Odpowiedz

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Cześć, chciałem zgłosić że Wasza aplikacja w dniu dzisiejszym przeszła samą siebie. Chciałem zrobić przelew z datą przyszłą, a wyszedł z dzisiejszą. Dodatkowo dziś mi się zlagowała, jak chciałem przesunąć palcem w dół/górę lub wejść w rachunek to aplikacja wariowała na ekranie pojawił się efekt drżenia. I żeby nie było tak kolorowo to jeszcze nie można z zakładki "przelewy" cofnąć się do ekranu początkowego. A i pisanie w Moim ING na czacie też jest wyzwaniem, problem polega na tym że jakim słowie zrobiłem błąd, więc chciałem to poprawić. Usunąłem literę a poddaniu nowej we właściwym miejscu litera przeskoczyła na koniec wiadomości.

Wasza aplikacja nie jest najlepsza pod kontem stabilności, ale jak dla mnie jest intuicyjna więc z niej korzystam. Ostatnio było z nią już wszystko ok, ale jak widać po ostatniej aktualizacji (zmiana szaty graficznej) ktoś coś s***olił - przepraszam za to słowo, ale inaczej nie da się określić tego co teraz się dzieje z aplikacją.

Nagrałem filmik jak się zachowuje wasza aplikacja, chętnie udostępnię go bezpośrednio do banku.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Karlo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
6
02-05-2020
Wiadomość 71 z 76 (4 099 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Proszę, napisz do nas wiadomość w bankowości inetrnetowej. Dodaj film jako załącznik. Przekażemy Twoją wiadomość osobą, które pracują nad aplikacją mobilną.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 72 z 76 (4 093 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Pisałem na czacie, chciałem oddać jako załącznik ale:

"Nie udało się dodać pliku. Plik ma niepoprawny format. Akceptowalne formaty to doc, docx, xls, xlsx, pdf, txt, csv, bmp, gif, png, jpg, jpeg, ppt, pptx, odt, ods, odp, heic"

Masz na to jakieś rozwiązanie? Nie chce przesyłać pliku na którym widać moje salda na kontach.

Odpowiedz
0 Lajków
Karlo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
6
02-05-2020
Wiadomość 73 z 76 (4 082 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Innych załączników nie dodasz, ale opisz nam szczegółowo, co dzieje się z aplikacją w bankowości internetowej w zakładce „Wiadomości”. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 74 z 76 (4 078 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Czy problem z uruchomieniem aplikacji na androidzie 5.1 zostal usuniety? ... Jezeli tak - w jaki sposob mam sie zalogowac, bo w moim przypadku do momentu zalogowania jest wszystko ok, potem pojawia sie komunikat o pobieraniu wiekszej ilosci danych dla aplikacji i na tym ladowanie sie konczy... Dodam tylko, ze urzadzenie podlaczone jest do sieci wifi, inaczej nie ma mozliwosci oraz ze na tym samym urzadzeniu z androidem 6.0 chodzi(ło) bez problemu... W zalaczniku zrzut ekranu w miejscu gdzie aplikacja sie zawiesza. 

Odpowiedz
0 Lajków
djzloty
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-05-2020
Wiadomość 75 z 76 (4 061 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

djzloty Niestety usterka na urządzeniach z system Android 5.0 oraz 5.1 nadal występuje Emotikon: Smutny Pracujemy nad jej usunięciem. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 76 z 76 (4 045 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy