Odpowiedz

Re: Re.: Garmin Pay

piotrk, rozważamy możliwość udostępnienia Garmin Pay. Jeśli ustalimy termin, takie informacje pojawią się w naszych mediach społecznościowych. Aktualnie możesz płacić zegarkiem z wykorzystaniem Google Pay. Informacje na ten temat znajdziesz na stronie internetowej.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 11 z 70 (40 890 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Mam zegarek Garmin Forerunner 645 Music i czekam na wdrożenie przez Was płatności Garmin Pay, trzymam za Was kciuki Emotikon: Mrugający
tomi2004gdansk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
9
23-01-2018
Wiadomość 12 z 70 (40 890 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Uruchomcie w końcu GarminPay a myślę, że jak ja wiele osób znów zacznie aktywnie korzystać z ING. Macie najlepszą aplikację najbardziej intuicyjną stronę. A ja muszę się męczyć z santanderem i ich bankowością mobilna z przed dekady, bo brakuje wam jednej ważnej usługi... Czekam na informację.
Odpowiedz
0 Lajków
BuchuOEM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-01-2019
Wiadomość 13 z 70 (40 816 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Na ten moment nie mamy nowych informacji odnośnie Garmin Pay Emotikon: Smutny 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 14 z 70 (40 808 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

@KarolinaM, niestety na zegarkach garmina nie ma i nie będzie możliwości zainstalowania aplikacji Google Pay. Myslę, że zainteresowanie wprowadzeniem przez ING Garmin Pay jest na tyle wysokie, żeby ING powożnie rozważyło tę ewentualność.

Odpowiedz
0 Lajków
piotrk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
23-01-2019
Wiadomość 15 z 70 (40 711 wyświetleń)

Re.: Garmin Pay

Dokładnie na to samo czekam. O ile korzystam z Google Pay cały czas to z Garmin Pay też bym chętnie skorzystał, na przykład na rowerze albo na basenie, mając portfel i telefon w szatni.
Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 16 z 70 (40 623 wyświetleń)

Re.: Garmin Pay

Czy nasz drogi Bank mógłby się łaskawie określić odnośnie GarminPay?
Koniec lutego to raczej najwyższa pora, aby wiedzieć czy aktywujecie GarminPay w 2019 czy nie.
Odpowiedz
0 Lajków
Mecjusz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
7
05-04-2017
Wiadomość 17 z 70 (40 484 wyświetleń)

Re.: Garmin Pay

Pytałem wczoraj na czacie o jakieś wiadomości na temat Garmin Pay, ale konsultant odpowiedział, że "na razie nie mają żadnych informacji".

 

Tylko z powodu Garmin Pay otwieram konto w innym banku.

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 18 z 70 (40 457 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Tak jak napisał @gusioo nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie wprowadzenia Garmin Pay w naszym banku. Jeżeli pojawią się jakieś nowe informacje w tym temacie, to damy znać naszym klientom. Zachęcam Was do śledzenia naszej strony internetowej i profili społecznościowych naszego banku. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 19 z 70 (40 443 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Czy są jakieś nowe informacje na temat uruchomienia usługi garmin pay? Czy jedynym sposobem korzystania z płatności zegarkiem jest założenie konta w innym banku?

Odpowiedz
0 Lajków
ebwa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-04-2019
Wiadomość 20 z 70 (38 604 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy