Odpowiedz

Re: Re.: Garmin Pay

piotrk, rozważamy możliwość udostępnienia Garmin Pay. Jeśli ustalimy termin, takie informacje pojawią się w naszych mediach społecznościowych. Aktualnie możesz płacić zegarkiem z wykorzystaniem Google Pay. Informacje na ten temat znajdziesz na stronie internetowej.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
557
122
19-03-2018
Wiadomość 11 z 70 (40 359 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Mam zegarek Garmin Forerunner 645 Music i czekam na wdrożenie przez Was płatności Garmin Pay, trzymam za Was kciuki Emotikon: Mrugający
tomi2004gdansk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
9
23-01-2018
Wiadomość 12 z 70 (40 359 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Uruchomcie w końcu GarminPay a myślę, że jak ja wiele osób znów zacznie aktywnie korzystać z ING. Macie najlepszą aplikację najbardziej intuicyjną stronę. A ja muszę się męczyć z santanderem i ich bankowością mobilna z przed dekady, bo brakuje wam jednej ważnej usługi... Czekam na informację.
Odpowiedz
0 Lajków
BuchuOEM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-01-2019
Wiadomość 13 z 70 (40 285 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Na ten moment nie mamy nowych informacji odnośnie Garmin Pay Emotikon: Smutny 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1072
215
07-06-2017
Wiadomość 14 z 70 (40 277 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

@KarolinaM, niestety na zegarkach garmina nie ma i nie będzie możliwości zainstalowania aplikacji Google Pay. Myslę, że zainteresowanie wprowadzeniem przez ING Garmin Pay jest na tyle wysokie, żeby ING powożnie rozważyło tę ewentualność.

Odpowiedz
0 Lajków
piotrk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
23-01-2019
Wiadomość 15 z 70 (40 180 wyświetleń)

Re.: Garmin Pay

Dokładnie na to samo czekam. O ile korzystam z Google Pay cały czas to z Garmin Pay też bym chętnie skorzystał, na przykład na rowerze albo na basenie, mając portfel i telefon w szatni.
Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 16 z 70 (40 092 wyświetleń)

Re.: Garmin Pay

Czy nasz drogi Bank mógłby się łaskawie określić odnośnie GarminPay?
Koniec lutego to raczej najwyższa pora, aby wiedzieć czy aktywujecie GarminPay w 2019 czy nie.
Odpowiedz
0 Lajków
Mecjusz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
7
05-04-2017
Wiadomość 17 z 70 (39 953 wyświetleń)

Re.: Garmin Pay

Pytałem wczoraj na czacie o jakieś wiadomości na temat Garmin Pay, ale konsultant odpowiedział, że "na razie nie mają żadnych informacji".

 

Tylko z powodu Garmin Pay otwieram konto w innym banku.

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 18 z 70 (39 926 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Tak jak napisał @gusioo nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie wprowadzenia Garmin Pay w naszym banku. Jeżeli pojawią się jakieś nowe informacje w tym temacie, to damy znać naszym klientom. Zachęcam Was do śledzenia naszej strony internetowej i profili społecznościowych naszego banku. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 19 z 70 (39 912 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Czy są jakieś nowe informacje na temat uruchomienia usługi garmin pay? Czy jedynym sposobem korzystania z płatności zegarkiem jest założenie konta w innym banku?

Odpowiedz
0 Lajków
ebwa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-04-2019
Wiadomość 20 z 70 (38 073 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat wciągnął pieniądze

Cześć wszystkim,

 

Niestety w zeszły czwartek wpłatomat planetcash wciągnął mi 15200zł Emotikon: Smutny

 

Od razu zadzwoniłem na infolinię i zgłosiłem reklamację. Pan powiedział że sprawa najpewnie zostanie wyjaśniona w

...

19-03-2024
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy