Odpowiedz

Moje ING na starszym Androidzie

Dzień dobry,

 

od niedawna jestem klientem ING. Rozważam zainstalowanie aplikacji mobilnej na smartfonie z Androidem 7.0. Jedną z podstawowych zasad bezpieczeństwa bankowości mobilnej jest aktualizacja oprogramowania na bieżąco, tymczasem w internecie znalazłem informacje, że ta wersja Androida nie otrzymuje już aktualizacji bezpieczeństwa.

Czy używanie aplikacji Moje ING na Androidzie 7.0 jest bezpieczne?

Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

Odpowiedz
0 Lajków
westernowiec
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 775 wyświetleń)

Re: Moje ING na starszym Androidzie

Możesz bezpiecznie korzystać z naszej aplikacji mobilnej na swoim telefonie. Pamiętaj jednak o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Nigdy nie podawaj pełnego hasła przy aktywacji aplikacji, nie udostępniaj również nikomu swojego kodu PIN  oraz nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł. 

 

Jeśli zgubisz telefon lub zostanie Ci on ukradziony, na którym miałeś aktywną aplikację Moje ING mobile powinieneś natychmiast usunąć to urządzenie z listy urządzeń zaufanych w Moim ING. Wtedy inna osoba nie będzie mogła się już zalogować do aplikacji na tym telefonie. 

 

Szczegółowe informacje o zasadach bezpieczeństwa znajdziesz na naszej stronie https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/bezpieczenstwo

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 680 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy