Odpowiedz

Re: Re.: Garmin Pay

Strasznie długo bank nie potrafi się zdecydować na wprowadzenie garmin pay i chyba traci na tym sporo klientów. To chyba tak niewiele a szkoda byłoby zmieniać bank z powodu zegarka. Szkoda ze ing nie idzie z duchem naszych czasów
Odpowiedz
0 Lajków
Olka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-07-2019
Wiadomość 31 z 72 (54 971 wyświetleń)

Garmin Pay

Dołączam się do postulatu o Garmin Pay Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
djkiller666
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
16-07-2019
Wiadomość 32 z 72 (54 948 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay


@Olka:
Strasznie długo bank nie potrafi się zdecydować na wprowadzenie garmin pay i chyba traci na tym sporo klientów. To chyba tak niewiele a szkoda byłoby zmieniać bank z powodu zegarka. Szkoda ze ing nie idzie z duchem naszych czasów

A ja właśnie z powodu zegarka założyłem dodatkowe konto, w innym banku i zaczynam się przekonywać, że ING dostało zadyszki. Jedynie co to "w nocy się serwisujemy", ale żadnych korzyści (namacalnych) z tego nie ma.

 

Na przykład taka trywialna rzecz, poza Garmin Pay, to mozliwość zablokowania kwoty przelewu tak żeby zaplanowany przelew na pewno się udał. W ING tego nie ma. Jednak tamten bank nie ma Google Pay, więc nigdzie nie jest tak kolorowo.

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 33 z 72 (54 937 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Idziemy z duchem czasu Emotikon: Szczęśliwy Stąd też przeprowadzamy prace serwisowe, by móc się przygotować na wprowadzenie nowych rozwiązań. O wszystkich nowościach informujemy w mediach społecznościowych i na naszej stronie. Warto do nas zaglądać.

 

@gusioo dziękuje za Twoje uwagi dotyczące zaplanowanych przelewów. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Były moderator
Były moderator icon
345
67
04-09-2015
Wiadomość 34 z 72 (54 887 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay


@MagdalenaD:

Idziemy z duchem czasu Emotikon: Szczęśliwy Stąd też przeprowadzamy prace serwisowe, by móc się przygotować na wprowadzenie nowych rozwiązań. O wszystkich nowościach informujemy w mediach społecznościowych i na naszej stronie. Warto do nas zaglądać.

 

@gusioodziękuje za Twoje uwagi dotyczące zaplanowanych przelewów. 


Nikt nie zarzuca Wam, że wyłączacie systemy bo taki macie kaprys. Jednak z punktu widzenia użytkownika końcowego, modernizacja oznacza coś nowego. Pewnie większość to usprawienia, które działają po stronie API, ale jak 3 czy 4 raz "się modernizujecie" to albo wprowadzacie Garmin Pay (aktualizacja regulaminu w sierpniu to przewiduje, moim zdaniem) albo naprawiacie błędy.

 

Co do przelewów zaplanowanych to ideałem właśnie byłoby mieć możliwość zablokowania środków na poczet przyszłej transakcji aby mieć pewność, że się uda. Jest jeszcze kilka innych smaczków, ale to zdradzę Wam w zamian za Garmin Pay ;-)

 

PS.

Już to pisałem, ale jestem klientem ING jeszcze za czasów jak był Bankiem Śląskim (bez ING), stąd mój sentyment do Was.

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 35 z 72 (54 882 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Rowniez z z sentymentem podchodzę do ING bo juz sporo lat jestem klientem nie mniej jednak zegarek nabyłem i chce korzystać z pelnej jego funkcjonalności i założyłem juz konto u konkurencji ktora posiada usługę garmin pay - kto wie czy tamten bank nie spodoba mi siebardziej i nie stanie sie moim głównym kontem..
Odpowiedz
0 Lajków
djkiller666
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
16-07-2019
Wiadomość 36 z 72 (54 780 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Analizujemy wprowadzenie również Garmin Pay. Jeśli wprowadzimy tę usługę, to podzielimy się z Wami informacjami.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MonikaC
Moderator
Moderator icon
685
125
04-09-2015
Wiadomość 37 z 72 (54 734 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Kolejny bank uruchomił usługę Garmin Pay Emotikon: Mrugający

Na dzień dzisiejszy są to:
- Getin Noble Bank
- Nest Bank
- Pekao
- PKO Bank Polski
- Santander
- Revolut

Trzymam kciuki za nasze ING Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
tomi2004gdansk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
11
23-01-2018
Wiadomość 38 z 72 (54 429 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 39 z 72 (53 669 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Takie informacje to ja szanuję Emotikon: Mrugający Czekam z niecierpliwością.
Odpowiedz
0 Lajków
tomi2004gdansk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
11
23-01-2018
Wiadomość 40 z 72 (53 634 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Tragiczna jakość obsługi

To co przedstawiłem to nie odczucia a fakty.
Zdaje sobie sprawę, że wchodząc do "miejsca spotkań" kiedyś zwanego oddziałem bankowym nie zostanie załatwiona moja sprawa natychmiast, ale byłem przygotowa...

13-06-2026
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Ale i tak nic z nimi nie zrobicie Emotikon: Szczęśliwy

13-06-2026
Re.: Tragiczna jakość obsługi

Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...

13-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy