O wo_cash

wo_cash
0 Polubień
0 Rozwiązań
3 Postów
Re: Aplikacja do konta firmowego

Dzień dobry czy coś w temacie się dzieje? Niestety mam podejrzenia, że ten problem nie jest w ogóle rozpatrywany bo tak duża instytucja jak Państwo nie może znaleźć od tylu lat rozwiązania a problem, który sami stworzyliście. Można zatem domniemywać, że było to w jakimś sensie celowe, skoro brak jest konkretnych deklaracji odnośnie terminów a tylko ogólnikowe stwierdzenia "Mamy informację, że prób

...
1
wo_cash
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Re: Aplikacja do konta firmowego

OK

Dzięki za informację, aczkolwiek podobne były mi przekazywane jakieś 2 lata temu... Mam nadzieję, że tym razem faktycznie coś się dzieje w temacie.

A czy do czasu przygotowania kompleksowego rozwiązania może umożliwić "podgląd" konta tak tak jest to możliwe dla innych posiadanych kont nawet w innych bankach, z pominięciem pełnej funkcjonalności jak przelewy itp. ale chociaż możliwość podglądu sal

...
1
wo_cash
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Aplikacja do konta firmowego

Dzień dobry,

Temat wałkowany pewnie nie raz ale w dalszym ciągu brak rozwiązania problemu a pojawiają się inne zaskakujące rozwiązania.

Chodzi o dostęp do konta firmowego i jego obsługa (dodam, że chodzi o spółkę jawną) z poziomu telefonu. Posiadając konto osobiste oraz firmowe (jako wspólnik spółki jawnej) musze wybrać czy w aplikacji moje ING będę miał dostęp do konta osobistego czy formowego.

Nie

...
7
wo_cash
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎11-02-2021 13:50
Data ostatnich odwiedzin ‎13-05-2021 10:24
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 3
Posty, które lubię