Odpowiedz

Re.: BLIK - konto firmowe oraz indywidualne

A już myślałem, że zgłoszę Wam błąd w aplikacji mobilnej dotyczący płatności blikiem opisany w pierwszym poście, ale jak sobie poczytałem to okazuje się, że to feature tak na prawdę. Tylko czy to ma sens?
Skoro mam 2 osobne konta, to dlaczego Blik nie może być podpięty do każdego z nich w tym samym czasie bez konieczności przełączania? Czy od stycznia nic się w tej kwestii nie zmieniło?
Odpowiedz
0 Lajków
Rafał1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
6
24-09-2019
Wiadomość 11 z 14 (2 127 wyświetleń)

Re: Re.: BLIK - konto firmowe oraz indywidualne

Nic nie zmieniło się w tym temacie i nie planujemy zmian. Do usługi BLIK musi być jednoznacznie wskazane konto. Dotyczy to również sytuacji, jeśli konta posiadasz w innych bankach.  
W momencie wpłaty, wypłaty lub przelewu BLIK transakcje automatycznie realizujemy z połączonego z usługą konta. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
790
164
07-06-2017
Wiadomość 12 z 14 (2 114 wyświetleń)

Ponawiam prośbę o zmianę tego i dodanie dwóch kodów blik na ekran startowy aplikacji. Dla klienta Indywidualnego i konta firmy. 

Odpowiedz
0 Lajków
igrzysk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
3
03-12-2020
Wiadomość 13 z 14 (860 wyświetleń)

@igrzysk Dziękuję za Twoją sugestię. Przekazałem ją do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
371
87
12-04-2017
Wiadomość 14 z 14 (829 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Czas między BIK a wynikiem wstępnej analizy

Czy ktoś może zauważył jakąś korelację między czasem sprawdzenia Was w BIK a wynikiem wstępnej analizy? Typu np. dzień BIK to A, więc średnio dzień wyniku analizy to A + 2?

02-08-2021
Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@WiolettaS pytanie przeze mnie zadane wydaje mi się, że nie wymaga dostępu do konkretnego wniosku a dotyczy ogólnie czasów.

02-08-2021
Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@bpacholek Przez Społeczność nie mamy jak sprawdzić Twojego wniosku Emotikon: Smutny
Najlepiej, żebyś w tej sprawie skontaktował się ze specjalistą, u którego kompletowałeś dokumenty. 
Każdy z wniosków rozpatrujemy i

...

02-08-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy