Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Brak gotówki po wpłaceniu w wpłatnomacie.

Witam, wczoraj dokonywałem wpłaty na 2000 zł, włożyłem karte, wpisałem kwotę, włożyłem pieniądze wszystko przebiegało pomyślnie, oddało kartę potwierdzenie również dostałem, ale pieniądze nie. Złożyłem reklamacje w aplikacji, lecz czas rozpatrzenia sprawy mija 03.07.2024. Dzwoniłem na infolinie, Pani niestety nie była w stanie mi pomóc. Jestem w teraz w trudnej sytuacji. Pieniądze miały być przeznaczone do opłaty studiów termin do dzisiaj czyli 12.06. Takie sytuację powinny być rozwiązywane w trybie pilnym. Jest jakaś opcja przyśpieszenia tej operacji? Numer sprawy to 108443/062024

Odpowiedz
0 Lajków
abikoo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-06-2024
Wiadomość 1 z 7 (720 wyświetleń)

Re.: Brak gotówki po wpłaceniu w wpłatnomacie.

Ja czekam już 3 tydzień na rozpatrzenie reklamacji i żadne ponaglenia nie działają. Także uzbroić się w cierpliwość musisz, załatwić sprawę, zamknąć konto i iść do innego banku. Bo tu to chyba w zeszycie rozpatrują te reklamacje tygodniami.
Odpowiedz
0 Lajków
MNR
MNR
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
1
11-06-2024
Wiadomość 2 z 7 (708 wyświetleń)

Re.: Brak gotówki po wpłaceniu w wpłatnomacie.

Czyli nie liczyć na to, że bank poczuję się do odpowiedzialności i jak najszybciej zwróci moją należność? 

Odpowiedz
0 Lajków
abikoo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-06-2024
Wiadomość 3 z 7 (696 wyświetleń)

Re.: Brak gotówki po wpłaceniu w wpłatnomacie.

Przekazałem do analityków prośbę o pilne rozpatrzenie Twojego zgłoszenia. Mam nadzieję, że odpowiedź przyjdzie niebawem.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
KarolB
Moderator
Moderator icon
142
22
02-09-2021
Wiadomość 4 z 7 (687 wyświetleń)

Re.: Brak gotówki po wpłaceniu w wpłatnomacie.

Ja w innej sprawie ale takich próśb z 10 wysyłałem i 3 tydzień leci i nici. Także cierpliwości
MNR
MNR
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
1
11-06-2024
Wiadomość 5 z 7 (684 wyświetleń)

Re.: Brak gotówki po wpłaceniu w wpłatnomacie.

Dziękuje bardzo, dam znać jak coś ruszy w sprawię

Odpowiedz
0 Lajków
abikoo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-06-2024
Wiadomość 6 z 7 (680 wyświetleń)

Re.: Brak gotówki po wpłaceniu w wpłatnomacie.

I jak gotoweczka wróciła? Czy odświeżasz co 15 min z nerwami i ciągłymi prośbami o przyspieszenie tych leniów ?
Odpowiedz
0 Lajków
MNR
MNR
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
1
11-06-2024
Wiadomość 7 z 7 (648 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

U mnie jest inaczej. Zarówno wczoraj jak i dziś podczas próby założenia konta w promocji aplikacja się samoczynnie zamyka. Dzieje się tak podczas robienia drugiego zdjęcia dowodu osobistego (tylnej st

...

28-06-2024
Czy ktoś korzystał z Scorector?

Słyszałam wiele opinii o Scorector, że serwis jest odpowiednikiem BIK. Można tam bezpłatnie sprawdzić scoring kredytowy, przejrzeć swój profil finansowy i uzyskać porady dotyczące jego poprawy. Chętni

...

28-06-2024
Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Oczywiście, temat przewija się od lat, a do tej pory żadnych zmian. 

 

Jeżeli ING tak bardzo kocha maskowane hasła, to niech jest zostawi, ale da możliwość zmiany innym użytkownikom.

 

Oczywiście, że mask

...

28-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy