Odpowiedz

Moje ING na starszym Androidzie

Dzień dobry,

od niedawna jestem klientem ING. Rozważam zainstalowanie aplikacji mobilnej na smartfonie z Androidem 7.0. Jedną z podstawowych zasad bezpieczeństwa bankowości mobilnej jest aktualizacja oprogramowania na bieżąco, tymczasem w internecie znalazłem informacje, że ta wersja Androida nie otrzymuje już aktualizacji bezpieczeństwa.

Czy używanie aplikacji Moje ING na Androidzie 7.0 jest bezpieczne?

Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

Odpowiedz
0 Lajków
westernowiec
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 855 wyświetleń)

Re: Moje ING na starszym Androidzie

Możesz bezpiecznie korzystać z naszej aplikacji mobilnej na swoim telefonie. Pamiętaj jednak o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Nigdy nie podawaj pełnego hasła przy aktywacji aplikacji, nie udostępniaj również nikomu swojego kodu PIN  oraz nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł. 

Jeśli zgubisz telefon lub zostanie Ci on ukradziony, na którym miałeś aktywną aplikację Moje ING mobile powinieneś natychmiast usunąć to urządzenie z listy urządzeń zaufanych w Moim ING. Wtedy inna osoba nie będzie mogła się już zalogować do aplikacji na tym telefonie. 

Szczegółowe informacje o zasadach bezpieczeństwa znajdziesz na naszej stronie https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/bezpieczenstwo

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
69
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 760 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko jak to możliwe. Czy możesz podać nam numer swojego zgłoszenia? Wtedy przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostk

...

01-02-2023
Konto bankowe biznesowe dla spółki zagranicznej

Szukam wszędzie odpowiedzi na moje pytanie ale nie mogę znaleźć możliwości założenia konta bankowego firmowego dla spółki zagranicznej.

Przyjmowanie przelewów od klientów za dokonane zakupy przez stron

...

01-02-2023
Separator tysięcy

Dzień dobry,

nie wiem czy to było już, jak tak to proszę zignorować.

Dziś zauważyłem, że separator tysięcy ignoruje kwoty poniżej 10k (chodzi o historię transakcji), i wygląda to tak:

11 234,00

9543,22

...

01-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy