Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: BLIK - konto firmowe oraz indywidualne

A już myślałem, że zgłoszę Wam błąd w aplikacji mobilnej dotyczący płatności blikiem opisany w pierwszym poście, ale jak sobie poczytałem to okazuje się, że to feature tak na prawdę. Tylko czy to ma sens?
Skoro mam 2 osobne konta, to dlaczego Blik nie może być podpięty do każdego z nich w tym samym czasie bez konieczności przełączania? Czy od stycznia nic się w tej kwestii nie zmieniło?
Odpowiedz
0 Lajków
Rafał1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
8
24-09-2019
Wiadomość 11 z 14 (2 926 wyświetleń)

Re: Re.: BLIK - konto firmowe oraz indywidualne

Nic nie zmieniło się w tym temacie i nie planujemy zmian. Do usługi BLIK musi być jednoznacznie wskazane konto. Dotyczy to również sytuacji, jeśli konta posiadasz w innych bankach.  
W momencie wpłaty, wypłaty lub przelewu BLIK transakcje automatycznie realizujemy z połączonego z usługą konta. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
928
191
07-06-2017
Wiadomość 12 z 14 (2 913 wyświetleń)

Ponawiam prośbę o zmianę tego i dodanie dwóch kodów blik na ekran startowy aplikacji. Dla klienta Indywidualnego i konta firmy. 

Odpowiedz
0 Lajków
igrzysk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
3
03-12-2020
Wiadomość 13 z 14 (1 659 wyświetleń)

@igrzysk Dziękuję za Twoją sugestię. Przekazałem ją do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
430
102
12-04-2017
Wiadomość 14 z 14 (1 628 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Płatności za granicą - jak najtaniej w ING??

@GninG Obecnie na konto walutowe gotówkę wpłacisz jedynie w naszej placówce kasowej. Tutaj możesz sprawdzić najbliższy taki oddział: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=oddzial&filter=kasa

...

30-06-2022
Wakacje kredytowe a uruchomienie transzy

Witam,

czy wiadomo już coś konkretnego w zakresie wakacji kredytowych, które obecnie są na etapie prac w sejmie? 

Chodzi mi konkretnie o to, czy korzystając z nich, będzie można uruchomić transzę kredy

...

30-06-2022
Re: Nadpłata przed uruchomieniem wszystkich transz kredytu

Tak, możesz nadpłacić kredyt w każdej chwili. Pamiętaj jednak, żeby nie spłacić tej części uruchomionej już kwoty kredytu Emotikon: Szczęśliwy 

30-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy