Odpowiedz

Re: Re.: Garmin Pay

Strasznie długo bank nie potrafi się zdecydować na wprowadzenie garmin pay i chyba traci na tym sporo klientów. To chyba tak niewiele a szkoda byłoby zmieniać bank z powodu zegarka. Szkoda ze ing nie idzie z duchem naszych czasów
Odpowiedz
0 Lajków
Olka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-07-2019
Wiadomość 31 z 70 (36 324 wyświetleń)

Garmin Pay

Dołączam się do postulatu o Garmin Pay Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
djkiller666
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
16-07-2019
Wiadomość 32 z 70 (36 305 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay


@Olka:
Strasznie długo bank nie potrafi się zdecydować na wprowadzenie garmin pay i chyba traci na tym sporo klientów. To chyba tak niewiele a szkoda byłoby zmieniać bank z powodu zegarka. Szkoda ze ing nie idzie z duchem naszych czasów

A ja właśnie z powodu zegarka założyłem dodatkowe konto, w innym banku i zaczynam się przekonywać, że ING dostało zadyszki. Jedynie co to "w nocy się serwisujemy", ale żadnych korzyści (namacalnych) z tego nie ma.

 

Na przykład taka trywialna rzecz, poza Garmin Pay, to mozliwość zablokowania kwoty przelewu tak żeby zaplanowany przelew na pewno się udał. W ING tego nie ma. Jednak tamten bank nie ma Google Pay, więc nigdzie nie jest tak kolorowo.

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 33 z 70 (36 295 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Idziemy z duchem czasu Emotikon: Szczęśliwy Stąd też przeprowadzamy prace serwisowe, by móc się przygotować na wprowadzenie nowych rozwiązań. O wszystkich nowościach informujemy w mediach społecznościowych i na naszej stronie. Warto do nas zaglądać.

 

@gusioo dziękuje za Twoje uwagi dotyczące zaplanowanych przelewów. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
313
61
04-09-2015
Wiadomość 34 z 70 (36 248 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay


@MagdalenaD:

Idziemy z duchem czasu Emotikon: Szczęśliwy Stąd też przeprowadzamy prace serwisowe, by móc się przygotować na wprowadzenie nowych rozwiązań. O wszystkich nowościach informujemy w mediach społecznościowych i na naszej stronie. Warto do nas zaglądać.

 

@gusioodziękuje za Twoje uwagi dotyczące zaplanowanych przelewów. 


Nikt nie zarzuca Wam, że wyłączacie systemy bo taki macie kaprys. Jednak z punktu widzenia użytkownika końcowego, modernizacja oznacza coś nowego. Pewnie większość to usprawienia, które działają po stronie API, ale jak 3 czy 4 raz "się modernizujecie" to albo wprowadzacie Garmin Pay (aktualizacja regulaminu w sierpniu to przewiduje, moim zdaniem) albo naprawiacie błędy.

 

Co do przelewów zaplanowanych to ideałem właśnie byłoby mieć możliwość zablokowania środków na poczet przyszłej transakcji aby mieć pewność, że się uda. Jest jeszcze kilka innych smaczków, ale to zdradzę Wam w zamian za Garmin Pay ;-)

 

PS.

Już to pisałem, ale jestem klientem ING jeszcze za czasów jak był Bankiem Śląskim (bez ING), stąd mój sentyment do Was.

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 35 z 70 (36 244 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Rowniez z z sentymentem podchodzę do ING bo juz sporo lat jestem klientem nie mniej jednak zegarek nabyłem i chce korzystać z pelnej jego funkcjonalności i założyłem juz konto u konkurencji ktora posiada usługę garmin pay - kto wie czy tamten bank nie spodoba mi siebardziej i nie stanie sie moim głównym kontem..
Odpowiedz
0 Lajków
djkiller666
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
16-07-2019
Wiadomość 36 z 70 (36 144 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Analizujemy wprowadzenie również Garmin Pay. Jeśli wprowadzimy tę usługę, to podzielimy się z Wami informacjami.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 37 z 70 (36 099 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Kolejny bank uruchomił usługę Garmin Pay Emotikon: Mrugający

Na dzień dzisiejszy są to:
- Getin Noble Bank
- Nest Bank
- Pekao
- PKO Bank Polski
- Santander
- Revolut

Trzymam kciuki za nasze ING Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
tomi2004gdansk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
9
23-01-2018
Wiadomość 38 z 70 (35 796 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 39 z 70 (35 038 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Takie informacje to ja szanuję Emotikon: Mrugający Czekam z niecierpliwością.
Odpowiedz
0 Lajków
tomi2004gdansk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
9
23-01-2018
Wiadomość 40 z 70 (35 003 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy