Odpowiedz

Re: Re.: Garmin Pay

Jeśli chodzi o Garmin  Pay – rozważamy możliwość jego wprowadzenia. Jeśli podejmiemy taką decyzję i ustalimy konkretny termin wprowadzenia to poinformujemy o tym klientów.

MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 21 z 70 (37 551 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Obecnie tak, jedyny sposób to konto w innym banku. List banków masz tutaj: https://www.garmin.com/pl-PL/garminpay/banks/

Co ciekawe mając to inne konto dostrzegam plusy tego innego banku.

 

Ostatnio Garmin wypuścił nowy zegarek z Garmin Pay (pomijając jego cenę): https://www.cashless.pl/5742-garmin-pay-marq

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 22 z 70 (37 392 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Chyba coś jest na rzeczy bo:

 

"Do nowego regulaminu bank wprowadził też zapisy dotyczące nowego typu rachunku służącego wyłącznie do operacji bezgotówkowych oraz płatności mobilnych przy pomocy zegarków."

 

Źródło: https://www.cashless.pl/5823-ing-nowy-regulamin-wycofanie-halo-slaski

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 23 z 70 (37 001 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Dzień dobry.

Czy wiadomo już kiedy usługa zostanie udostępniona w Banku ING?
Odpowiedz
0 Lajków
Damek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-05-2019
Wiadomość 24 z 70 (36 847 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Tak jak pisałem niedawno -  rozważamy możliwość jego wprowadzenia. Jeśli podejmiemy taką decyzję i ustalimy konkretny termin wprowadzenia to poinformujemy o tym klientów.

Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 25 z 70 (36 822 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Choć używam na codzień Apple Pay w ING to posiadam również zegarek Garmina, który ostatnio coraz częściej gości na mej ręce. Byłoby super mieć możliwość relizowania płatności z jednego banku. Kilka kont w ING w zupełności mi wystarcza, a nowe, specjalnie dla potrzeb Garmin Pay założone w Santander jedynie komplikuje mi życie. Przelewam na to nowe konto środki, by zasilić tam kartę. Trochę bez sensu, ale co zrobić?! Pomijam już fakt, że zyskuje na tym z znacznym stopniu Santander, którego klientem stałem się z przypadku. Szkoda, bo wydaję na zakupy kartą co misiąc sporo. Czekam na przemyślenia zarządu ING w tej kwestii i pewnie nie tylko ja!!

krznid
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
16-06-2019
Wiadomość 26 z 70 (36 345 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Ja jestem użytkownikiem Google Pay w telefonie. Bardzo wygodna sprawa. W chwili obecnej w aplikacji działają karty debetowe i kredytowe. Posiadam zegarek Garmin Forerunner 645 Music z możliwością płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Tak jak poprzednik byłem zmuszony do założenia dodatkowego konta w konkurencyjnym banku. Tylko po to aby móc swobodnie płacić w sklepach podczas treningu i nie tylko. Również czekam na wprowadzenie przez bank ING płatności mobilnych Garmin Pay. Takie przelewanie pieniędzy z jednego banku do drugiego jest takim obejściem na około. Co najważniejsze teraz każdy nowy zegarek w portfolio Gamina posiada funkcję płatności mobilnych więc użytkowników takich będzie z miesiąca na miesiąc coraz więcej.
tomi2004gdansk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
9
23-01-2018
Wiadomość 27 z 70 (36 343 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Dziękujemy za Wasze opinie. Jeśli będziemy mieć nowe informacje - damy znać. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1072
215
07-06-2017
Wiadomość 28 z 70 (36 333 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Dokładnie Santander jest bardziej innowacyjny. Przeniosłem się do tego banku ze względu na możliwość płacenia zegarkiem Garmin Fenix 5 plus. W ING zostało mi tylko konto firmowe.

Odpowiedz
0 Lajków
plyndz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-06-2019
Wiadomość 29 z 70 (36 089 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Szczerze, to nawet PKO wydaje mi się lepsze - właśnie z powodu Garmin Pay, ale nie mają Google Pay, a klientem ING jestem jeszcze od czasu Banku Śląskiego (bez ING w nazwie).

 

PS.

PKO ma fajny bajer - jak zaplanuję przelew na "za jakiś czas" to mogę zablokować kwotę na koncie tak, żeby przelew na pewno sie udał.

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 30 z 70 (36 083 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy