Odpowiedz

Spłata nie swojego kredytu

Czy mogę wpłacić w banku lub przelewem należność za nie swoją ratę kredytową ? Mam taką sytuację że chciałabym w ten sposób jednorazowo wspomóc osobę bliską. Zwyczajowo rata kredytu pobiera się automatycznie z rachunku bieżącego tej osoby. Czy ja jako osoba „obca” mogę na numer rachunku kredytowego dokonać spłaty raty?
Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka1976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
03-10-2024
Wiadomość 1 z 5 (194 wyświetleń)

Re.: Spłata nie swojego kredytu

Tak, możesz dokonać takiej wpłaty. Jeśli rata pobierana jest z konta bieżącego, to najlepiej wykonać przelew na te konto. Wówczas zostanie rata pobrana zgodnie z harmonogramem z konta.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
336
65
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (140 wyświetleń)

Re.: Spłata nie swojego kredytu

A mogę zrobić przelew po prostu? Nie na konto z którego jest pobierane?
Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka1976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
03-10-2024
Wiadomość 3 z 5 (132 wyświetleń)

Re.: Spłata nie swojego kredytu

Tak, możesz dokonać przelewu na wskazany numer konta danej osoby nawet na rachunek do spłaty/nadpłaty kredytu. Kredytobiorca może podać Ci numer konta. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
248
47
11-02-2020
Wiadomość 4 z 5 (39 wyświetleń)

Re.: Spłata nie swojego kredytu

Pięknie dziękuję!
Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka1976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
03-10-2024
Wiadomość 5 z 5 (33 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Witam,
Nie rozumiem jak w takich nagłych przypadkach jak pieniądze na operację dziecka , bank nie proponuje szybkiego rozwiązania sprawy . W dniu dzisiejszym wpłaciłam 11 400zl . Pieniądze muszę wpłaci...

05-10-2024
Cele oszczędnościowe - cele wspólne

Posiadam pełnomocnika do konta oszczędnościowego. Gdy próbuje utworzyć cel oszczędnościowy zostaje przekierowany do procesu otwarcia wskazanego konta oszczędnościowego.

Czy jeżeli konto do którego mam ...

05-10-2024
Re.: Spłata nie swojego kredytu

Pięknie dziękuję!

05-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy