Płatności

Odpowiedz

Re.: Blokada konta przez brak oświadczenia

17 lat jestem klientem banku a ten bez zapowiedzi blokuje mi konta. Nie mam dostępu do swoich pieniędzy od dwóch tygodni. Bank zablokował konto beż podania przyczyny. Idę do placówki nic nie wiedzą każą dzwonić na infolinię tam tym bardziej nic nie wiedzą. Pytam dlaczego jest zablokowane konto mówią że nie wiedzą. Każą pisać reklamację. Oczywiście napisałem i czekam już dwa tygodnie na odpowiedz. Wynagrodzenie za pracę wpływa mi na to konto a nie mam dostępu do swoich pieniędzy.

Stanowczo odradzam ten bank. Każdy inny ale nie ten.

A OSOBIE KTÓRA ZARAZ ODPISZE NA MOJEGO POSTA ABYM SKONTAKTOWAŁ SIĘ Z INFOLINIĄ I ŻE TAM JEST SZEREG SPECJALISTÓW TO PROSZĘ SOBIE DAROWAĆ. SAM UKRAINIEC KTÓRY NIC NIE WIE.

TRAGEDIA

A JAK CZYTAM INNE FORA TO NIE JESTEM SAM W TAKIEJ SYTUACJI ŻE ING ROBI TO NAGMINNIE.

Odpowiedz
0 Lajków
emilian11
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-03-2023
Wiadomość 11 z 11 (512 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Inwestowanie - od czego zacząć?

Czy ktoś inwestował w zasoby naturalne, takie jak metale szlachetne, ropa naftowa i inne minerały? Czy istnieją jakieś pułapki związane z ustawodawstwem? Znalazłem tylko https://nationalwealth.pl/ jak

...

01-06-2023
Re: Brak dostępu do Archiwum dokumentów

Prosimy, spróbuj wyczyścić dane przeglądarki (cookiesy) lub skorzystaj z okna prywatnego (incognito). Jeśli to nie pomoże, to prosimy zgłoś nam tę sytuację pod numerem 32 357 00 69.

01-06-2023
Re: Komórka lokatorska

Jeśli komórkę lokatorską kupujesz z własnych środków, nie mamy tutaj żadnych przeciwskazań. Natomiast na akcie notarialnym musi być wyszczególniona informacja o mieszkaniu oraz o komórce, wraz z ceną

...

01-06-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy