Odpowiedz

Aplikacja do konta firmowego

Dzień dobry,

Temat wałkowany pewnie nie raz ale w dalszym ciągu brak rozwiązania problemu a pojawiają się inne zaskakujące rozwiązania.

Chodzi o dostęp do konta firmowego i jego obsługa (dodam, że chodzi o spółkę jawną) z poziomu telefonu. Posiadając konto osobiste oraz firmowe (jako wspólnik spółki jawnej) musze wybrać czy w aplikacji moje ING będę miał dostęp do konta osobistego czy formowego.

Nie jestem w stanie pojąć, że od tylu już lat Bank ma za nic klientów formowych, prowadzących działalność w formie spółki cywilnej czy jawnej i nie proponuje żadnego rozwiązania dla dostępu zdalnego dla właścicieli firmy.

Co bardziej zaskakujące, w ramach bankowości elektronicznej można dodać konta z innych, obcych banków czy nawet kantorów walutowych (Alior) a nie można dodać konta firmowego w ramach własnego Banku. Czegoś tutaj nie mogę zrozumieć, że mając konto firmowe np w mBank mogę sobie dodać do aplikacji Moje ING ale jak posiadam konto formowe w ING to już nie mam możliwości podglądu.

Baaardzo proszę w imieniu swoim i zapewne innych przedsiębiorców o informację, czy w końcu pojawi się jakieś rozwiązanie w tek kwestii?

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odpowiedz
0 Lajków
wo_cash
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
11-02-2021
Wiadomość 1 z 8 (7 274 wyświetleń)

Re: Aplikacja do konta firmowego

Mamy informację, że próbujemy znaleźć sensowne rozwiązanie dla osób, które mają dwa loginy. Gdy to się uda, wrócimy z informacją 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
93
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 8 (7 237 wyświetleń)

Re: Aplikacja do konta firmowego

[ Edytowane ]

OK

Dzięki za informację, aczkolwiek podobne były mi przekazywane jakieś 2 lata temu... Mam nadzieję, że tym razem faktycznie coś się dzieje w temacie.

A czy do czasu przygotowania kompleksowego rozwiązania może umożliwić "podgląd" konta tak tak jest to możliwe dla innych posiadanych kont nawet w innych bankach, z pominięciem pełnej funkcjonalności jak przelewy itp. ale chociaż możliwość podglądu salda i historii? To już by pewnie dużo ułatwiłoEmotikon: Mrugający

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odpowiedz
0 Lajków
wo_cash
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
11-02-2021
Wiadomość 3 z 8 (7 160 wyświetleń)

Re: Aplikacja do konta firmowego

Niestety, nie będzie to możliwe Emotikon: Smutny

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 8 (7 088 wyświetleń)

Re: Aplikacja do konta firmowego

Dzień dobry czy coś w temacie się dzieje? Niestety mam podejrzenia, że ten problem nie jest w ogóle rozpatrywany bo tak duża instytucja jak Państwo nie może znaleźć od tylu lat rozwiązania a problem, który sami stworzyliście. Można zatem domniemywać, że było to w jakimś sensie celowe, skoro brak jest konkretnych deklaracji odnośnie terminów a tylko ogólnikowe stwierdzenia "Mamy informację, że próbujemy znaleźć sensowne rozwiązanie".

Pozwolę sobie stwierdzić, że ogólnie bardzo słabe podejście do klientów w tym zakresie. A szkoda...

Pozdrawiam

Łukasz

Odpowiedz
0 Lajków
wo_cash
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
11-02-2021
Wiadomość 5 z 8 (6 518 wyświetleń)

Re: Aplikacja do konta firmowego

@wo_cash Przykro nam, że tak uważasz. Analizujemy temat, ale nie możemy nic obiecać Emotikon: Smutny

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 6 z 8 (6 374 wyświetleń)

Re.: Aplikacja do konta firmowego

Widzę, że temat stary jak bank Emotikon: Szczęśliwy)) Właśnie założyłem w ING konto prywatne oraz drugie firmowe (spółka) i jestem w szoku, że nie można mieć jednoczesnego dostępu do obu kont przez telefon. Dziwi mnie bardzo podejście baku i faktu, że od kilku już lat (jak widać) nic z tym nie robią. Ja osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć jednoczesnego dostępu do obu, własnych kont. Dyskwalifikuje to jak dla mnie taki bank, a szkoda bo wszystko inne mi się tutaj podoba. Ale niestety... będę musiał zamknąć konta tak samo szybko jak je utworzyłem. Szkoda... dajcie znać, jak wreszcie coś z tym zrobicie bo konkurencja w tym zakresie Was już dawno wyprzedziła.
Odpowiedz
0 Lajków
Szed
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
25-01-2022
Wiadomość 7 z 8 (5 311 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja do konta firmowego

@Szed Odpowiedzieliśmy na Twój wpis w tym samym temacie pod innym wątkiem https://spolecznosc.ing.pl/-/Aplikacja-mobilna/Konto-firmowe-i-prywatne-przez-aplikacj%C4%99/m-p/358....

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 8 z 8 (5 246 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy