mamy to na uwadze w kontekście dalszych zmian. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1078
216
07-06-2017
Wiadomość 11 z 16 (3 404 wyświetleń)

Re: Re.: Tryb ciemny

To "macie to na uwadze", czy "pracujecie nad tym"? Ponieważ w kwietniu informowaliście o tym drugim, a mamy obecnie listopad. Ile można pracować nad wprowadzeniem trybu ciemnego?

f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
121
42
02-12-2022
Wiadomość 12 z 16 (3 396 wyświetleń)

Re: Re.: Tryb ciemny

Była szansa lekko osłodzić wprowadzone nowości właśnie tym trybem. Tymczasem te podsyłane odpowiedzi są generyczne. PKO wprowadziło swój w okolicach 2021 roku i również od tego roku istnieje ten wątek. Widocznie ING ma inne priorytety jeżeli nie odpisuje "pracujemy nad tym, jesteśmy blisko". Warto by iść przetartą ścieżką dobrze zbudowanych aplikacji bankowych jeżeli teraz zrobiło się krok w tył. Zobaczymy co przyniosą kolejne miesiące, bo feedbacku z pewnością zbierze się teraz mnóstwo (widać po rozgrzanym profilu FB).

Odpowiedz
0 Lajków
dkol
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
13-11-2023
Wiadomość 13 z 16 (3 385 wyświetleń)

Re: Re.: Tryb ciemny

Jeszcze nie udostępnimy tego rozwiązania. Wiemy jak bardzo jest to oczekiwane przez Klientów



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
538
120
04-09-2015
Wiadomość 14 z 16 (3 334 wyświetleń)

Re: Re.: Tryb ciemny

Jak wyglądają dalsze perspektywy? Klienci już od dawna o to wypytują, natomiast Wy jako bank, który słucha swoich klientów (tak nas zapewniacie) totalnie ignorujecie powtarzające się pytania w tym temacie. Czy coś się tu w końcu zmieni?

Wiem, że jest to ***oła, ale tak bardzo irytująca.

Cantrol
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
17-01-2024
Wiadomość 15 z 16 (2 354 wyświetleń)

Re: Re.: Tryb ciemny

Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo ważna kwestia dla naszych klientów. Nie ignorujemy zapytań w tej sprawie. Jeśli tylko będzie taka opcja dostępna, to na pewno o niej poinformujemy. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
332
65
04-09-2015
Wiadomość 16 z 16 (2 291 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy