O DominikaW

26 Polubień
49 Rozwiązań
126 Postów
Re: Kredyt hipoteczny a okres prowadzenia działalności gospodarczej

Minimalny okres uzyskiwania dochodu w przypadku własnej działalności to minimum 12 miesięcy. Wiec jak najbardziej zachęcamy do złożenia wniosku kredytowego Emotikon: Szczęśliwy 

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Xiaomi Mi Band 6 NFC

Na chwilę obecną, nie planujemy takiego rozwiązania Emotikon: Smutny

1
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Wypowiedziane kredyty.

Na społeczności nie mamy dostępu do Twoich danych. Możesz skontaktować się z naszym działem pod numerem: +48 32 357 00 72. Natomiast nic nie możemy Ci zagwarantować, ponieważ tak jak pisaliśmy wcześniej. Jeśli Twoje umowy zostały już wypowiedziane, nie będziemy mieć do nich dostępu.

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: limit zadłużenia w koncie

Limit w koncie indywidualnym możesz zamknąć w oddziale banku lub w bankowości internetowej. Jeśli występuje problem z zamknięciem limitu w bankowości internetowej, proszę, wyczyść historię i pliki tymczasowe z przeglądarki, z której korzystasz. Jeśli to nie pomoże, napisz do nas na czacie w bankowości internetowej. Sprawdzimy co się dzieje Emotikon: Szczęśliwy

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Moje ING problemy - muli po większości płatności lub przelewów

Nie mamy takich zgłoszeń, bankowość i aplikacja działają prawidłowo. Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, pozamykaj inne aplikacje działające w tle Twojego telefonu. Natomiast w momencie, kiedy korzystasz z komputera, wyczyść historię przeglądania i pliki tymczasowe w przeglądarce, z której się logujesz. Mam nadzieję, że te wskazówki Ci pomogą.

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Dodatkowe dokumenty - czas oczekiwania

To zależy od tego na jakim etapie jest Twój wniosek oraz o jakie dokumenty poprosiliśmy. Niestety tutaj nie mamy jak tego sprawdzić, ponieważ nie mamy dostępu do Twojego wniosku Emotikon: Smutny 
W tej sprawie prosimy, abyś kontaktował się z opiekunem swojego wniosku.  

 

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Kredyt konsolidacyjny

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej, którą obliczamy na podstawie złożonego wniosku kredytowego. Ma na nią wpływ wiele czynników takich jak, dochód, liczba osób na Twoim utrzymaniu, inne zobowiązania i tym podobne. 

Najważniejsze informacje o naszej ofercie to:
- pieniądze na dowolny cel - od 1000 zł do 200000 zł,
- oprocentowanie od 6,49% do

...
0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Kredyt hipoteczny okres kredytowania, a wcześniejsza spłata i zwrot odsetek

Tak, możesz zmienić raty równe w raty malejące Emotikon: Szczęśliwy  Wystarczy złożyć wniosek płatny (200zł) o aneks do kredytu. 

Skontaktuj się z naszą infolinią +48 32 357 00 57. Wykonamy dla Ciebie kalkulację - jak zmienią się koszty kredytu po skróceniu czasu spłaty oraz po zmianie wysokości rat ze stałych na malejące Emotikon: Szczęśliwy

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Uzupełnienie dokumentów

Dokumenty najlepiej wysłać razem. Jeśli nie macie takiej możliwości, to możecie to zrobić w odstępie czasowym. Pamiętaj jednak, że czas na analizę wniosku liczymy od dnia, kiedy dostarczysz nam komplet dokumentów.
 

2
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Wizerunek karty

Wizerunek karty możesz zmienić po jej aktywacji i dokonaniu pierwszego użycia nową kartą. Jeśli dokonałaś wszystkich czynności i dalej występuje problem z (aktywacją karty) zamówieniem nowej karty z własnym wizerunkiem, proszę napisz do nas na czacie w bankowości internetowej. Dzięki temu będziemy mieć dostęp do Twoich danych i sprawdzimy informacje po naszej stronie. 

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: BLIK - lista osób posiadających BLIKa w aplikacji

W takiej sytuacji w pierwszej kolejności skontaktujcie się z odbiorcą przelewu. Niech sprawdzi w swoim banku, czy ma podpięty numer telefonu do otrzymywania kodów BLIK. To że sam może wykonać taki przelew nie świadczy o tym, że dany numer telefonu został wskazany do otrzymywania przelewów BLIK. Jeśli numer nie jest podpięty, to proszę go podpiąć i wtedy wykonać przelew. Jeśli numer jest podpięty,

...
0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

Wszystko zależy od ilości wniosków, które zostały złożone. Taki informacje aktualizujemy na bieżąco. 

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Awaria wpłatomatu

Przykro mi, że taka sytuacja się zdarzyła. Na zgłoszenia reklamacyjne odpowiadamy tak szybo, jak uda nam się sprawdzić urządzenia. Czas 3 tygodni to maksymalny czas odpowiedzi z naszej strony. 

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Płatności i wypłaty w Meksyku (MXN) Visa zbliżeniowa i Mastercard w telefonie

Pakiet wypłat gotówki obejmuje wszystkie wypłaty gotówki dokonane kartą Visa zbliżeniowa w kraju i za granicą.
Również jeżeli wypłata została zrealizowana kartą wielowalutową i pieniądze zostały pobrane z rachunku walutowego. Przy płatności kartą VISA pobierzemy prowizję 3% kwoty płatności. 
Kartą Mastercard w telefonie możesz płacić w Polsce i za granicą - tylko zbliżeniowo. Przy płatnościach zag

...
0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Zbieg egzekucji komorniczje

Przy zbiegu egzekucji jeden z organów powinien przejąć zajęcie. Niestety, ale na społeczności nie mamy dostępu do Twoich danych i do naszego systemu, aby to dla Ciebie dokładnie sprawdzić. Proszę skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub z naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69. Specjaliści w temacie zajęć są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w s

...
8
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Dwa konta jednego użytkownika, dwa urządzenia

Nie ma możliwości ukrycia konta na jednym z urządzeń, z których korzystasz. W bankowości internetowej widoczne są wszystkie konta, do których masz upoważnienie. Jeśli ukryjesz konto z podglądu, nie będzie ono widoczne na wszystkich urządzeniach, z których korzystasz. 

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Uruchomienie drugiej transzy

Aby uruchomić kolejną transzę:
•    wejdź do Kredytu hipotecznego ze strony głównej Moim ING lub z zakładki Moje Finanse
•    wybierz Wnioski
•    przejdź do Uruchomienie transzy
•    wyślij wniosek.


Po wysłaniu wniosku o uruchomienie otrzymasz wiadomość. Musimy sprawdzić czy wszystkie dokumenty do uruchomienia są poprawne. 
Może to potrwać do 10 dni roboczych.

Dopiero po rozliczeniu pierwszej

...
2
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Przelew międzynarodowy

Koszt przelewu walutowego po naszej stronie to 40 zł. Niezależnie od kwoty wykonanego przelewu. Nie wiemy, czy bank odbiorcy pobiera dodatkowe opłaty za przyjęcie przelewu. 

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Operat szacunkowy

@Uyctcyvg faktycznie czas rozpatrzenia wniosków w ostatnim czasie jest dłuższy. Bardzo przepraszamy i prosimy o cierpliwość. Jest to związane z tym, że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna i mamy bardzo dużą ilość takich wniosków.
Jeżeli zaakceptowałeś decyzję wstępną, nie musisz się obawiać, że będziesz musiał składać wszystkie dokumenty od nowa. W sytuacji, gdy powód przekroczenia czasu nie je

...
4
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: ING nie odpowiada na reklamację, mimo minięcia 30 dni terminu, co dalej?

Bardzo chciałabym Ci pomóc, ale przez Społeczność nie mam możliwości. Nie mam tu dostępu do systemu bankowego, nie jestem w stanie odnieść się do Twojego zgłoszenia. Nie mając numeru reklamacji, nie jestem w stanie przekazać prośby o przyspieszenie rozpatrzenia zgłoszenia. Twoją sprawę możemy wyjaśnić, kiedy potwierdzimy Twoje dane. Proponuje kontakt na jeden z poniższych sposobów:
- na czacie po

...
3
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Konto walutowe w USD

Za zaksięgowanie przelewu na koncie walutowym dalej nie pobieramy żadnych opłat. Pieniądze możesz bezpłatnie przewalutować i przelać na konto złotówkowe dzięki kantorowi, który dostępny jest całodobowo w bankowości internetowej. 
 

0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re.: Wpłatomat
Wysłałam prośbę o jak najszybsze sprawdzenia urządzenia, w którym dokonywałaś wpłaty. Sprawdzimy, co będziemy mogli zrobić.
0
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Rezygnacja z operatu

Uyctcyvg - jest to uśredniony czas, jaki ma rzeczoznawca na sporządzenie pełnej wersji operatu i odesłanie dokumentów do banku.

Oczywiście może to trwać krócej lub dłużej, głównie wpływ ma termin, w jaki uda się rzeczoznawcy umówić z właścicielem na zrobienie zdjęć nieruchomości.

 

Jojojo - jeżeli operat szacunkowy nie jest przygotowany i nie było jeszcze inspekcji nieruchomości, możesz wnosić

...
2
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: zakup działki budowlanej

Jeśli działka ma mniej niż 10 000 m2 to musi posiadać:

  • przeznaczenie mieszkaniowe jednorodzinne, albo
  • warunki zabudowy wydane dla budowy domu jednorodzinnego, albo
  • działka musi już posiadać pozwolenie na budowę.

Więc jeśli nie wiesz kiedy będziesz się budować, przedstaw nam Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

1
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Re: Karta do konta

Do kont indywidualnych wydajemy tylko karty Visa i Mastercard. Przykro mi, ale nie mamy kart Maestro w naszej ofercie Emotikon: Smutny Niestety nie mamy wpływu na to, w jakich punktach karty Mastercard są akceptowane. Jeśli masz u nas konto w złotówkach i wydaną do niego kartę Visa, możesz podpiąć ją pod konto w euro. Zrobisz to w bankowości internetowej, klikając w kartę, a następnie „Podłącz konta walutowe”. Mo

...
3
DominikaW
Moderator
Moderator icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎11-02-2020 09:14
Data ostatnich odwiedzin ‎15-10-2021 15:24
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 126
Łączna liczba otrzymanych Lajków 26
Posty, które lubię